ZOO Safari Borysew 2021-07-17

SAFARI II Spacer i Bieg o Puchar Białego Lwa SAHIMA

Wyniki kategorii Open Spacer

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Różnica
167WIATROWSKI TomaszKletniabrak00:14:3600:00:00
2127BUDNY FranciszekOstrów Wlkp.brak00:16:3700:02:01
3 / 151PAWLIKOWSKA IlonaŁódźbrak00:18:0700:03:30
4 / 2104TRACZYK-PRZYBYLSKA EwaKaszewy Koloniabrak00:18:3700:04:00
5126BUDNY StanisławOstrów Wlkp.brak00:19:0000:04:23
685KUZEPSKI AdamŁódźbrak00:19:0100:04:24
7 / 3148DURCZYŃSKA MalwinaŁódźbrak00:19:0400:04:27
8 / 468WIATROWSKA AgnieszkaKletniabrak00:19:1200:04:35
9128BUDNY SławomirOstrów Wlkp.brak00:19:1900:04:42
1033BŁĄDEK WitoldŁódźZawsze Młodzi Nordic Walking Łódź00:19:2900:04:53
1169KOŁODZIEJCZYK MarcinKletniabrak00:19:3600:04:59
12 / 528RÓZGA IwonaŁódźMaszerujemyzNogamiWchmurach00:20:3900:06:02
13 / 698BANASIAK DorotaKonstantynów Łódzkimaszerujemy z nogami w chmurach00:21:0600:06:30
14 / 731BŁĄDEK JolantaŁódźZawsze Młodzi Nordic Walking Łódź00:21:1600:06:40
15 / 857MADEJ IzabellaŁódźbrak00:21:3800:07:01
16 / 9205KUZEPSKA MarzenaŁódźbrak00:21:3800:07:02
17 / 10129BUDNA BeataOstrów Wlkp.brak00:21:5400:07:18
18200TUREK BartoszŁódźMaszerujemyzNogamiWchmurach00:21:5800:07:21
19 / 115KUDEŃ AgnieszkaŁódźMaszerujemyzNogamiWchmurach00:21:5800:07:21
20 / 1216WALEWSKA UrszulaŁódźMaszerujemyzNogamiWchmurach00:22:1300:07:36
21 / 1312KOBIELA AlinaŁódźMaszerujemyzNogamiWchmurach00:22:1300:07:36
22108BLADOWSKI ZdzisławŁódźZawsze Młodzi Nordic Walking Łódź00:23:2000:08:43
23 / 14106TRZEWIKOWSKA BarbaraŁódźbrak00:23:2000:08:43
24 / 1550NYKIEL BarbaraŁódźbrak00:23:4200:09:06
25124LATEK RobertŁódźbrak00:23:4700:09:11
26 / 16209CZARNETA PaulaŁódźbrak00:23:4900:09:12
27 / 1737BOTÓR MałgorzataWiewiecbrak00:25:4400:11:07
2836BOTÓR StanisławWiewiecbrak00:25:4400:11:08
29118TOKAJ KacperWojsławiceBBL Zduńska Wola00:27:4800:13:12
30 / 181WITOŃSKA JolantaZdunska WolaBBL Zduńska Wola00:28:1700:13:40
31 / 1930RYBAK WeronikaDobryszycebrak00:28:5200:14:15
32 / 2044RYBAK BeataDobryszycebrak00:28:5300:14:17
3329BOTÓR DawidKrępabrak00:28:5400:14:17
34 / 21207NOWAK AnitaGorzkowicebrak00:31:2500:16:48
35206NOWAK MateuszGorzkowicebrak00:31:2500:16:48
3683NOWAK MariuszGorzkowicebrak00:31:2600:16:49
37 / 2213CZYŻEWSKA MałgorzataŁódźSłowiki biegają00:33:5400:19:17
38 / 2365ROJEK EwelinaGorzkowiceAkademia Malucha w Rozprzy 00:35:2400:20:47
Nie wystartowało 14 uczestników
DNS*195KARASIŃSKA  AnnaDNS*DNS*
DNS*113KOCZOROWSKI AdamKsawerówbrakDNS*DNS*
DNS*215KRAKOWIAK KrzysztofbrakDNS*DNS*
DNS*39MAKOWSKA BarbaraZagórze brakDNS*DNS*
DNS*41MAKOWSKI AdamZagórze brakDNS*DNS*
DNS*40MAKOWSKI TomaszZagórze brakDNS*DNS*
DNS*60PAKULSKI AdamKołoTRI AKTYWNY PIOTRKÓWDNS*DNS*
DNS*4PIEPRZOWSKI RobertŁódźmaszerujemy z nogami w chmurachDNS*DNS*
DNS*147SUKIENNIK AleksandraŁask brakDNS*DNS*
DNS*216SZULC TomaszbrakDNS*DNS*
DNS*217SZULC brakDNS*DNS*
DNS*84SZYMAŃSKA MałgorzataPabianice brakDNS*DNS*
DNS*218TRZOSKA MichałbrakDNS*DNS*
DNS*219TRZOSKA brakDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował