Warszawa. Kazurka - Ursynów 2021-10-02

SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021 #6 Jabłonna

Wyniki kategorii Junior Młodszy, Juniorka, Kobiety Elita - U23 - Lejdis, Masters II

MiejsceNrKod UCINazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
1 / 1293101 069 192 42MAKAREWICZ BarbaraWarszawa Warszawski Klub KolarskiJuniorka – 100:16:48 / 20 00:15:13 / 20 00:06:10 / 12 00:06:12 / 2 00:05:48 / 1 00:50:1300:00:0025
215410084388162JAROSŁAWSKI MaciejWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy – 100:11:19 / 1 00:11:01 / 1 00:10:49 / 1 00:10:44 / 1 00:10:46 / 2 00:54:4200:04:2922
3134100 929 613 46BRUTKOWSKI JakubKobyłkaUKK Huragan Wołomin Junior Młodszy – 200:11:29 / 3 00:11:04 / 3 00:10:57 / 2 00:11:19 / 3 00:11:29 / 3 00:56:2100:06:0820
4608100 929 726 62MANDES StefanLaskiWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy – 300:11:20 / 2 00:11:04 / 2 00:11:29 / 3 00:12:11 / 4 00:12:06 / 4 00:58:1200:07:5918
567810011278151WOLCENDORF JakubbrwinówJakoobcycles.comMasters II – 100:11:46 / 5 00:11:46 / 6 00:11:48 / 5 00:11:45 / 5 00:12:03 / 5 00:59:1000:08:5716
610310084388364MICHALCZYK JanWarszawa Warszawski Klub KolarskiJunior Młodszy – 400:11:47 / 6 00:11:26 / 4 00:11:53 / 4 00:12:22 / 6 00:12:27 / 6 00:59:5700:09:4415
7473PEPLA DanielWarszawaTrezado Wolfpack Masters II – 200:12:14 / 7 00:11:57 / 7 00:12:13 / 7 00:11:46 / 7 00:13:01 / 7 01:01:1200:10:5914
8116100 929 612 45ZIELIŃSKI TomaszWołominUKK Huragan Wołomin Junior Młodszy – 500:11:42 / 4 00:11:46 / 5 00:12:08 / 6 00:12:50 / 8 00:13:06 / 8 01:01:3400:11:2113
9394OSTROWSKI AdamWarszawaOSTRY TRENERMasters II – 300:12:36 / 8 00:11:55 / 8 00:12:21 / 8 00:12:35 / 9 00:12:42 / 9 01:02:1200:11:5912
1054710115595385ROGALSKI JulianOstrołęka Regionalny Klub Kolarski Kurpie Ostrołęka Junior Młodszy – 600:12:40 / 10 00:12:23 / 9 00:12:27 / 9 00:12:41 / 10 00:12:27 / 10 01:02:4000:12:2711
11412KALLAS ArkadiuszWarszawabrakMasters II – 400:12:40 / 9 00:12:25 / 10 00:12:55 / 10 00:13:15 / 11 00:12:24 / 11 01:03:3900:13:2510
12262DOBRZYŃSKI MichałKAMYK RADZYMIN MTB TEAMMasters II – 500:12:40 / 11 00:12:40 / 11 00:12:50 / 11 00:13:05 / 12 00:13:05 / 12 01:04:2200:14:099
13 / 25610058801683BIAŁEK AntoninaWarszawaWarszawski Klub KolarskiElita Kobiet – 100:13:08 / 13 00:12:46 / 13 00:12:59 / 14 00:12:52 / 13 00:12:35 / 13 01:04:2300:14:108
1472DRZEWIECKI MarcinWarszawaLoyalty Point Racing Team powered by DECATHLONMasters II – 600:12:54 / 12 00:12:59 / 12 00:12:58 / 13 00:12:58 / 14 00:12:53 / 14 01:04:4400:14:317
15 / 351510084575290CICHACKA KlaudiaKońskieMETROBIKES.PLElita Kobiet – 200:13:33 / 15 00:13:01 / 14 00:13:14 / 15 00:13:14 / 15 00:13:01 / 15 01:06:0500:15:526
16118MIĘKUS TomaszWarszawaKRAINADRZWI BIKE TEAMMasters II – 700:14:05 / 17 00:13:50 / 17 00:14:02 / 16 00:14:02 / 16 00:56:01-1 okr.5
17 / 44910065495390KRZYCZKOWSKA MalwinaWarszawaWarszawski Klub KolarskiJuniorka – 200:14:18 / 19 00:14:12 / 19 00:14:02 / 20 00:14:02 / 17 00:56:35-1 okr.4
18 / 556310009549531PIOTROWSKA PatrycjaWałbrzychFundacja Piotrowski Bikes Cargo Express.Elita Kobiet – 300:13:59 / 16 00:14:07 / 18 00:14:16 / 18 00:14:50 / 18 00:57:13-1 okr.3
19334POGORZELSKI ZdzisławbrakMasters II – 800:14:09 / 18 00:13:44 / 16 00:14:13 / 17 00:15:07 / 19 00:57:13-1 okr.2
20143100 929 439 66WYSZKOWSKI MikołajWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior Młodszy – 700:13:28 / 14 00:14:19 / 15 00:14:37 / 19 00:14:54 / 20 00:57:19-1 okr.1
21 / 611910115247603KRYŃSKA EdytaBiałystokWarszawski Klub KolarskiU-23 Kobiet – 100:16:51 / 21 00:16:27 / 21 00:16:54 / 21 00:16:52 / 21 01:07:04-1 okr.0
Nie wystartowało 2 uczestników
DNS*526PEPLA DanielWarszawaTrezado WolfpackMasters II – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*628ŻUCHOWSKI MarcinWarszawaSIXT Business LeagueMasters II – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował