Warszawa, Wawer 2021-11-28

I Bieg z okazji Święta Pluszowego Misia.

Wyniki Open Bieg na 10 km

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.TempoRóżnica
166KOŁODZIEJEK PiotrBorki Siwekbrak00:43:1600:00:00
2151RZĄDCA JacekZielonkaRządca Team00:44:0100:00:44
3108MASLANKO MaciejJeżówbrak00:44:1700:01:01
4164TOMCZAK MarcinCiechanówbrak00:45:1100:01:54
516WYCZÓŁKOWSKI ŁukaszZielonkabrak00:46:0700:02:51
6109KUDLAK MarcinMarkiMCP BIKE TEAM00:47:0800:03:52
7143WOJTKOWSKI TomaszWarszawa Na osi00:48:1600:04:59
858KOŁODZIEJEK MarekWarszawabrak00:48:2300:05:06
936BECZ KarolBiałobrzegibrak00:48:3700:05:20
10152DZIUBIŃSKI MariuszRybieAktywni Grójec00:49:0600:05:49
1128MAŁASIŃSKI MariuszJózefówbrak00:50:4100:07:25
12116CIEŚLAK MichałKarczewIBOX MLIGA RACING TEAM00:51:0000:07:44
1333KWAPISZ PawełGrójecAktywni Grójec00:51:2200:08:05
1453WYSZOMIERSKI MarcinMysiadłobrak00:51:2900:08:12
1571GALIKOWSKI KamilDąbrówkaDziki w las00:51:2900:08:13
16 / 175RZĄSOWSKA AnnaWarszawaRetro Stork Team00:52:1900:09:03
1776DUDA RobertWarszawaRetro Stork Team00:52:3400:09:18
1815KORZENIEWSKI RobertKępa Nadbrzeskabrak00:52:4200:09:26
19135MILC SzymonJózefówbrak00:52:5000:09:34
20 / 241KUNDZEWICZ AsiaWarszawaDziewczyny Ministry00:53:1000:09:53
21 / 3124KOT WioletaWarszawaDziewczyny Ministry00:53:2900:10:12
22121ZYCH MichałSiedlcebrak00:53:4100:10:25
2372KOSTECKI TomaszOtwock brak00:53:4800:10:32
2437NOWACZEWSKI PiotrGrójecAktywni Grójec00:54:0400:10:47
25167SZCZEPAŃSKI TomaszOtwockIBOX MLIGA RACING TEAM00:54:2900:11:13
26146SKUMIAŁ NorbertWarszawabrak00:54:4200:11:25
2732DZIUBINSKI PrzemyslawGrójecAktywni Grójec00:54:5900:11:43
28166JESIOTR JesiotrOtwockbrak00:55:1900:12:03
29118OLEJNICZAK PrzemysławBrwinówbrak00:55:5000:12:34
30 / 442MAGOŃ AnnaWarszawaDziewczyny Ministry00:55:5300:12:37
3195CHARYMSKI MichałRadombrak00:56:0900:12:53
3294OSYPOWICZ DominikTerespolbrak00:57:2800:14:12
33 / 588RAWICKA-POLNIK MagdalenaOtwock brak00:57:3600:14:20
34142RADZIO BartoszGrójecAktywni Grójec00:58:0200:14:46
35 / 614MACUTKIEWICZ IzabelaWarszawabrak00:58:0600:14:50
36139KOSZYKOWSKI DamianWarszawa brak00:58:5000:15:34
37 / 726WOSINSKA MagdalenaWarszawaDziewczyny Ministry00:58:5100:15:34
38 / 8123KOZAK MagdalenaWarszawabrak00:59:0600:15:50
39101WOLSZCZAK RafałLesznowolabrak00:59:1300:15:56
40 / 9119OLEJNICZAK MałgorzataBrwinówbrak00:59:1800:16:02
41 / 1050ŚWIDEREK DorotaLubartówPZU Sport Team01:00:2300:17:07
42 / 1186BENDKOWSKA AlicjaWarszawaDziewczyny Ministry01:00:5300:17:37
43 / 12111KURMANOWSKA MonikaMilanówekbrak01:01:0900:17:52
44 / 1357STELMACH PaulinaBrwinówbrak01:02:2600:19:09
4555WIERZBICKI MaciejWarszawabrak01:03:1300:19:57
4654RUCIŃSKI GrzegorzWarszawabrak01:03:1300:19:57
47 / 14145WOJTKOWSKA AnnaWarszawa Na osi01:03:2300:20:07
48 / 1530WOŁOSZYK MonikaWarszawaDziewczyny Ministry01:03:5400:20:37
49 / 16134WEBER AgataWarszawaVelo Łosie na Szosie01:04:2500:21:09
50 / 1751OLECH BarbaraGodziszówPZU Sport Team01:05:5800:22:42
51 / 1824FERUŚ-WIECHOWSKA UrszulaWarszawabrak01:10:0500:26:49
52 / 1952KASIERSKA Ewa KatarzynaPoznańWKB META LUBLINIEC01:41:1200:57:56
Nie wystartowało 5 uczestników
DNS*23DĘBSKA MalwinaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*56RADEK TomaszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*22WALENCIK MarekPionkibrakDNS*DNS*DNS*
DNS*20WIŚNIEWSKA-DUDA AnnaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*96WYSZOMIERSKI TomekWarszawabrakDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował