Warszawa. Kazurka - Ursynów 2021-10-02

SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #6 Jabłonna

Wyniki kategorii Juniorka Młodsza, Młodzik, Młodziczka

MiejsceNrKod UCINazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
165610094166065STRUZIK AleksanderWola AleksandraWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 100:10:57 / 1 00:11:03 / 1 00:11:07 / 1 00:33:0816,300:00:0025
2569URBANEK KacperWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 200:11:36 / 3 00:11:47 / 3 00:11:39 / 2 00:35:0315,400:01:5422
365410090422774MROWIŃSKI AntekRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – 300:11:36 / 2 00:11:47 / 2 00:11:56 / 3 00:35:1915,300:02:1120
465310090472587WŚCISŁY CezaryRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – 400:11:54 / 4 00:12:28 / 5 00:12:33 / 4 00:36:5714,600:03:4818
559010100780859ŁUKASZEWICZ JakubChoroszczUKS Wygoda BiałystokMłodzik – 500:12:23 / 6 00:12:00 / 4 00:12:34 / 5 00:36:5714,600:03:4816
67810106686442ZDUNIAK FranciszekWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 600:12:23 / 7 00:12:07 / 6 00:12:30 / 6 00:37:0114,600:03:5215
739310107800225STEFANEK AdamZąbkiWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 700:12:26 / 8 00:12:19 / 7 00:12:34 / 7 00:37:2014,500:04:1214
852210090472082GRUCA MichałRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – 800:12:22 / 5 00:12:46 / 8 00:13:09 / 8 00:38:1814,100:05:1013
9542PANASEWICZ GrzegorzBiałystokUKS Wygoda BiałystokMłodzik – 900:13:18 / 10 00:13:13 / 9 00:13:21 / 9 00:39:5313,500:06:4412
10 / 117910056875831CHOMA LauraTychyChoma Team TSRJuniorka Młodsza – 100:13:36 / 13 00:13:00 / 10 00:13:18 / 10 00:39:5413,500:06:4511
11358SAPIEJA AdamLKK Luks Sławno Młodzik – 1000:13:51 / 15 00:13:18 / 12 00:13:23 / 11 00:40:3313,300:07:2510
12 / 23310080474012AMBROŻKIEWICZ MariaJózefosławWarszawski Klub KolarskiMłodziczka – 100:12:58 / 9 00:14:00 / 11 00:13:41 / 12 00:40:3913,300:07:309
13 / 366510090472385KLAUS KamilaRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMJuniorka Młodsza – 200:13:19 / 11 00:13:54 / 13 00:14:28 / 13 00:41:4212,900:08:338
14539BŁASZCZYK MichałNowa WolaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 1100:13:20 / 12 00:13:56 / 14 00:14:26 / 14 00:41:4312,900:08:347
1564210103783011JAGODZIŃSKI MateuszRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – 1200:13:53 / 17 00:14:10 / 15 00:13:48 / 15 00:41:5212,900:08:446
1615GASEK BernardOtwockWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 1300:14:04 / 18 00:14:12 / 17 00:14:18 / 16 00:42:3512,700:09:275
17 / 425410090421461DOBRZYŃSKA NataliaRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodziczka – 200:14:06 / 19 00:14:14 / 19 00:14:26 / 17 00:42:4812,600:09:394
1865210091856556MANIECKI PiotrRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – 1400:13:53 / 16 00:14:24 / 18 00:14:38 / 18 00:42:5612,600:09:473
19 / 541410091987407POROŚ KarolinaWrocław Mitutoyo AZS Wratislavia WrocławMłodziczka – 300:13:51 / 14 00:14:13 / 16 00:14:54 / 19 00:42:5912,600:09:512
20 / 610210093433717MICHALCZYK LiwiaWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodziczka – 400:14:30 / 20 00:15:12 / 20 00:15:26 / 20 00:45:101200:12:011
21 / 732100 973 696 91KRYSIK ZofiaStefanówkaWarszawski Klub KolarskiMłodziczka – 500:15:15 / 21 00:15:57 / 21 00:15:58 / 21 00:47:1111,400:14:020
22 / 825310090423178SURDYK AlicjaRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodziczka – 600:15:52 / 22 00:15:56 / 22 00:16:47 / 22 00:48:3511,100:15:270
23 / 913810115296608DZIĘCIOŁ AleksandraWołomin UKK Huragan Wołomin Młodziczka – 700:15:54 / 23 00:16:36 / 23 00:16:54 / 23 00:49:2510,900:16:170
24369PEŁTAK KrzysztofPiastówWarszawski Klub KolarskiMłodzik – 1500:16:46 / 24 00:18:03 / 24 00:34:5010,3-1 okr.0
25 / 1013710106629151FORTUNA WeronikaWołomin UKK Huragan Wołomin Młodziczka – 800:16:50 / 25 00:18:07 / 25 00:34:5710,3-1 okr.0
Nie wystartowało 4 uczestników
DNS*600101 105 029 86GAJDA IgnacyWarszawaWarszawski Klub KolarskiMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*25110103783011JAGODZIŃSKI MateuszRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*25710090472385KLAUS KamilaRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAMJuniorka Młodsza – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*13610059401568KRZEMIŃSKA AleksandraStare Grabie UKK Huragan Wołomin Juniorka Młodsza – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował