Ostrołęka 2021-09-26

Kryptonim Szare Szeregi - Ostrołęka

Wyniki Open bieg główny

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
142KRUKOWSKI KrzysztofNowa WieśKS Arco Ławy00:37:1316,100:00:00
268BORKOWSKI ArekOstrołękaNastępny Krok00:37:1416,100:00:01
374POLEWCZYK TomaszŁyseBiegam Bo Lubię Ostrołęka 00:38:3015,600:01:17
465PIERSA JakubBiałobrzeg DalszyUKS Technik Ruciane-Nida00:40:2014,900:03:07
579PIERSA MarcinBiałobrzeg Dalszybrak00:41:0914,600:03:56
635ŻACH MarcinOstrów MazowieckaOstrów Biega00:42:1914,200:05:06
7114WILKOWSKI MirosławAGRO-METAL00:42:1914,200:05:06
848JĘDRZEJCZYK JarosławOstrołękaRUN CREW OSTROŁĘKA00:42:2814,100:05:15
9118JASIŃSKI Miłoszbrak00:42:2914,100:05:16
10102BRONIEK WojciechOstrołękaStarglass Team Ostrołęka00:44:0913,600:06:55
11 / 1115OSTROWSKA AngelikaPAC Boxing Gym Lelis00:45:4213,100:08:29
126ZYSKOWSKI ArturOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka 00:46:2312,900:09:10
1384PIERSA ArkadiuszBiałobrzeg Dalszybrak00:48:2812,400:11:15
1431GRZYMAŁA JacekOstrołękabrak00:48:5112,300:11:37
1550BIERNAT TomaszOstrołękaRun Team Piątnica00:48:5612,300:11:43
1645SKWIOT Mateusz JanOstrów Mazowieckabrak00:49:1712,200:12:04
175ZALEWSKI DamianOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka 00:49:2512,100:12:11
18 / 21PUŁAWSKA JoannaDurlasyBiegam Bo Lubię Ostrołęka 00:49:4012,100:12:27
1919WIECZERZAK RafałOstrołękacrossbox oka 00:50:081200:12:55
20 / 336PROSIŃSKA MagdalenaOstrołęka#teamFURIA00:50:2711,900:13:14
2183BIAŁOBRZESKI WitoldOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka 00:50:4911,800:13:36
2232SIERZPUTOWSKI ArturOstrołękaAS-AB00:51:1111,700:13:58
23 / 492PRACHNIAK OliwiaSiarcza ŁąkaUKS "CLAN" Ostrołęka00:51:3711,600:14:24
2426MRÓZ MarcinBiałobielcrossbox oka 00:51:3711,600:14:24
25 / 512WRÓBLEWSKA AnnaOstrołęka brak00:51:4611,600:14:33
2618GRZYB KrzysztofRzekuń RUN CREW OSTROŁĘKA00:51:4711,600:14:34
27101BUKOWSKI MichałOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka 00:51:5711,500:14:44
289BAKUŁA JerzyLaskowiecBiegam Bo Lubię Ostrołęka 00:52:5811,300:15:45
2916GUMKOWSKI AndrzejOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka 00:53:2211,200:16:09
30 / 685ŻUK HalinazielonkaŻuczkisiętoczą00:53:2211,200:16:09
3186ŻUK AndrzejzielonkaŻuczkisiętoczą00:53:2311,200:16:09
32119ŚLASKI KrzysztofOstrołęcki Klub Karate Kyokushin 00:53:2911,200:16:16
33 / 747OWCZARSKA NataliaOstrołękacrossbox oka 00:53:3411,200:16:21
34 / 857JABŁOŃSKA DorotaOstrołękacrossbox oka 00:53:4111,200:16:28
35100KULAWIK BartłomiejOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka 00:53:4611,200:16:33
3653STOLARCZYK LeszekAleksandrowo 22KBBL Ostrołęka / Crossbox Oka00:54:221100:17:09
37 / 954STOLARCZYK EwaAleksandrowoBiegam Bo Lubię Ostrołęka 00:54:221100:17:09
38 / 1010CHOJNOWSKA NataliaToboliceBiegam Bo Lubię Ostrołęka 00:54:331100:17:20
3997CHORĄŻEWICZ EugeniuszmyszyniecMorsy Myszyniec00:55:0910,900:17:56
4090SKRZYŃSKI MichałOstrów Mazowieckabrak00:55:2110,800:18:08
41 / 1152KORCZAKOWSKA KamilaOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka 00:56:4910,600:19:36
42 / 1296KWAPISZ-CICHOWSKA KatarzynaOstrołękabrak00:58:1310,300:21:00
4366PĘDZICH WaldemarOstrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka 00:58:1310,300:21:00
4423WARACKI KamilOstrów Mazowieckabrak00:58:4810,200:21:35
4558SZYMAŃSKA PawełZbójna Kurpie na Luzie 00:59:2410,100:22:11
46 / 1337MACIAK SylwiaOstrołękacrossbox oka 01:00:011000:22:48
4744KRYSIŃSKI WojciechOstrołękacrossbox oka 01:00:011000:22:48
48113PODOLAK MichałBiegam Bo Lubię Ostrołęka 01:00:319,900:23:18
49 / 14112KAMINSKA Nataliabrak01:00:479,900:23:34
5025STRYJEK DanielOstrówekŁochowska Grupa Biegowa01:00:509,900:23:37
5143STACHACZ MirosławOstrołękaStarglass Team Ostrołęka01:01:329,800:24:19
5299ORZOŁ MirosławOrzołMorsy Szczytno #Reset01:02:409,600:25:27
53 / 1594KOWALCZYK GrażynaOstrów mazowieckabrak01:02:419,600:25:28
54 / 16104ŁUKOWSKA EwaOstrołęka brak01:03:249,500:26:11
55 / 1781MIERZEJEWSKA OlgaOstrołękabrak01:04:489,300:27:35
56 / 1860KOSSAKOWSKA BogumiłaOstrołęka RUN CREW OSTROŁĘKA01:05:119,200:27:58
57 / 19109GRALA-MĄKA Wiesławabrak01:05:129,200:27:59
5822KRYSIŃSKI AndrzejOstrołęka crossbox oka 01:05:279,200:28:14
5939STAŚKIEWICZ JakubŁęg Starościński Kurpie na Luzie 01:05:319,200:28:18
60 / 2040GÓRSKA JoannaGnatyBiegam Bo Lubię Ostrołęka/Ars Longa Choir01:05:379,100:28:24
61 / 21120CHOROMAŃSKA JoannaRUN CREW OSTROŁĘKA01:05:379,100:28:24
6213CHRZANOWSKI TomekNowa Wieś WschodniaBiegam Bo Lubię Ostrołęka 01:06:26900:29:13
63 / 2229BIEŃKOWSKA JustynaRzekuńcrossbox oka 01:06:26900:29:13
6441JAROSIŃSKI MarcinOstrolekabrak01:08:028,800:30:49
65 / 2388OSTROWSKA AnnaWarszawa (Ursynow)brak01:09:508,600:32:37
66 / 2433KORZENIECKA BeataZbojna Kurpie na Luzie 01:10:078,600:32:54
67 / 25107WIKTORSKA MariolaJednorożec robi co może01:10:358,500:33:22
68 / 2649KRUCZYK IwonaGnatybrak01:14:258,100:37:12
6995KOWALCZYK SławomirOstrów mazowieckabrak01:14:298,100:37:16
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*4TROCHIMOWICZ ArturSzczytno AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAMDNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 22 uczestników
DNS*56BARANOWSKI JarosławOstrołęka crossbox oka DNS*DNS*DNS*
DNS*30BASTEK MateuszOstrołękabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*14BĘDŹKOWSKI MarekOstrołękaSiwy ultra MorsDNS*DNS*DNS*
DNS*11ELIASZ MagdalenaOstrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka DNS*DNS*DNS*
DNS*51GOŁASZEWSKI ŁukaszZabrodzieBiegam Bo Lubię Ostrołęka DNS*DNS*DNS*
DNS*3JASTRZĘBSKA MarlenaOstrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka DNS*DNS*DNS*
DNS*82JUCHNIEWICZ StanisławOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka/Kurpie Ostrołęka DNS*DNS*DNS*
DNS*21KAMIŃSKA PatrycjaOstrołęka brakDNS*DNS*DNS*
DNS*17KOWALCZYK KrystianOstrołękaNadleśnictwo Ostrołęka / BBL OstrołękaDNS*DNS*DNS*
DNS*73KRUCZYŃSKI JanuszOstrołękabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*61ŁADA DariuszOlszewo-Borki Biegam Bo Lubię Ostrołęka DNS*DNS*DNS*
DNS*64ŁADA DorotaKrukiBiegam Bo Lubię Ostrołęka DNS*DNS*DNS*
DNS*7MICHALOWSKA RenataOstrołękaBiegam Bo Lubię Ostrołęka DNS*DNS*DNS*
DNS*8MORAWSKI PiotrOstrołęka brakDNS*DNS*DNS*
DNS*93MRÓWKA KatarzynaAntonieBiegam Bo Lubię Ostrołęka DNS*DNS*DNS*
DNS*110OSTAOWSKA AgnieszkaPAC Boxing Gym LelisDNS*DNS*DNS*
DNS*106PAWELEC HubertNadleśnictwo OstrołękaDNS*DNS*DNS*
DNS*2PODOLAK JoannaOstrolekaBiegam Bo Lubię Ostrołęka DNS*DNS*DNS*
DNS*15RAKOWSKA IwonaBiałystokbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*59RZEWNICKI MarekCzerwinNadleśnictwo OstrołękaDNS*DNS*DNS*
DNS*76SZAFARYN MariuszOstrołęka brakDNS*DNS*DNS*
DNS*34ZDUNIAK AnnaDRĄŻDŻEWO Kurpie na Luzie DNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował