Legionowo - Bukowiec 2021-06-12

SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #3 Legionowo

Wyniki wyścigu

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1321URBANEK KacperWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 100:14:32 / 2 00:13:59 / 2 00:14:04 / 1 00:42:3516,100:00:0025
23STRUZIK AleksanderWola AleksandraWarszawski Klub Kolarski Młodzik – 200:14:24 / 1 00:14:06 / 1 00:14:05 / 2 00:42:3616,100:00:0022
3574HANKUS PiotrSzczyrkRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAMMłodzik – 300:14:46 / 3 00:14:55 / 4 00:14:17 / 3 00:43:5915,500:01:2420
4590ŁUKASZEWICZ JakubChoroszczUKS Wygoda BiałystokMłodzik – 400:14:47 / 4 00:14:54 / 3 00:14:22 / 4 00:44:0415,500:01:2818
5358SAPIEJA AdamSławnoLKK LUKS SŁAWNOMłodzik – 500:15:19 / 6 00:14:30 / 5 00:14:32 / 5 00:44:2215,400:01:4616
6384CISKOWSKI BartoszChłapowoKS KLIF CHŁAPOWOMłodzik – 600:15:03 / 5 00:14:47 / 7 00:14:46 / 6 00:44:3715,300:02:0215
7418ŻESZCZYŃSKI MaciejWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 700:15:19 / 7 00:14:30 / 6 00:15:05 / 7 00:44:5515,200:02:2014
8393STEFANEK AdamZąbkiWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 800:15:40 / 10 00:14:50 / 9 00:14:57 / 8 00:45:281500:02:5213
975KIELECKI OliwierGlinaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 900:15:40 / 9 00:14:50 / 8 00:15:00 / 9 00:45:311500:02:5512
1090JABŁOŃSKI MateuszBiałystokUKS Wygoda BiałystokMłodzik – 1000:15:40 / 11 00:15:02 / 11 00:15:14 / 10 00:45:5814,900:03:2211
1110MYŚLISZ OliwierChłapowoKS KLIF CHŁAPOWOMłodzik – 1100:15:33 / 8 00:15:09 / 10 00:15:41 / 11 00:46:2514,700:03:4910
12539BŁASZCZYK MichałNowa WolaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 1200:16:07 / 17 00:15:56 / 15 00:15:54 / 12 00:47:5714,300:05:229
13 / 133AMBROŻKIEWICZ MariaJózefosławWarszawski Klub KolarskiMłodziczka – 100:15:57 / 15 00:16:02 / 13 00:16:09 / 13 00:48:0914,200:05:338
14 / 2122GLINIECKA NikolaAugustów Sokólski klub kolarski Sokół Młodziczka – 200:15:57 / 16 00:16:02 / 14 00:16:10 / 14 00:48:1014,200:05:347
15151CIMASZEWSKI OskarSowlanyUKS Wygoda BiałystokMłodzik – 1300:15:53 / 13 00:16:04 / 12 00:16:33 / 15 00:48:3214,100:05:566
16382OMBACH JanWarszawabrakMłodzik – 1400:16:20 / 20 00:16:11 / 17 00:16:37 / 16 00:49:1013,900:06:345
17 / 3179CHOMA LauraTychyCHOMA TEAM TSRJuniorka Młodsza – 100:15:56 / 14 00:16:29 / 16 00:16:49 / 17 00:49:1513,900:06:404
18600GAJDA IgnacyWarszawaWarszawski Klub Kolarski Młodzik – 1500:16:47 / 25 00:16:24 / 20 00:16:23 / 18 00:49:3413,800:06:593
19542PANASEWICZ GrzegorzBiałystokUKS Wygoda BiałystokMłodzik – 1600:15:50 / 12 00:16:45 / 18 00:17:24 / 19 00:50:0013,700:07:242
20584AUGUŚCIK AleksanderSławnoLKK LUKS SŁAWNOMłodzik – 1700:16:22 / 21 00:16:44 / 19 00:17:13 / 20 00:50:2113,600:07:451
21 / 432KRYSIK ZofiaStefanówkaWarszawski Klub KolarskiMłodziczka – 300:16:13 / 18 00:16:59 / 21 00:17:22 / 21 00:50:3613,500:08:000
22283MAKAREWICZ AdamWarszawaWarszawski Klub Kolarski Młodzik – 1800:16:46 / 24 00:16:30 / 22 00:17:18 / 22 00:50:3613,500:08:000
23 / 596ROWIŃSKA ZofiaSzczebraKlub Rowerowy MTB SuwałkiJuniorka Młodsza – 200:16:13 / 19 00:17:11 / 23 00:17:52 / 23 00:51:1813,300:08:420
24303KIERZKOWSKI RafałWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 1900:16:42 / 23 00:17:05 / 24 00:17:45 / 24 00:51:3213,300:08:570
25 / 6102MICHALCZYK LiwiaWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodziczka – 400:16:24 / 22 00:17:51 / 25 00:18:24 / 25 00:52:401300:10:050
26528STOŁEK MikołajSławnoLKK LUKS SŁAWNOMłodzik – 2000:16:47 / 26 00:20:34 / 26 00:37:2212,2-1 okr.0
27301KIERZKOWSKI PawełWarszawaWarszawski Klub Kolarski Młodzik – 2100:18:13 / 27 00:19:33 / 27 00:37:4712,1-1 okr.0
28229TKACZEWSKI IgnacyWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2200:19:32 / 28 00:23:01 / 28 00:42:3310,7-1 okr.0
Nie wystartowało 4 uczestników
DNS*15GASEK BernardOtwockWarszawski Klub KolarskiMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*583KRASNY MarcinLegionowobrakMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*26ŁUKASZEWICZ JakubChoroszczUKS Wygoda BiałystokMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*599NITOT SzymonWarszawaWKKMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował