ZOO Safari Borysew 2021-07-17

SAFARI II Spacer i Bieg o Puchar Białego Lwa SAHIMA

Wyniki kategorii Open

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Czas nettoVśrTempoRóżnica
19ADAMKIEWICZ MichałŁódźŁódźRunCrew/JAKOteam00:16:55---17,73:2300:00:00
255KUBIAK ŁukaszŁódźKB Geotermia Uniejów00:17:34---17,13:3100:00:38
3130OGIŃSKI NorbertAleksandrów Łódzkibrak00:17:3700:17:36173:3200:00:42
4102PRZYBYLSKI RafałKutnobrak00:18:0400:18:0316,63:3700:01:08
5169DUK MarcinŁódźBiegam by Ricky mógł biegać00:18:5900:18:5815,83:4800:02:04
678ZABOROWSKI ŁukaszPłockRAJSPORT ACTIVE00:19:4600:19:4415,23:5700:02:50
719BARAN KonradSkierniewiceBrygiery OCR00:19:4600:19:4515,23:5700:02:51
8137DURCZYŃSKI SzymonŁódźbrak00:19:5300:19:4815,13:5900:02:57
9168URBAŃSKI SławomirPrusinowice 38BBL Zduńska Wola00:19:5400:19:5315,13:5900:02:59
10 / 1152WERNER KatarzynaMalanówTeam Werner00:19:59---153:6000:03:03
1115SOBCZAK KrzysztofPoddębicebrak00:20:0000:19:50154:0000:03:04
12 / 2153GOŹDZIK-ZARĘBA AnetaŁódźŁódź Kocha Sport00:20:3100:20:2914,64:0600:03:36
1374GÓŻANSKI JarosławŁódźŁódź Kocha Sport00:20:3800:20:3614,54:0800:03:42
1424ANTONIAK MateuszPabianicebrak00:20:5200:20:5014,44:1000:03:56
15121JAGIEŁŁO ŁukaszPabianicebrak00:21:0000:20:5314,34:1200:04:04
1692MAGDY AhmedMirosławiceBiliński Team00:21:0700:21:0514,24:1400:04:11
17144ANDRYSIAK MariuszOrzechówbrak00:21:1800:21:1214,14:1600:04:23
18 / 3135BURESZ AnnaKleszczówPozytywnie Zabiegani Kleszczów 00:21:2300:21:21144:1700:04:28
19 / 4239ZIENTALA AnnaZduńska WolnaBBL Zduńska Wola00:21:3000:21:2913,94:1800:04:34
207SZEWCZYK MichałZduńska WolaBBL Zduńska Wola00:21:3700:21:3413,94:1900:04:41
2191WITCZAK MariuszMaciejówPędzące Ślimaki00:21:5100:21:4713,74:2200:04:55
22210BEDNAREK TomaszMakówbrak00:22:03---13,64:2500:05:08
23204RYBIŃSKI KamilTomaszów Mazowiecki brak00:22:2300:22:1913,44:2900:05:27
2435WAWRZYNIAK KamilAleksandrów Łódzki brak00:22:3200:22:3113,34:3000:05:36
2526BOTÓR RemigiuszKrępaPozytywnie Zabiegani Kleszczów00:22:3300:22:3013,34:3100:05:37
26 / 522SZTUKA MonikaWieluń brak00:22:4000:22:3613,24:3200:05:44
27 / 6140ADAMKIEWICZ NataliaŁódźŁódźRunCrew/JAKOteam00:22:4800:22:4413,24:3400:05:52
28202CICHOCKI HubertRadombrak00:22:48---13,24:3400:05:52
29111ABEL ŁukaszRąbień brak00:22:4900:22:4213,14:3400:05:53
30116SKIBIŃSKI TomaszZapolice BBL Zduńska Wola00:22:5200:22:4913,14:3500:05:57
3120SASINOWSKI KrzysztofŁódźBrygiery OCR00:22:5800:22:5513,14:3600:06:02
32100FLAKOWSKI SławomirZduńska WolaBBL Zduńska Wola00:23:0000:22:58134:3600:06:05
3317ZAPIERACZYŃSKI MateuszRzgówRazem Trenujemy Sport00:23:20---12,94:4000:06:24
3418REDEK DamianŁowiczbrak00:23:2100:23:1812,84:4000:06:25
35 / 790SZCZEPAŃSKA PaulinaWieluńbrak00:23:3300:23:2912,74:4300:06:37
36 / 8186CICHOWLAZ Beata00:23:3300:22:3312,74:4300:06:38
37184GWOŹDZIK Dawid00:23:3400:22:3312,74:4300:06:38
38185WALCZAK Piotr00:23:3400:22:3412,74:4300:06:39
39 / 972BRYKOWSKA TeresaPabianiceAda Team00:23:3700:23:3212,74:4300:06:41
408ZAPIERACZYŃSKI JanŁódźRazem Trenujemy Sport00:23:3800:23:3012,74:4400:06:42
4195STEFANIAK RobertŁódźRazem Trenujemy Sport00:23:5800:23:5512,54:4800:07:03
4214POSELT PrzemysławŁódźbrak00:24:0600:23:5712,44:4900:07:10
4393KAWALEC PawełKonstantynów Łódzki Biliński Team00:24:0900:24:0612,44:5000:07:13
44162ŁYKO DamianŁódźMANDARYNY WSPANIAŁE00:24:1800:24:1012,34:5200:07:23
45 / 10138GLAPSKA RenataPrzekorabrak00:24:3600:24:3112,24:5500:07:41
46 / 1161SKÓRKA KarolinaPoddębicePoddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl00:24:3900:24:3012,24:5600:07:44
47166KNOP DamianKołoGeberit Team00:24:4100:24:2512,24:5600:07:45
48110MEJSNER PawełTurekbrak00:24:5600:24:50124:5900:08:00
4921MICHALCZYK WiktorSłok-MłynBrygiery OCR00:24:5600:24:48124:5900:08:00
50 / 1294JAROS KatarzynaZduńska WolaBBL Zduńska Wola00:25:0000:24:59125:0000:08:05
51134DZIEDZIC KacperBrzeźniobrak00:25:0100:24:55125:0000:08:05
52 / 13107SZANIEC WioletaMokrskobrak00:25:1000:25:0511,95:0200:08:15
53155MACIEJEWSKI JerzyZDUŃSKA WOLAbrak00:25:1300:25:0711,95:0300:08:17
54 / 14151POSIEŁ JoannaZduńska WolaPędzące Ślimaki00:25:1700:25:1111,95:0300:08:21
55133WITOŃSKI MarcinZduńska WolaBBL Zduńska Wola00:25:3200:25:2811,75:0600:08:36
5699LESIEWICZ AlbinŁódźbrak00:25:3300:25:2611,75:0700:08:38
5754GRABICKI RafałŁódźbrak00:25:3500:25:2411,75:0700:08:39
5811SŁOWIKOWSKI MaciejŁódźSłowiki biegają00:25:3600:25:2411,75:0700:08:40
5973BRYKOWSKI AndrzejPabianiceAda Team00:26:0200:25:5611,55:1200:09:06
60117TOKAJ KrzysztofWojsławiceBBL Zduńska Wola00:26:0300:25:5911,55:1300:09:07
61149WITUSIK DariuszŁódźBiliński Team00:26:0700:26:0511,55:1400:09:12
62 / 1523ANTONIAK MagdalenaPabianicebrak00:26:18---11,45:1600:09:23
63208KAWALEC KrzysztofZgierz Biliński Team00:26:4100:26:3811,25:2000:09:46
6458MADEJ RafałŁódźbrak00:26:5000:26:4411,25:2200:09:54
65125CELEBAŃSKI DanielŁódźbrak00:26:5200:26:4311,25:2300:09:56
6634RAJKOWSKI SławomirBełchatówFUDU&CO Sport Team00:26:5200:26:4411,25:2300:09:57
67 / 1610PAWLINA KarolinaKonstantynów ŁódzkiMalicha Team00:27:0300:26:5911,15:2500:10:08
6863SKÓRKA KrzysztofPoddębicePoddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl00:27:1600:27:05115:2700:10:20
69 / 17214GROT Rodzinabrak00:28:0000:27:5010,75:3600:11:05
7096AMBROSZCZYK ŁukaszŁódźbrak00:28:1900:28:1210,65:4000:11:24
7132BRYGIER KonradLeczycaBrygiery OCR00:28:3200:28:2510,55:4200:11:36
72 / 18131WRÓBEL AgataRybkabrak00:28:3400:28:3010,55:4300:11:39
7375RUDZKI MichałKleszczów Pozytywnie Zabiegani Kleszczów 00:28:3500:28:2810,55:4300:11:39
74132ILSKI AndrzejMikstat brak00:28:3900:28:3410,55:4400:11:43
7566ROJEK MichałGorzkowicebrak00:28:5200:28:4810,45:4700:11:57
76119SZAFAROWSKI SebastianZduńska WolaBBL Zduńska Wola00:28:5800:28:5410,45:4800:12:03
77 / 19105SZEWCZYK MałgorzataZduńska WolaBBL Zduńska Wola00:28:5900:28:5410,35:4800:12:04
78159SKUMIAŁ ŁukaszJeziorkobrak00:29:0000:28:5210,35:4800:12:04
79 / 20150WITOŃSKA LenaZduńska Wola BBL Zduńska Wola00:29:07---10,35:4900:12:11
80 / 21139SZPLIT AgataPabianiceKorona Pabianice00:29:1000:29:0010,35:5000:12:14
8189OLSZEWSKI TomaszŁódźRazem Trenujemy Sport00:29:2000:29:1510,25:5200:12:24
82 / 2264MADEJ ElżbietaŁódźbrak00:30:0100:29:54106:0000:13:06
83 / 23143LUBIATOWSKA RoksanaPęczniewbrak00:30:0800:30:02106:0200:13:12
84 / 24115SKIBIŃSKA KasiaZapolice BBL Zduńska Wola00:30:1300:30:099,96:0300:13:18
85 / 25156PIETRZAK AnnaAleksandrów Łódzkibrak00:30:1400:30:069,96:0300:13:19
86167RYBCZYNSKI AleksanderPoddębicebrak00:30:1500:30:069,96:0300:13:19
87 / 26163BORKOWSKA AnnaAleksandrów Łódzki brak00:30:2800:30:209,86:0600:13:33
88 / 27161CIELECKA MartaŁódźMANDARYNY WSPANIAŁE00:31:3700:31:299,56:2000:14:42
89136BROZIŃSKI IreneuszBedoń-wieś brak00:32:4100:32:339,26:3200:15:45
9048SUCHECKI RafałCzęstochowabrak00:32:5400:32:429,16:3500:15:58
91 / 2847JAWORSKA JustynaCzęstochowabrak00:32:5600:32:459,16:3500:16:00
92 / 2949RABIEGA AgnieszkaŁódźbrak00:33:0000:32:559,16:3600:16:04
93 / 3097BANASIAK ZofiaKonstantynów ŁódzkiMaszerujemyzNogamiWchmurach00:33:1500:33:0696:3900:16:19
94 / 31114MOŁAS KatarzynaZduńska WolaBBL Zduńska Wola00:33:4600:33:418,96:4500:16:51
95 / 32170BRÓDKA Agnieszka00:34:1200:34:078,86:5100:17:17
96 / 332HANYSZ-WORACH PaulinaŁódźMagic00:34:4600:34:368,66:5700:17:50
973BERNACIK JacekŁódźWS Łódź00:34:4600:34:368,66:5700:17:51
98 / 3446TYLLAK KajaŁódźBrygiery OCR00:34:5300:34:458,66:5900:17:57
99 / 35187ROMAŃSKA  Ewelina00:35:0900:35:018,57:0200:18:13
100 / 36160ZAPIERACZYŃSKA MałgorzataRzgówbrak00:35:38---8,47:0800:18:42
101213GROT Rodzinabrak00:35:4600:35:368,47:0900:18:51
102 / 37120SZAFAROWSKA SylwiaZduńska WolaBBL Zduńska Wola00:36:0900:36:058,37:1400:19:13
103 / 3842MACKIEWICZ MonikaRadomskobrak00:36:1400:35:168,37:1500:19:18
104158KLIMCZAK GracjanBelchatowBrygiery OCR00:36:4300:36:348,27:2100:19:47
10552ROŚKOWSKI TadeuszAntoniówkaPozytywnie Zabiegani Kleszczów00:37:1500:37:088,17:2700:20:19
106 / 39211ADAMSKA PaulinaAleksandrów Łódzki Malicha Team00:37:4900:37:417,97:3400:20:54
107212ŁASKI KrzysztofŁódźBiegacz Nowosolna00:40:29---7,48:0600:23:33
108154BALICKI JacekŁódźBiegacz Nowosolna00:40:32---7,48:0600:23:36
109 / 4053ROŚKOWSKA EwaAntoniówkaPozytywnie Zabiegani Kleszczów00:41:4000:41:337,28:2000:24:44
110 / 41201BOTÓR BarbaraKrępaBiegamy i Wspieramy Press Glass00:41:4300:41:377,28:2100:24:48
Nie wystartowało 38 uczestników
DNS*145BRÓDKA ZbigniewDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*45BRYGIER AdriannaŁódźBrygiery OCRDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*142DEMBSKA NinaSiemkowicebrakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*141DUGACZ PaulinaosjakowbrakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*101GORTAT AgnieszkaŁódźbrakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*189GOŹDZIK-ZARĘBA AnetaDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*122JAGIEŁŁO AgataPabianicebrakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*76JASIŃSKI ŁukaszKonstantynów ŁÓdzkibrakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*203JASIŃSKI BorysKonstantynów ŁódzkibrakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*175JAWORSKA MagdaDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*174KACZMAREK EmiliaDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*180KATUSZA StanisławDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*112KOCZOROWSKA OlgaKsawerówbrakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*172KOMAJDA MałgorzataDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*109KOŹLIŃSKI PiotrŁódźbrakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*88KRAWCZYŃSKA AnnaPiotrków TrybunalskibrakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*87KRAWCZYŃSKI MariuszPiotrków TrybunalskibrakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*86LORĘCKI TomaszŁódźbrakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*171MAJER PiotrDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*183MAZUR MarekDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*178MICHALSKA EdytaDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*43MICHALSKI MarekRadomskobrakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*38NOWAK PiotrŁódźbrakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*191NOWICKI MieczysławDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*59PAKULSKA MartaKołoTRI AKTYWNY PIOTRKÓWDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*182PAKUŁA TomaszDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*70PAPKA DanutaŁódźŁódź Kocha SportDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*71PAPKA MichałŁódźŁódź Kocha SportDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*181PĘGOWSKA JolantaDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*176POLAK PiotrDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*188ROMAŃSKI TomaszDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*190ROSSET TomaszDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*173SĘCZKOWSKI PiotrDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*62SKÓRKA KatarzynaPoddębicebrakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*179STRZAŁKA AndrzejDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*146SUKIENNIK TomaszŁask brakDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*177WIĘCKOWSKA DorotaDNS*---DNS*DNS*DNS*
DNS*27WIŚNIEWSKA PaulinaŁódźŁódźRunCrew/JAKOteamDNS*---DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował