Bieruń, 2014-09-13

IV Bieruń Bike Maraton 2014

Wyniki OPEN MTB

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrMiejsce w kat.RóżnicaPunkty
Nie wystartowało 75 uczestników
DNS*136Chromik SzymonCZECHOWICE-DZIEDZICEM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*101Czapiewski DariuszBieruńQQrito BieruńM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*126Czekaj KrzysztofTychy40 latek TychyM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*179Czernik ArturBieruńGOMOLA TRANS AIRCOM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*146Florczyk JacekŁaziska górneM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*110Gabryel OskarRajskoOKR PassionbikeM1 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*135Gajak MariuszDąbrowa GórniczaBANIMEX MTB TEAMM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*162Gorol WojciechMikołówRoweroryści Hades TeamM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*169Guzenda AdamImielinM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*177Hantulik AdamTYCHYM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*178Hapek AndrzejChełm ŚląskiM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*151Hejduk TomaszTychyM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*175Holewa KrystianLędzinyM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*164Jankowski ArturWolaM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*149Kapala ZygmuntTychyM4 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*106Karwat RomanBieruńGOMOLA TRANS AIRCOM4 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*184Kasprowiak KarolGliwiceEurobikeKaczmarekelektricTeamM4 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*127Kawala MaciejJaworznoTeam JaworznoM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*176Kocurek ŁukaszTychyM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*104Kozieł ArturChorzówM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*173Kołodziej NataliaMikołówGOMOLA TRANS AIRCOK2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*165Krubik KrystianTychyTSR TeamM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*115Kubiak RafałCHORZÓWM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*119Kubik TomaszTychyM1 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*154Kubik Tomasz WiesławTychyM4 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*121Kubuszok MarekŚwiętochłowiceM4 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*100Kurzyca PiotrTychyM4 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*147Latusik ŁukaszTychyM1 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*123Ligocki TomaszSiemianowice ŚląskieGOMOLA TRANS AIRCOM4 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*134Ligęza SławomirJaworznoM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*153Ługowski ArkadiuszTYCHYAlpebike.plM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*148Łyczkowska MarzenaBieruńK3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*129Majcher WojciechM1 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*114Mamoń KamilOświęcimOKR PassionbikeM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*131Mamoń SzymonOświęcimM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*166Markiel JacekWyryM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*118Martynowicz KatarzynaGliwiceK4 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*120Martynowicz AndrzejGliwiceM4 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*128Murdza KrzysztofSłubiceFSL VERUS AOK.pl TEAMM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*130Mzyk GrzegorzLędzinyJCI TEAMM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*109Mzyk JanuszTychy40 latek TychyM4 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*183Mędrzecki ŁukaszMysŁowiceM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132Nowak DariuszjaworzeM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*170Nowak JacekIMIELINM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*159Ordzowiały PiotrOsielecM4 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*102Pietrzyński GrzegorzKatowiceM4 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*145Potrawa RafałŁaziska górneM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*161Prudło PawełTychyM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*103Pyrek PrzemysławM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*172Ranik MichałTychyGoggle Pro Active EyewearM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*167Ratyski KrzysztofOświęcimM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*117Rudner AndrzejMikołówM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*180Rudnow MichałMysłowiceM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*158Rudoba AndrzejTYCHYTYCHYM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*143Ryszka KarolKatowiceGOMOLA TRANS AIRCOM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*107Sosna AdamBieruńM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*122Sołtysik RafałKatowiceBIKEHEAD MTB TEAMM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*133Starzycki PawełTYCHYTYCHYM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*112Stelmach KrzysztofOświęcimOKR PassionbikeM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*152Stol WojciechBojszowyM1 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*113Szafraniec MateuszOświęcimOKR PassionbikeM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*124Szymański RobertKatowiceBIKEHEAD MTB TEAMM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*125Szymański KamilKatowiceM1 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*139Ścierski MaciejTychyM1 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*140Ścierski TomaszTychyM1 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*141Ścierski PawełTychyM1 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*142Ścierski WojciechTychybrakM4 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*171Trubiłowicz DanielTychyM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*181Twardowski MirosławPszówTomazi Bike Jastrzębie ZdrójM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*160Wajzer AniaZawiercieSengam Sport Racing TeamK2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*138Wicha WitoldKatowiceM4 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*108Witkoś PawełBieruńM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*163Wołdziński SzymonBieruńSokół KętyM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*182Wójciak MirosławKatowiceM3 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*168Wąsik KarolBieruńM2 MTB – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował