Mińsk Mazowiecki - Najstarsza Sosna w Polsce 2021-06-26

M Liga CROSS RUN 2021

Wyniki kategorii START 2 Dorośli + Seniorzy

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.Różnica
169JACKOWICZ PawełMińsk MazowieckibrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – 100:03:38 / 2 00:23:14 / 2 00:23:19 / 1 00:50:1300:00:00
222ZIĘBAKOWSKI ArturWarszawaPolski Klub MTBDorośli Mężczyźni 2002-1971 – 200:03:38 / 1 00:23:14 / 1 00:24:00 / 2 00:50:5300:00:40
365WOLNY WojciechHipolitowXbox Bike TeamDorośli Mężczyźni 2002-1971 – 300:03:45 / 3 00:24:00 / 3 00:25:26 / 3 00:53:1300:03:00
410GÓRECKI PawełOtwock brakSeniorzy Mężczyźni 1970 i starsi – 100:03:48 / 4 00:25:02 / 4 00:27:03 / 4 00:55:5400:05:41
556ZIMNOTA PiotrPruszkówbrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – 400:03:52 / 7 00:26:52 / 5 00:27:12 / 5 00:57:5700:07:44
618KOWALSKI PawełWarszawabrakSeniorzy Mężczyźni 1970 i starsi – 200:04:12 / 8 00:28:01 / 8 00:27:48 / 6 01:00:0300:09:49
755ZIMNOTA ŁukaszNowa WiesbrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – 500:03:51 / 6 00:27:36 / 6 00:30:12 / 7 01:01:4000:11:27
8 / 167GRZĄDKA AnnaWarszawabrakDorośli Kobiety 2002-1971 – 100:04:39 / 9 00:28:25 / 9 00:28:39 / 8 01:01:4500:11:32
970KAMIŃSKI WiesławWarszawaNasielsk Baszta TeamSeniorzy Mężczyźni 1970 i starsi – 300:03:50 / 5 00:28:15 / 7 00:32:23 / 9 01:04:2900:14:16
10 / 260SITO IwonaLatchorzewbrakDorośli Kobiety 2002-1971 – 200:04:59 / 11 00:33:16 / 11 00:36:11 / 10 01:14:2700:24:14
1159RUTKOWSKI JanuszLatchorzewWarszawski Klub Rogatego MorsaDorośli Mężczyźni 2002-1971 – 600:04:59 / 10 00:32:54 / 10 00:36:33 / 11 01:14:2700:24:14
Nie wystartowało 29 uczestników
DNS*41BARGLIK AdamKarczewbrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*45CICHORZEWSKI MarcinWARSZAWATeam ZabieganeDni Dorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*30DANILUK KrzysztofWarszawaBreaking3Dorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*20DROGOSZEWSKA MagdalenaWarszawabrakDorośli Kobiety 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*33GÓRNICKI MarcinWarszawaIBOX MLIGA RACING TEAMDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*29GRABOWIEC ArkadiuszWarszawabrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*8HASS-KALITA JoannaKobyłka Warsaw Masters Team Dorośli Kobiety 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*2KRÓL NinaWarszawaSwim VictoryDorośli Kobiety 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*19KSIENIEWICZ-KOWALSKA IzabelaWarszawabrakSeniorki Kobiety 1970 i starsze – DNS*DNS*DNS*
DNS*4KUBIAK KatarzynaWarszawaTeam Zabiegane DniDorośli Kobiety 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*35LEWIŃSKI BartłomiejWarszawaTeam Zabiegane DniDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*39LIDZBERSKI WojciechGórnobrakSeniorzy Mężczyźni 1970 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*54ŁUKASIAK ArkadiuszMińsk MazowieckiMIńska Grupa RowerowaSeniorzy Mężczyźni 1970 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*58MACIAS MarcinWarszawabrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*28MAJORCZYK LudwikJózefówbrakSeniorzy Mężczyźni 1970 i starsi – DNS*DNS*DNS*
DNS*5MAJOREK KrzysztofCzaplinekbrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*27MAŁEK PiotrWarszawaIBOX MLIGA RACING TEAMDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*25MAŁEK JustynaWarszawaIBOX MLIGA RACING TEAMDorośli Kobiety 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*16OSZKIEL MateuszKonstancin-JeziornabrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*21PŁOCHOWSKI ArkadiuszKarczewbrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*11POLEWACZYK TomaszŁysebrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*34POPIS PatrykOtwockbrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*3RADZKI PiotrWarszawabrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*53RATYŃSKI PawełMogielnicabrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*14RĘKAWEK PaulinaLipowobrakDorośli Kobiety 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*9RUTKOWSKI MichałJózefówbrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*24TARNOWSKA JustynaWiązownaBike Salon TeamDorośli Kobiety 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*15TOMCZAK MarcinCiechanówbrakDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*
DNS*32ZEMBIK LukaszWarszawaKambodżaDorośli Mężczyźni 2002-1971 – DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował