Cząstków Mazowiecki 2021-07-04

V Etap 62 Mały Wyścig Pokoju MWZKol

Młodzik, Młodziczka, Juniorka Młodsza

MiejsceNrKod UCINazwisko / ImięKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Czas sum.VśrRóżnica
13010092445327BUĆKO WojciechLKK Zakłady Mięsne "WARMIA" BiskupiecMłodzik – 100:44:05.607 / 37 00:40:20.922 / 1 01:24:26.5293300:00:00
22310094212747HAPONIK SzymonWMKS OlsztynMłodzik – 200:44:05.623 / 38 00:40:21.054 / 2 01:24:26.6773300:00:00
35410107068681BIAŁY WiktorStajnia Rowerowa Intercars Team WarszawaMłodzik – 300:44:00.953 / 13 00:40:26.109 / 3 01:24:27.0623300:00:00
45710106953800PAZIEWSKI KrzysztofUKS Kolarz NadarzynMłodzik – 400:44:03.219 / 29 00:40:24.024 / 4 01:24:27.2433300:00:00
55310107067772DUROWICZ OlgierdStajnia Rowerowa Intercars Team WarszawaMłodzik – 500:43:59.201 / 2 00:40:28.089 / 5 01:24:27.2903300:00:00
6910102389039ROZNER BartoszLUKS Trójka PiasecznoMłodzik – 600:44:00.794 / 12 00:40:26.763 / 6 01:24:27.5573300:00:01
73410079366693ZYGMUNT TymoteuszGKK OPTY-Mazowsze Grodzisk MazowieckiMłodzik – 700:44:00.201 / 6 00:40:27.360 / 7 01:24:27.5613300:00:01
84810094399168MROCZKOWSKI MikołajStajnia Rowerowa Intercars Team WarszawaMłodzik – 800:44:01.631 / 14 00:40:26.308 / 8 01:24:27.9393300:00:01
92810107183061OSIECKI OskarKKS CiechanówMłodzik – 900:44:00.761 / 11 00:40:27.328 / 9 01:24:28.0893300:00:01
102910094203956KUCZYŃSKI ArturKKS CiechanówMłodzik – 1000:44:00.639 / 8 00:40:27.950 / 10 01:24:28.5893300:00:02
118710094212646KOSTKOWSKI JoachimWMKS OlsztynMłodzik – 1100:43:59.725 / 4 00:40:28.888 / 11 01:24:28.6133300:00:02
121710093120687FRIEDRICH MichałWMKS OlsztynMłodzik – 1200:44:02.021 / 17 00:40:26.998 / 12 01:24:29.0193300:00:02
1388BIAŁOWĄS JanGKK OPTY-Mazowsze Grodzisk MazowieckiMłodzik – 1300:44:03.670 / 31 00:40:26.262 / 13 01:24:29.93232,900:00:03
141410116182136KOŁAKOWSKI BrunonWMKS OlsztynMłodzik – 1400:44:02.105 / 20 00:40:28.194 / 14 01:24:30.29932,900:00:03
1565101 116 443 54ZELCER BartoszLUKS Dwójka Progroup Danielo StrykówMłodzik – 1500:43:58.702 / 1 00:40:32.170 / 15 01:24:30.87232,900:00:04
16410091513420PRZEDLACKI JakubLUKS Trójka PiasecznoMłodzik – 1600:44:02.065 / 19 00:40:28.815 / 16 01:24:30.88032,900:00:04
173510107732830ŚWITALSKI RafałGKK OPTY-Mazowsze Grodzisk MazowieckiMłodzik – 1700:44:03.034 / 27 00:40:27.912 / 17 01:24:30.94632,900:00:04
18 / 19410106695435WIELGOSZ IdaWMKS OlsztynMłodziczka – 100:44:00.698 / 10 00:40:30.273 / 18 01:24:30.97132,900:00:04
191610106695334MITORAJ IgorWMKS OlsztynMłodzik – 1800:44:02.043 / 18 00:40:29.007 / 19 01:24:31.05032,900:00:04
203210086476995MUSZAK FilipLKK Zakłady Mięsne "WARMIA" BiskupiecMłodzik – 1900:44:03.774 / 32 00:40:27.422 / 20 01:24:31.19632,900:00:04
21 / 210010080474012AMBROŻKIEWICZ MariaWarszawski Klub KolarskiMłodziczka – 200:44:02.903 / 25 00:40:28.320 / 21 01:24:31.22332,900:00:04
2263100 807 862 30PACHOLEC JakubLUKS Dwójka Progroup Danielo StrykówMłodzik – 2000:44:00.646 / 9 00:40:30.659 / 22 01:24:31.30532,900:00:04
23610102179881KUCHARCZYK AleksanderLUKS Trójka PiasecznoMłodzik – 2100:44:02.232 / 21 00:40:29.227 / 23 01:24:31.45932,900:00:04
2464101 077 461 66CIOŁEK MateuszLUKS Dwójka Progroup Danielo StrykówMłodzik – 2200:44:00.483 / 7 00:40:31.064 / 24 01:24:31.54732,900:00:05
251510116204061ZDANOWSKI MiłoszWMKS OlsztynMłodzik – 2300:44:02.538 / 23 00:40:29.547 / 25 01:24:32.08532,900:00:05
263610104506770BANASZEK KacperGKK OPTY-Mazowsze Grodzisk MazowieckiMłodzik – 2400:44:03.350 / 30 00:40:28.782 / 26 01:24:32.13232,900:00:05
271210094212767KACZYŃSKI BorysWMKS OlsztynMłodzik – 2500:44:01.873 / 16 00:40:30.425 / 27 01:24:32.29832,900:00:05
28 / 39310108235210KACZYŃSKA MichalinaWMKS OlsztynMłodziczka – 300:44:05.689 / 39 00:40:26.678 / 28 01:24:32.36732,900:00:05
29 / 412410104508083ORSZULAK MariaGKK OPTY-Mazowsze Grodzisk MazowieckiJuniorka Młodsza – 100:44:02.311 / 22 00:40:30.144 / 29 01:24:32.45532,900:00:05
308910106653100PTASZKIEWICZ JakubKKS CiechanówMłodzik – 2600:44:02.993 / 26 00:40:29.536 / 30 01:24:32.52932,900:00:06
312110094215979KOCIĘCKI DawidWMKS OlsztynMłodzik – 2700:44:00.078 / 5 00:40:32.539 / 31 01:24:32.61732,900:00:06
321910097845702KORZENIEWSKI GracjanWMKS OlsztynMłodzik – 2800:44:05.810 / 40 00:40:27.471 / 32 01:24:33.28132,900:00:06
33510104428463BICZYK KonradLUKS Trójka PiasecznoMłodzik – 2900:44:03.188 / 28 00:40:30.096 / 33 01:24:33.28432,900:00:06
344910107068580DĄBROWSKI MarcinStajnia Rowerowa Intercars Team WarszawaMłodzik – 3000:44:04.580 / 33 00:40:28.764 / 34 01:24:33.34432,900:00:06
355810094214565KULESA TymoteuszWMKS OlsztynMłodzik – 3100:44:02.720 / 24 00:40:31.001 / 35 01:24:33.72132,900:00:07
3656100 839 423 66KLIMKIEWICZ AntoniUKS Kolarz NadarzynMłodzik – 3200:43:59.446 / 3 00:40:34.365 / 36 01:24:33.81132,900:00:07
37 / 599100 807 882 50SKRZYŃSKA WeronikaLUKS Dwójka Progroup Danielo StrykówMłodziczka – 400:44:05.322 / 35 00:40:28.591 / 37 01:24:33.91332,900:00:07
38 / 69610092469171SZYMAŃSKA ElżbietaKS Olimpic PiasecznoMłodziczka – 500:44:05.491 / 36 00:40:28.670 / 38 01:24:34.16132,900:00:07
397010107069792SIDOROWICZ MateuszStajnia Rowerowa Intercars Team WarszawaMłodzik – 3300:44:05.196 / 34 00:40:29.131 / 39 01:24:34.32732,900:00:07
401010116203960MARTUSEWICZ PiotrWMKS OlsztynMłodzik – 3400:44:05.824 / 41 00:40:28.635 / 40 01:24:34.45932,900:00:07
413810113752486ROCHOWICZ MichałGKK OPTY-Mazowsze Grodzisk MazowieckiMłodzik – 3500:44:07.415 / 46 00:40:27.652 / 41 01:24:35.06732,900:00:08
42810118169121PŁOCHOCKI ŁukaszLUKS Trójka PiasecznoMłodzik – 3600:44:06.986 / 43 00:40:38.025 / 42 01:24:45.01132,800:00:18
43 / 79210094215777TABARKIEWICZ MichalinaWMKS OlsztynMłodziczka – 600:44:07.606 / 47 00:40:39.940 / 43 01:24:47.54632,800:00:21
44 / 812310115902957WYRWAS JuliaGKK OPTY-Mazowsze Grodzisk MazowieckiJuniorka Młodsza – 200:44:07.156 / 44 00:40:40.720 / 44 01:24:47.87632,800:00:21
45 / 99710105994510SOWA KarolinaLKK Zakłady Mięsne "WARMIA" BiskupiecMłodziczka – 700:44:07.198 / 45 00:40:47.871 / 45 01:24:55.06932,800:00:28
4666101 172 520 65MACIEJEWSKI JakubLUKS Dwójka Progroup Danielo StrykówMłodzik – 3700:44:01.832 / 15 00:40:59.861 / 46 01:25:01.69332,700:00:35
473710106948241JAKAUTSOU KastusUKS Kolarz NadarzynMłodzik – 3800:44:06.176 / 42 00:47:13.238 / 47 01:31:19.41430,500:06:52
483310116327131DOMURAT WiktorLKK Zakłady Mięsne "WARMIA" BiskupiecMłodzik – 3900:44:17.911 / 48 00:47:02.315 / 48 01:31:20.22630,500:06:53
49 / 109810115903462OLSZUK OtyliaGKK OPTY-Mazowsze Grodzisk MazowieckiMłodziczka – 800:45:56.650 / 50 00:49:44.948 / 49 01:35:41.59829,100:11:15
50 / 118110104682582TUSZYŃSKA MilenaGKK OPTY-Mazowsze Grodzisk MazowieckiMłodziczka – 900:45:56.691 / 51 00:49:44.955 / 50 01:35:41.64629,100:11:15
515510107068984KĘPKA KamilStajnia Rowerowa Intercars Team WarszawaMłodzik – 4000:45:36.755 / 49 00:55:28.908 / 51 01:41:05.66327,500:16:39
524310117952384BACHMATIUK JakubGKK OPTY-Mazowsze Grodzisk MazowieckiMłodzik – 4100:49:07.254 / 53 00:53:30.124 / 52 01:42:37.37827,100:18:10
534210117949960GABREL TadeuszGKK OPTY-Mazowsze Grodzisk MazowieckiMłodzik – 4200:48:58.595 / 52 00:53:39.340 / 53 01:42:37.93527,100:18:11
54 / 12101101 189 292 56PIETRASIK MartynaLUKS Dwójka Progroup Danielo StrykówMłodziczka – 1000:49:21.852 / 54 00:58:40.509 / 54 01:48:02.36125,800:23:35