Łódź, Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym 2021-10-23

Bieg przełajowy ŁÓDZKIE BIEGA

Wyniki Open

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.TempoRóżnica
181SOBCZAK RobertŁódźJestem Borderline 00:20:223:4200:00:00
225PAPIERAK MateuszŁódźMorena Czołowa00:20:343:4400:00:12
384RESZKE MarcinŁódźDzikie morsy00:21:063:5000:00:44
457ADAMCZEWSKI KonradŁódźbrak00:21:303:5500:01:08
518WOJTCZAK DominikŁódźMorena Czołowa00:21:433:5700:01:21
682KAMIŃSKI PiotrInowrocławbrak00:21:513:5900:01:29
758VOLKOV ViktorPabianiceO co biega00:22:044:0100:01:42
8 / 168POWOLNA ŻanetaMirkówMKS Siechnice00:22:094:0200:01:46
931KUJAWSKI ArkadiuszŁódźRYSIOTEAM00:22:314:0600:02:08
1064GÓŻAŃSKI JarosławŁódźŁódź Kocha Sport00:22:464:0800:02:24
1133BIŃCZYK TomaszŁódźbrak00:23:324:1700:03:10
1256ZALASA WojciechŁódźŁódź Kocha Sport00:23:414:1800:03:18
1346SZCZEPAŃSKI MichałŁódźbrak00:23:534:2100:03:31
14 / 223LEBIODA MartaŁódźMorena Czołowa00:23:544:2100:03:32
15 / 354GOŹDZIK-ZARĘBA AnetaŁódźŁódź Kocha Sport00:24:094:2400:03:47
16 / 414JASTRZĄBEK AgnieszkaŁódźEVErRUN00:24:374:2900:04:15
1780JASTRZĄBEK KonradŁódźEVErRUN00:24:394:2900:04:16
18 / 512OLENDER-BARTOSIK RenataŁódźEVErRUN/Uwolnij Energię UŁ00:24:424:3000:04:20
19141STANOWSKI GrzegorzŁódźForever Young00:25:024:3300:04:40
2013WAWRZYNIAK KamilAleksandrów Łódzkibrak00:25:174:3600:04:55
2149FRĄK WojciechŁódźbrak00:25:184:3600:04:56
2215MICHALAK MateuszŁódźbrak00:25:214:3700:04:59
2375GOLIŃSKI PiotrekŁódźMaksimus00:25:224:3700:05:00
24 / 661SAMBORSKA-SAWCZYK ElwiraŁódźEVErRUN00:25:274:3800:05:05
25 / 752KOWALIK DorotaRędzinybrak00:25:284:3800:05:05
2691MAKOWSKI ArkadiuszŁódźbrak00:25:334:3900:05:11
2777DOMAŃSKI DamianKutnobrak00:25:354:3900:05:13
2869KISIEL WładysławŁódźbrak00:25:454:4100:05:23
29 / 842FLORCZAK SylwiaŁódźSzakale Bałut Łódź 00:26:094:4500:05:46
30124NOWAK MarinŁódźSzakale Bałut Łódź 00:26:094:4500:05:47
3170KOZLOWSKI ZdzislawŁódźbrak00:26:124:4600:05:50
3245KAMINSKI JanŁódźbrak00:26:234:4800:06:01
3398DŁUŻEWSKI RafałŁódźbrak00:27:535:0400:07:31
3497PIERA AdrianŁódź Fsociety 00:28:215:0900:07:58
3524MARCINKIEWICZ MariuszŁódźPRZERWA TECHNICZNA00:28:235:1000:08:01
36 / 972BRATEK MagdalenaZgierz Jeżozwierzaki00:28:295:1100:08:07
3747NOWICKI SebastianŁódźRossmann / Łódź Kocha Sport00:28:565:1600:08:34
3899KOZIEŁ JaroslawŁódźŁódź Kocha Sport00:29:135:1900:08:51
3974ZIELIŃSKI KacperRzucewobrak00:29:215:2000:08:59
40 / 1055MARCINIAK AngelikaŁódźbrak00:29:275:2100:09:05
41 / 111LESZCZYŃSKA MałgorzataŁódźSWORDS ATHLETICS00:29:395:2300:09:16
422LESZCZYŃSKI MateuszŁódźSWORDS ATHLETICS00:29:395:2400:09:17
4366LESIAK AndrzejŁódźRYSIOTEAM00:29:525:2600:09:29
44 / 1232LESIAK-MAŃKA MonikaŁódźRYSIOTEAM00:29:525:2600:09:30
4527PAWEŁCZYK GrzegorzŁódźbrak00:30:145:3000:09:52
4688CIEŚLIK MariuszŁódźŁódź Kocha Sport00:30:285:3200:10:06
47 / 1367WÓJCIK-KLIŃSKA PaulinaSulejówbrak00:30:435:3500:10:21
48 / 1489NOWAK NataliaŁódźbrak00:30:515:3700:10:29
49 / 1517RÓŻAŃSKA IzabelaŁódźUwolnij Energię00:30:575:3800:10:34
507KOWALSKI BartłomiejPoddębiceRossmann / Łódź Kocha Sport00:31:045:3900:10:42
51 / 1663JONCZYK JoannaŁódźbrak00:31:375:4500:11:15
5295MENDRZYCKI SzymonŁódźSzakale Bałut Łódź 00:32:285:5400:12:06
539ŚWIDERSKI JózefŁódźAQ WIRING SYSTEMS teams00:33:336:0600:13:10
54 / 1785SWIDERSKA MartaŁódźbrak00:33:336:0600:13:11
5594SEKIETA RadosławŁódźNIEDZIELNE BIEGACZKI00:34:186:1400:13:55
56 / 1837HERMANOWICZ IzabelaŁódźNIEDZIELNE BIEGACZKI00:34:206:1500:13:58
57 / 1996JĘDRZEJCZAK-PIERA JoannaŁódź Fsociety 00:34:236:1500:14:01
58 / 2029DĘBICKA DorotaŁódźEVErRUN/Uwolnij Energię UŁ00:34:536:2100:14:31
59 / 2150TOMCZYK DorotaŁódźbrak00:34:536:2100:14:31
6076BUDZYŃSKI PiotrZgierzJeżozwierzaki00:35:426:3000:15:20
6171STRUSZCZYK KrystianŁódźJeżozwierzaki00:35:436:3000:15:20
626DROŻDŻYŃSKI KrzysztofKlękKB Powstaniec Stryków00:36:046:3400:15:42
6379NOWAK PiotrŁódźbrak00:39:297:1100:19:07
64 / 2278NOWAK AleksandraŁódźbrak00:39:307:1100:19:08
65 / 2311WIĘCŁAWEK EwelinaŁódźWiP team00:40:417:2400:20:19
66 / 2430PRZYBYLIŃSKA MagdalenaŁódźWiP team00:40:417:2400:20:19
67 / 2548WOJTCZAK KatarzynaŁódźbrak00:40:427:2400:20:20
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*34MAŃKA MarcinŁódźRYSIOTEAMDNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 33 uczestników
DNS*28ANDRYSZEK PawełŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*36BADOWSKA SylwiaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*73BANASIAK AnnaZgierzJeżozwierzakiDNS*DNS*DNS*
DNS*53COLONNA-WALEWSKI KrzysztofRĄBIEŃ SZWADRON WILCZKÓW ALFADNS*DNS*DNS*
DNS*26DĄBROWICZ AndrzejŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*4DUBLAŃSKI MichałŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*3FERDZYN MichałBukowiecbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*5GRYGIEL KazimierzZakościelebrakDNS*DNS*DNS*
DNS*10ISKRA ArkadiuszŁódźSzakale Bałut Łódź DNS*DNS*DNS*
DNS*60KARWOWSKI MichałŁódźKlub Sportowy Ultra Team ŁódźDNS*DNS*DNS*
DNS*40KOZIELSKI RyszardŁódźŁódźRunCrew/JAKOteamDNS*DNS*DNS*
DNS*51LANGE AndrzejŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*39LEŚNIAK- GĘBURA AgnieszkaRąbień NIEDZIELNE BIEGACZKIDNS*DNS*DNS*
DNS*43ŁAKOMIAK RobertŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*16MAZUCHOWSKI ArturJeżówbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*38NOWAK IzaAleksandrów Łódzki NIEDZIELNE BIEGACZKIDNS*DNS*DNS*
DNS*87OGŁOZA KamilSulejówbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*93OLEJNIK AldonaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*65SALDANA CristianŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*62SAWCZYK PiotrŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*22STANECKA ZuziaskierniewicebrakDNS*DNS*DNS*
DNS*21STANECKA GośkaskierniewicebrakDNS*DNS*DNS*
DNS*20STANECKI MaciejskierniewicebrakDNS*DNS*DNS*
DNS*19STANECKI MarcinskierniewicebrakDNS*DNS*DNS*
DNS*86SZCZEPAŃSKI MarcinŁódźEVErRUNDNS*DNS*DNS*
DNS*83TŁOCZEK ŁukaszŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*59TOMASZCZYK AgataPabianice O co biegaDNS*DNS*DNS*
DNS*35TREPKA JoannaŁódźRYSIOTEAMDNS*DNS*DNS*
DNS*8WIĘCKOWSKI KamilŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*92WILCZEWSKI TomaszŁódźbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*44WÓJCIK RobertZgierzRazem Trenujemy SportDNS*DNS*DNS*
DNS*41WÓJCIK PatrykŁódźSzakale Bałut Łódź DNS*DNS*DNS*
DNS*90ZAWADZKA IwonaŁódźbrakDNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował