Legionowo 2021-06-19

SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #4 Wiązowna – Góra Sobotów

Wyniki kategorii Żak I, Żaczki I, Żak II, Żaczki II

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1419ROGALSKI MaciejWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak II Chłopcy – 100:07:17 / 1 00:07:31 / 1 00:14:48000:00:0025
2507DRZEWIECKI FranekWarszawa Warszawski Klub KolarskiŻak I Chłopcy – 100:07:45 / 2 00:08:06 / 2 00:15:51000:01:0222
377WOLNY MichałWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak II Chłopcy – 200:08:09 / 6 00:07:50 / 3 00:16:00000:01:1120
4349PŁOTKA AdamRekowoKS KLIF CHŁAPOWOŻak II Chłopcy – 300:08:01 / 4 00:08:28 / 4 00:16:30000:01:4118
5 / 1392TABOR PatrycjaDębeWarszawski Klub KolarskiŻak II Dziewczęta – 100:08:09 / 5 00:08:32 / 5 00:16:41000:01:5216
6104KASZEWSKI DawidWołomin UKK Huragan Wołomin Żak II Chłopcy – 400:07:57 / 3 00:08:44 / 6 00:16:42000:01:5315
7228LEWICKI JacekWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak II Chłopcy – 500:08:34 / 12 00:08:08 / 7 00:16:42000:01:5314
866NOWICKI TymonWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak I Chłopcy – 200:08:17 / 8 00:08:30 / 8 00:16:48000:01:5913
9183JANIK SzymonWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak II Chłopcy – 600:08:16 / 7 00:08:36 / 9 00:16:52000:02:0312
10531WRÓBLEWSKI AdrianWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak I Chłopcy – 300:08:34 / 13 00:08:24 / 10 00:16:59000:02:1011
1165BERKAN DamianWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak II Chłopcy – 700:08:21 / 9 00:08:40 / 11 00:17:01000:02:1210
1268PROKOPSKI RafałWrocławMitutoyo AZS Wratislavia WrocławŻak I Chłopcy – 400:08:50 / 15 00:08:10 / 12 00:17:01000:02:129
13 / 2366PACHOCKA DorotaWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak II Dziewczęta – 200:08:33 / 11 00:08:39 / 13 00:17:13000:02:248
14 / 3140GAJEWSKA AleksandraStare Lipiny UKK Huragan Wołomin Żak II Dziewczęta – 300:08:33 / 10 00:08:45 / 14 00:17:18000:02:297
15 / 42WYSOCKA AmeliaPruszkówWarszawski Klub KolarskiŻak II Dziewczęta – 400:08:38 / 14 00:08:45 / 15 00:17:24000:02:356
16 / 5370BOLDA MartynachłapowoKS KLIF CHŁAPOWOŻak II Dziewczęta – 500:09:03 / 18 00:08:27 / 16 00:17:30000:02:415
1725DRĄGOWSKI PiotrWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak I Chłopcy – 500:09:01 / 17 00:08:50 / 17 00:17:52000:03:034
1829WOLAŃSKI KsaweryWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak II Chłopcy – 800:09:01 / 16 00:09:40 / 18 00:18:41000:03:523
19378BISEWSKI JarosławJastrzębia Góra KS KLIF CHŁAPOWOŻak II Chłopcy – 900:09:38 / 21 00:09:05 / 19 00:18:43000:03:542
20379BISEWSKI BartoszJastrzębia Góra KS KLIF CHŁAPOWOŻak II Chłopcy – 1000:09:21 / 20 00:09:23 / 20 00:18:45000:03:561
21 / 6375SKRZYPCZAK GabrielapuckKS KLIF CHŁAPOWOŻak I Dziewczęta – 100:09:10 / 19 00:09:47 / 21 00:18:57000:04:080
22180WOŹNIAK SzymonWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak II Chłopcy – 1100:10:06 / 31 00:08:55 / 22 00:19:01000:04:120
23 / 7214KOWALIK AleksandraLegionowoWarszawski Klub KolarskiŻak II Dziewczęta – 600:09:40 / 23 00:09:23 / 23 00:19:04000:04:150
24 / 8371JEKA AntoninachłapowoKS KLIF CHŁAPOWOŻak II Dziewczęta – 700:09:52 / 25 00:09:29 / 24 00:19:21000:04:320
25 / 9421ROGALSKA WiktoriaWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak II Dziewczęta – 800:09:53 / 26 00:09:32 / 25 00:19:26000:04:370
26364KLATKA AlbertSławnoLKK LUKS SŁAWNOŻak I Chłopcy – 600:09:51 / 24 00:09:53 / 26 00:19:45000:04:560
27541KOCZANOWICZ PawełWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak II Chłopcy – 1200:09:57 / 29 00:10:07 / 27 00:20:05000:05:160
28 / 10635JÓZKOWICZ MartagdyniaKS KLIF CHŁAPOWOŻak II Dziewczęta – 900:10:11 / 33 00:10:07 / 28 00:20:18000:05:290
29 / 115WYSOCKA EmiliaPruszkówWarszawski Klub KolarskiŻak I Dziewczęta – 200:09:55 / 27 00:10:25 / 29 00:20:20000:05:310
30 / 12594BRYTAN ZuzannaWładysławowoKS KLIF CHŁAPOWOŻak I Dziewczęta – 300:10:32 / 35 00:09:50 / 30 00:20:23000:05:340
31 / 13516DORSZ AleksandraRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMŻak II Dziewczęta – 1000:09:38 / 22 00:10:51 / 31 00:20:30000:05:410
32 / 1491BERKAN OlgaWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak I Dziewczęta – 400:10:25 / 34 00:10:07 / 32 00:20:33000:05:440
33220PRZETAK JanSyberia Raz Na Wozie MTB TeamŻak II Chłopcy – 1300:10:06 / 30 00:10:28 / 33 00:20:34000:05:450
34498POMIŃSKI GabrielWołomin UKK Huragan Wołomin Żak II Chłopcy – 1400:09:55 / 28 00:10:39 / 34 00:20:35000:05:460
35 / 15343MUDLAFF MajaChłapowoKS KLIF CHŁAPOWOŻak I Dziewczęta – 500:10:11 / 32 00:11:19 / 35 00:21:30000:06:410
36263KLAUS PatrykRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMŻak I Chłopcy – 700:10:33 / 36 00:11:02 / 36 00:21:36000:06:470
3735KROKOS MatvieiWarszawski Klub KolarskiŻak I Chłopcy – 800:11:37 / 38 00:11:01 / 37 00:22:39000:07:500
38 / 1612RYŻKO ŁucjaWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak I Dziewczęta – 600:11:36 / 37 00:11:10 / 38 00:22:47000:07:580
39 / 17230WOLAK FaustynaWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak II Dziewczęta – 1100:11:51 / 40 00:11:31 / 39 00:23:23000:08:340
40357MIKOŁAJCZYK FilipBrzezinyRaz Na Wozie MTB TeamŻak I Chłopcy – 900:11:50 / 39 00:12:18 / 40 00:24:08000:09:190
41 / 18413KOHNKE KlaraWładysławowoKS KLIF CHŁAPOWOŻak I Dziewczęta – 700:12:01 / 41 00:12:31 / 41 00:24:32000:09:430
42618WÓJCIK MikołajWarszawaWarszawski Klub KolarskiŻak I Chłopcy – 1000:12:32 / 42 00:13:10 / 42 00:25:42000:10:530
43 / 19363PRZYBYLSKA HannaSławnoLKK LUKS SŁAWNOŻak I Dziewczęta – 800:13:32 / 44 00:12:38 / 43 00:26:10000:11:210
44637KARKOCHA AntoniSławnoLKK LUKS SŁAWNOŻak II Chłopcy – 1500:13:36 / 45 00:14:24 / 44 00:28:00000:13:110
45532OGŁOZIŃSKI HubertSławnoLKK LUKS SŁAWNOŻak II Chłopcy – 1600:13:29 / 43 00:14:34 / 45 00:28:03000:13:140
Nie wystartowało 2 uczestników
DNS*499KOC FabianDuczkiUKK Huragan Wołomin Żak II Chłopcy – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*SUPERA EmilBrzezinyRaz Na Wozie MTB TeamŻak II Chłopcy – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował