Legionowo 2021-06-19

SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #4 Wiązowna – Góra Sobotów

Wyniki kategorii Młodzik

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1321URBANEK KacperWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 100:17:04 / 1 00:17:34 / 1 00:34:3813,200:00:0025
2523MATYASIK MaksymilianJordanówUKS ZawojakMłodzik – 200:17:04 / 2 00:17:34 / 2 00:34:3913,200:00:0022
375KIELECKI OliwierGlina Warszawski Klub KolarskiMłodzik – 300:17:20 / 3 00:18:03 / 3 00:35:2312,900:00:4420
4522GRUCA MichałRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – 400:17:49 / 7 00:17:46 / 4 00:35:3612,800:00:5718
5358SAPIEJA AdamSławnoLKK LUKS SŁAWNOMłodzik – 500:17:47 / 6 00:18:35 / 5 00:36:2312,500:01:4416
6590ŁUKASZEWICZ JakubChoroszczUKS Wygoda BiałystokMłodzik – 600:17:47 / 5 00:18:47 / 6 00:36:3412,500:01:5615
7256WŚCISŁY CezaryRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – 700:17:47 / 4 00:19:31 / 7 00:37:1812,200:02:3914
890JABŁOŃSKI MateuszBiałystok UKS Wygoda BiałystokMłodzik – 800:17:56 / 8 00:19:23 / 8 00:37:1912,200:02:4113
9542PANASEWICZ GrzegorzBiałystokUKS Wygoda BiałystokMłodzik – 900:18:30 / 9 00:20:28 / 9 00:38:5911,700:04:2012
10600GAJDA IgnacyWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 1000:20:08 / 12 00:20:59 / 10 00:41:0811,100:06:2911
11539BŁASZCZYK MichałNowa WolaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 1100:19:37 / 10 00:22:27 / 11 00:42:0410,800:07:2610
12642JAGODZIŃSKI MateuszRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – 1200:20:09 / 13 00:22:18 / 12 00:42:2710,700:07:499
13151CIMASZEWSKI OskarSowlanyUKS Wygoda BiałystokMłodzik – 1300:20:06 / 11 00:23:51 / 13 00:43:5810,400:09:198
14584AUGUŚCIK AleksanderSławnoLKK LUKS SŁAWNOMłodzik – 1400:21:07 / 14 00:23:01 / 14 00:44:0810,300:09:307
15425GWIAZDA DawidBrzeziny Raz Na Wozie MTB TeamMłodzik – 1500:21:25 / 15 00:26:58 / 15 00:48:239,400:13:456
16369PEŁTAK KrzysztofPiastówWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 1600:23:12 / 16 00:25:55 / 16 00:49:079,300:14:285
17382OMBACH JanWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 1700:23:13 / 17 00:25:54 / 17 00:49:079,300:14:284
1815GASEK BernardOtwockWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 1800:23:59 / 18 00:23:599,5-1 okr.0
19457WOCHNA SzymonSyberiaRaz Na Wozie MTB TeamMłodzik – 1900:25:29 / 19 00:25:298,9-1 okr.0
20641KILJAN FranciszekŁajskiWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 2000:28:41 / 20 00:28:417,9-1 okr.0
Nie ukończyło 2 uczestników
DNF*418ŻESZCZYŃSKI MaciejWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*229TKACZEWSKI IgnacyWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 4 uczestników
DNS*180GWIAZDA DawidBrzeziny Raz Na Wozie MTB TeamMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*251JAGODZIŃSKI MateuszRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*360JEDYNAK MichałSławnoLKK LUKS SŁAWNOMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*252WŚCISŁY CezaryRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował