Legionowo - Bukowiec 2021-06-12

SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #3 Legionowo

Wyniki kategorii Młodzik

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1321URBANEK KacperWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:14:03 / 2 00:13:59 / 2 00:14:04 / 1 00:42:0716,200:00:0025
23STRUZIK AleksanderWola AleksandraWarszawski Klub Kolarski 00:13:56 / 1 00:14:06 / 1 00:14:05 / 2 00:42:0716,200:00:0022
3574HANKUS PiotrSzczyrkRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM00:14:18 / 3 00:14:55 / 4 00:14:17 / 3 00:43:3115,700:01:2420
4590ŁUKASZEWICZ JakubChoroszczUKS Wygoda Białystok00:14:18 / 4 00:14:54 / 3 00:14:22 / 4 00:43:3515,700:01:2818
5358SAPIEJA AdamSławnoLKK LUKS SŁAWNO00:14:50 / 6 00:14:30 / 5 00:14:32 / 5 00:43:5415,600:01:4616
6384CISKOWSKI BartoszChłapowoKS KLIF CHŁAPOWO00:14:34 / 5 00:14:47 / 7 00:14:46 / 6 00:44:0915,500:02:0215
7418ŻESZCZYŃSKI MaciejWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:14:50 / 7 00:14:30 / 6 00:15:05 / 7 00:44:2715,400:02:2014
8393STEFANEK AdamZąbkiWarszawski Klub Kolarski00:15:11 / 10 00:14:50 / 9 00:14:57 / 8 00:44:5915,200:02:5213
975KIELECKI OliwierGlinaWarszawski Klub Kolarski00:15:11 / 9 00:14:50 / 8 00:15:00 / 9 00:45:0215,200:02:5512
1090JABŁOŃSKI MateuszBiałystokUKS Wygoda Białystok00:15:12 / 11 00:15:02 / 11 00:15:14 / 10 00:45:291500:03:2211
1110MYŚLISZ OliwierChłapowoKS KLIF CHŁAPOWO00:15:05 / 8 00:15:09 / 10 00:15:41 / 11 00:45:5614,900:03:4910
12539BŁASZCZYK MichałNowa WolaWarszawski Klub Kolarski00:15:38 / 14 00:15:56 / 13 00:15:54 / 12 00:47:2914,400:05:229
13151CIMASZEWSKI OskarSowlanyUKS Wygoda Białystok00:15:25 / 13 00:16:04 / 12 00:16:33 / 13 00:48:0314,200:05:568
14382OMBACH JanWarszawabrak00:15:51 / 15 00:16:11 / 14 00:16:37 / 14 00:48:411400:06:347
15600GAJDA IgnacyWarszawaWarszawski Klub Kolarski 00:16:18 / 19 00:16:24 / 17 00:16:23 / 15 00:49:0613,900:06:596
16542PANASEWICZ GrzegorzBiałystokUKS Wygoda Białystok00:15:21 / 12 00:16:45 / 15 00:17:24 / 16 00:49:3113,800:07:245
17584AUGUŚCIK AleksanderSławnoLKK LUKS SŁAWNO00:15:54 / 16 00:16:44 / 16 00:17:13 / 17 00:49:5213,700:07:454
18283MAKAREWICZ AdamWarszawaWarszawski Klub Kolarski 00:16:18 / 18 00:16:30 / 18 00:17:18 / 18 00:50:0713,600:08:003
19303KIERZKOWSKI RafałWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:16:13 / 17 00:17:05 / 19 00:17:45 / 19 00:51:0413,400:08:572
20528STOŁEK MikołajSławnoLKK LUKS SŁAWNO00:16:18 / 20 00:20:34 / 20 00:36:5312,4-1 okr.0
21301KIERZKOWSKI PawełWarszawaWarszawski Klub Kolarski 00:17:44 / 21 00:19:33 / 21 00:37:1812,2-1 okr.0
22229TKACZEWSKI IgnacyWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:19:03 / 22 00:23:01 / 22 00:42:0510,8-1 okr.0
Nie wystartowało 4 uczestników
DNS*15GASEK BernardOtwockWarszawski Klub KolarskiDNS*DNS*DNS*
DNS*583KRASNY MarcinLegionowobrakDNS*DNS*DNS*
DNS*26ŁUKASZEWICZ JakubChoroszczUKS Wygoda BiałystokDNS*DNS*DNS*
DNS*599NITOT SzymonWarszawaWKKDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował