Legionowo 2021-06-19

SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #4 Wiązowna – Góra Sobotów

Wyniki kategorii Junior Młodszy, Juniorka, Kobiety Elita - U23 - Lejdis, Masters II

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1 / 1639PRASZCZAŁEK KatarzynaZłotokłosRK Exclusive Doors MTB Team Juniorka – 100:18:02 / 7 00:19:20 / 9 00:18:49 / 7 00:18:43 / 1 01:14:5600:00:0025
2 / 2515CICHACKA KlaudiaKońskieMETROBIKES.PLElita Kobiet – 100:17:57 / 5 00:18:59 / 6 00:19:37 / 10 00:19:21 / 2 01:15:5600:01:0022
3 / 3355ZIĘBA JuliaSławnoLKK LUKS SŁAWNOU-23 Kobiet – 100:17:57 / 6 00:19:10 / 7 00:20:30 / 11 00:22:13 / 3 01:19:5300:04:5620
4 / 4557RUSEK MartaWarszawaWarszawski Klub KolarskiU-23 Kobiet – 200:20:42 / 16 00:22:43 / 18 00:23:44 / 18 00:23:04 / 4 01:30:1600:15:2018
5 / 5119KRYŃSKA EdytaBiałystokWarszawski Klub KolarskiU-23 Kobiet – 300:21:19 / 18 00:22:56 / 19 00:24:09 / 19 00:24:04 / 5 01:32:3000:17:3316
6154JAROSŁAWSKI MaciejWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy – 100:16:12 / 1 00:16:36 / 1 00:17:17 / 1 00:50:06-1 okr.0
7644LACHOWICZ SzymonWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy – 200:16:50 / 2 00:18:53 / 3 00:17:51 / 2 00:53:35-1 okr.0
8116ZIELIŃSKI TomaszWołomin UKK Huragan Wołomin Junior Młodszy – 300:17:31 / 3 00:18:11 / 2 00:18:32 / 3 00:54:16-1 okr.0
9262DOBRZYŃSKI MichałRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters II – 100:18:15 / 8 00:17:49 / 4 00:18:34 / 4 00:54:38-1 okr.0
10394OSTROWSKI AdamWarszawaOstry Trener Masters II – 200:18:16 / 9 00:18:35 / 5 00:18:57 / 5 00:55:49-1 okr.0
11268KOHNKE KacperWładysławowoKS KLIF CHŁAPOWOJunior Młodszy – 400:17:32 / 4 00:19:39 / 8 00:18:52 / 6 00:56:04-1 okr.0
12519PAŃKA PatrykKielceCSZ CKBikeShop Kielce Junior Młodszy – 500:18:29 / 10 00:19:08 / 10 00:18:47 / 8 00:56:25-1 okr.0
13547ROGALSKI JulianOstrołękaRKK Kurpie OstrołękaJunior Młodszy – 600:18:40 / 12 00:18:58 / 11 00:18:54 / 9 00:56:33-1 okr.0
14103MICHALCZYK JanWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy – 700:18:34 / 11 00:19:42 / 12 00:20:17 / 12 00:58:34-1 okr.0
1572DRZEWIECKI MarcinWarszawa Loyalty Point Racing Team powered by Decathlon Masters II – 300:19:06 / 13 00:19:45 / 13 00:20:14 / 13 00:59:07-1 okr.0
16152SOCZEWSKI PawełWarszawabrakMasters II – 400:19:27 / 14 00:20:07 / 14 00:19:55 / 14 00:59:30-1 okr.0
17181DZIEDZIC PiotrBrzezinyRaz Na Wozie MTB TeamMasters II – 500:20:08 / 15 00:20:12 / 15 00:20:50 / 15 01:01:11-1 okr.0
18 / 6353TUROBOŚ MartaSławnoLKK LUKS SŁAWNOElita Kobiet – 200:20:46 / 17 00:22:07 / 16 00:22:43 / 16 01:05:36-1 okr.0
19118MIĘKUS TomaszWarszawabrakMasters II – 600:21:33 / 19 00:21:52 / 17 00:22:44 / 17 01:06:10-1 okr.0
20 / 7589CZERSKA-KRYSIK AgnieszkaStefanówkaBike Salon TeamMasters Kobiet – 100:25:15 / 21 00:28:53 / 20 00:54:08-2 okr.0
21296FRANK Patrykwarszawa Warszawski Klub KolarskiJunior Młodszy – 800:26:23 / 22 00:28:29 / 21 00:54:52-2 okr.0
22 / 8487KOC MartaMichałowiceWarszawski Klub KolarskiU-23 Kobiet – 400:22:53 / 20 00:22:53-3 okr.0
Nie ukończyło 2 uczestników
DNF*130WÓJCIK DanielIfon Kolarz Klub Masters II – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*437WYSZOMIERSKI AdamWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy – DNF*DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 11 uczestników
DNS*134BRUTKOWSKI JakubKobyłka UKK Huragan Wołomin Junior Młodszy – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*361JEDYNAK JakubSławnoLKK LUKS SŁAWNOMasters II – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*313JUSIŃSKI ArkadiuszJasienica EVANLITEMasters II – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*184KUBICZ MaciejWarszawaAbsoluteBikes.pl TeamMasters II – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*293MAKAREWICZ BarbaraWarszawaWarszawski Klub KolarskiJuniorka – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1STARZYŃSKI AdamNieporetSTARZYNSKI.COACHMasters II – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*258SURDYK FilipRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMJunior Młodszy – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*472ŚWIDERSKI MichałRadonieTrezado WolfpackMasters II – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*626ŚWIĘCKI JarosławMAGDALENKASIXT Business LeagueMasters II – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*625ZAWADZKI MaciejWarszawaSIXT Business LeagueMasters II – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*628ŻUCHOWSKI MarcinWarszawaSIXT Business LeagueMasters II – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował