Warszawa 2021-10-16

Biegu Przeciw Przemocy Widzisz Reaguj!

Wyniki wyścigu

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.VśrRóżnica
1158POLKOWSKI PiotrWarszawaNW CZŁAPSKI TEAM00:11:52 / 2 00:12:17 / 1 00:12:03 / 1 00:36:138,300:00:00
2134RADOMSKI MarcinPłockNW CZŁAPSKI TEAM00:11:51 / 1 00:12:21 / 2 00:12:20 / 2 00:36:338,200:00:20
3136DEGNER DamianPłockbrak00:11:53 / 3 00:12:50 / 4 00:12:40 / 3 00:37:24800:01:11
423KLECZEWSKI PiotrWarszawaLO6400:11:59 / 4 00:12:40 / 3 00:12:48 / 4 00:37:28800:01:15
5 / 1151REJMENTOWSKA SylwiaWarszawaPasja Nordic Walking00:13:30 / 5 00:13:45 / 5 00:14:12 / 5 00:41:287,200:05:15
6 / 2140MUSIATOWICZ AleksandraWarszawa Pasja Nordic Walking00:13:44 / 6 00:14:10 / 6 00:14:16 / 6 00:42:127,100:05:59
7 / 3137FRANCZAK MałgorzataWarszawaNW CZŁAPSKI TEAM00:13:48 / 7 00:14:25 / 7 00:14:40 / 7 00:42:53700:06:40
8405ŚWIĘTOCHOWSKI Patrykbrak00:13:48 / 8 00:14:46 / 8 00:14:57 / 8 00:43:316,900:07:18
9 / 4142ŁUKASIEWICZ-GODLEWSKA AnnaWarszawaPasja Nordic Walking00:14:24 / 9 00:15:29 / 9 00:15:15 / 9 00:45:086,600:08:55
10122MIKOŚ RomanOtwockbrak00:15:05 / 10 00:15:08 / 10 00:15:03 / 10 00:45:176,600:09:04
11 / 5146KOZŁOWSKA MałgorzataWarszawaPasja Nordic Walking00:15:23 / 11 00:16:10 / 11 00:16:22 / 11 00:47:566,300:11:43
12 / 652KIETLINSKA MałgorzataOstrów MazowieckaForma na Ostro00:15:39 / 13 00:16:23 / 13 00:15:55 / 12 00:47:586,300:11:45
13 / 7138FRANCZAK AnnaWarszawaNW CZŁAPSKI TEAM00:15:54 / 14 00:16:18 / 14 00:15:49 / 13 00:48:016,200:11:48
14 / 8100MAJEWSKA HannaWarszawaBiegam Na Tarchominie00:15:25 / 12 00:16:19 / 12 00:16:38 / 14 00:48:236,200:12:10
15 / 9199KOWALSKA IzabelaWarszawaNW CZŁAPSKI TEAM00:16:15 / 16 00:16:15 / 15 00:16:23 / 15 00:48:556,100:12:42
16 / 10103NITA AgataWarszawabrak00:16:16 / 17 00:16:31 / 16 00:16:54 / 16 00:49:43600:13:30
17 / 1185ORZYŁOWSKA KatarzynaWierzbinMuchy w smole 00:15:58 / 15 00:16:53 / 17 00:16:53 / 17 00:49:45600:13:32
18 / 12123MIKOŚ TeresaOtwockbrak00:16:45 / 20 00:16:51 / 18 00:16:41 / 18 00:50:18600:14:05
19 / 1363BIDZIŃSKA AlicjaWarszawa brak00:16:41 / 18 00:17:05 / 19 00:16:33 / 19 00:50:20600:14:07
20 / 1456JASIŃSKA AnetaOstrów MazowieckaForma na Ostro00:16:58 / 21 00:16:50 / 20 00:16:38 / 20 00:50:275,900:14:14
21 / 15186NARKIEWICZ KamilaWarszawabrak00:16:42 / 19 00:17:26 / 21 00:17:41 / 21 00:51:505,800:15:37
22 / 16184KITLIŃSKA EwelinaWarszawabrak00:17:25 / 22 00:17:55 / 22 00:17:43 / 22 00:53:035,700:16:50
23 / 17178TEPEREK AdriannaWarszawabrak00:17:33 / 23 00:17:50 / 23 00:17:45 / 23 00:53:095,600:16:56
24 / 1851KURBIEKO KatarzynaOstrów MazowieckaForma na Ostro00:18:17 / 24 00:18:25 / 24 00:18:01 / 24 00:54:445,500:18:31
25 / 191KIERZKOWSKA UrszulaWarszawabrak00:21:30 / 25 00:21:304,7-2 okr.
Nie wystartowało 16 uczestników
DNS*228CHODKIEWICZ DorotaŁódźKWDNS*DNS*DNS*
DNS*132CZŁAPSKI KrzysztofWarszawaNW CZŁAPSKI TEAMDNS*DNS*DNS*
DNS*26KLECZEWSKI Piotr ŁukaszWarszawaLO64DNS*DNS*DNS*
DNS*229KOBIELA AlinaŁódźKWDNS*DNS*DNS*
DNS*167KOWALIK PawełKomarówka Podlaska blog-nordic-walking.plDNS*DNS*DNS*
DNS*225KUDEŃ AgnieszkaŁódźKWDNS*DNS*DNS*
DNS*187MIŁOSZ-NOWAK MonikaZielonki ParcelaStare Babice Nordic WalkingDNS*DNS*DNS*
DNS*179PIWIŃSKA IlonaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*208POKRYWKO JoannaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*209POKRYWKO AndrzejWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*231RÓZGA IwonaŁódźKWDNS*DNS*DNS*
DNS*230SZYMAŃSKA AleksandraŁódźKWDNS*DNS*DNS*
DNS*126SZYSZKA UrszulaWarszawa brakDNS*DNS*DNS*
DNS*226TUREK BartoszŁódźKWDNS*DNS*DNS*
DNS*227WALEWSKA UrszulaŁódźKWDNS*DNS*DNS*
DNS*154WULTAŃSKA MonikaWyszkówbrakDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował