Szczawnica 2021-10-24

Perły Małopolski 2021 Rabka-Zdrój

Wyniki kategorii Open Bieg Średni

MiejsceNrNr start.Nazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
121731016KIDOŃ ROBERTLIPNICA MAŁAORAWARUNBieg Średni M-30 – 100:31:5711,300:00:00
241061026CZARNECKI GRZEGORZMASŁOMIĄCAG.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEBieg Średni M-30 – 200:32:511100:00:54
34251040SKRZYPCZAK TOMASZWROCŁAWPROGRESBieg Średni M-30 – 300:32:5310,900:00:56
44991951HALAGARDA KRZYSZTOFKRAKÓWIP GBSC ACTIVE CREWBieg Średni M-30 – 400:33:1710,800:01:19
57391090KOSTELA PIOTRNOWY TARGWATAHABieg Średni M-30 – 500:33:2510,800:01:28
615421001PAŁKA KACPERDĄBROWA GÓRNICZAKB PARANTELABieg Średni M-20 – 100:34:1710,500:02:20
77711952BUL DOMINIKKRAKÓWPDKBieg Średni M-30 – 600:34:4210,400:02:45
815341029SWOBODA SEBASTIANKRAKÓWWM TRISELFBieg Średni M-30 – 700:34:5110,300:02:53
96413906KONRAD ArturbrakBieg Średni M-40 – 100:35:0810,200:03:11
1022331027KIEŁT ANDRZEJ#ADAMCZERWIŃSKITEAMBieg Średni M-40 – 200:35:501000:03:53
1140261050HYŻY PIOTRTARNOWIECBONNIE & CLYDEBieg Średni M-40 – 300:36:081000:04:11
12141038KRASINSKI MARCINKRAKÓWWOODWARD RUNNERSBieg Średni M-40 – 400:36:229,900:04:25
1341211021RADZIK JERZYNIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄBieg Średni M-50 – 100:36:239,900:04:26
1415501108TRZEPAK ŁUKASZWYSOWA-ZDRÓJBieg Średni M-30 – 800:37:119,700:05:14
153431073PAŁKA MARIUSZLIMANOWAKB PARANTELABieg Średni M-40 – 500:37:169,700:05:19
1615361947JAWOREK GRZEGORZKRAKÓWBieg Średni M-40 – 600:37:169,700:05:19
176111959STOPA PIOTRBIBICEBieg Średni M-40 – 700:37:179,700:05:19
18589135FARON KonradbrakBieg Średni M-20 – 200:37:189,700:05:20
1923041049ZIEMIAŃSKI GRZEGORZTARNÓWMCP TEAMBieg Średni M-30 – 900:37:469,500:05:49
20231946BINIECKI JAKUBCHORZÓWEMBORDJU TEAMBieg Średni M-J – 100:37:539,500:05:56
216181057BAL TOMASZSKOMIELNA BIAŁAKS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁABieg Średni M-20 – 300:37:599,500:06:01
22 / 18161052ZYCH KATARZYNATARNÓWBONNIE & CLYDEBieg Średni K-40 – 100:38:419,300:06:44
2315281019WÓJCIK BARTOSZSZCZAWNICABieg Średni M-40 – 800:38:489,300:06:50
2411921064SIWIŃSKI JACEKKRAKÓWBieg Średni M-30 – 1000:38:499,300:06:52
25821039FOLWARSKI GRZEGORZRABA WYŻNABieg Średni M-40 – 900:38:509,300:06:52
263111111FOLWARSKI ZBIGNIEWJORDANÓWBieg Średni M-30 – 1100:38:529,300:06:54
2715601008NIECHWIEJ MICHAŁKRZESZOWICEBieg Średni M-30 – 1200:38:539,300:06:56
282601103KOPIEĆ KAMILKRAKÓWBieg Średni M-30 – 1300:39:469,100:07:48
29558131PAŁKA GrzegorzbrakBieg Średni M-30 – 1400:40:198,900:08:22
30 / 215101017KIDOŃ ANNALIPNICA MAŁAORAWARUNBieg Średni K-30 – 100:40:298,900:08:32
3140751018MIŚKIEWICZ JAKUBKRAKÓWGO APTIV!Bieg Średni M-40 – 1000:41:188,700:09:21
3212131095BLECHARCZYK LESZEKKRAKÓWBieg Średni M-30 – 1500:41:218,700:09:24
33 / 322731002SZNAJDER JOANNAMICHAŁOWICEG.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEBieg Średni K-30 – 200:41:238,700:09:25
34381055LEJA MICHAŁNOWY TARGWATAHABieg Średni M-30 – 1600:41:258,700:09:28
357381080NOWAK WOJCIECHKRAKÓWBEFIT24TEAMBieg Średni M-40 – 1100:41:318,700:09:33
36933909STANIROWSKI JarosławbrakBieg Średni M-50 – 200:41:488,600:09:51
376291067SZPAK SLAWOMIRKRAKOWBieg Średni M-50 – 300:42:028,600:10:05
38 / 42641046ZABOROWSKA MAŁGORZATAKASZÓWNON STOP TRAIL / ZABIERZÓWBieg Średni K-40 – 200:42:418,400:10:44
3915031054SUROWIEC PAWEŁZAWIERCIEBIEGAJ RAZEM Z NAMIBieg Średni M-40 – 1200:42:418,400:10:44
402691068SKONIECZNY MARCELGOSZCZABIEGIEM MARSZBieg Średni M-J – 200:42:428,400:10:45
4112521065GÓRSKI MICHAŁGIEBUŁTÓWGIEBUŁTÓW CIŚNIEBieg Średni M-40 – 1300:43:018,400:11:03
4240371013CZAJA DANIELWARSZAWABieg Średni M-40 – 1400:43:228,300:11:25
436171093JURESIC VALERIJBieg Średni M-50 – 400:43:448,200:11:47
445421957DĄBROWSKI RAFAŁMYŚLENICEPOLPLAST BIEGABieg Średni M-40 – 1500:44:058,200:12:08
45 / 5191070MAŚLANKA EWANOWY TARGBieg Średni K-30 – 300:44:068,200:12:09
4620641032ROLA TOMASZKAMIONKA WIELKABieg Średni M-40 – 1600:44:128,100:12:14
472511114KLĘSK KRZYSZTOFKRAKÓWRUNPROGRESS.PLBieg Średni M-30 – 1700:44:53800:12:56
485061084DYDA KRZYSZTOFKACWINBieg Średni M-40 – 1700:44:55800:12:58
494891063KOŚCIEŃ JERZYTARNÓWSHRIMPFAN.PLBieg Średni M-40 – 1800:44:56800:12:59
5041111025KUDŁA GRZEGORZWIELICZKAOCR TEAM BYDLAKIBieg Średni M-40 – 1900:45:06800:13:08
51 / 62651056SOLARCZYK PAULINAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 400:45:08800:13:10
5210551999MARCINKIEWICZ PawełMOGILANYbrakBieg Średni M-30 – 1800:45:177,900:13:19
536591088GUZANEK ARKADIUSZKRAKÓWBieg Średni M-30 – 1900:45:247,900:13:26
547261954BOCHENEK MICHAŁSIEPRAWPOLPLAST BIEGABieg Średni M-30 – 2000:45:297,900:13:32
5510201958GAJ KRZYSZTOFKRAKÓWPOLPLAST BIEGABieg Średni M-20 – 400:45:357,900:13:38
563561079CHYLIŃSKI TOMASZKRAKÓWBieg Średni M-40 – 2000:45:377,900:13:40
57 / 78281107SADŁOWSKA ANETASKOMIELNA BIAŁASBBieg Średni K-J – 100:45:407,900:13:43
58851023PABIAN PAWEŁRZESZÓWBieg Średni M-20 – 500:45:537,800:13:56
598381112WOJTOŃ SŁAWOMIRWOŁOWICEEUROCLEAR RUNNING TEAMBieg Średni M-30 – 2100:45:547,800:13:57
60 / 81901106JÓŹWIAK DOROTARUDA ŚLĄSKAMIRAZ RACE TEAMBieg Średni K-40 – 300:45:597,800:14:02
6115141069SKONIECZNY MARIUSZGOSZCZABIEGIEM MARSZBieg Średni M-40 – 2100:46:317,700:14:33
6220561014RZESZOWSKI TOMASZZABRZEMIRAZ RACE TEAMBieg Średni M-40 – 2200:46:337,700:14:36
63 / 91861078BEDNARSKA ANNAGDÓWTTBBieg Średni K-30 – 500:46:357,700:14:38
64 / 10173907KOWALSKA DorotabrakBieg Średni K-40 – 400:46:447,700:14:47
65831094KUTERNAK MARCINCHRZANÓWBieg Średni M-40 – 2300:46:487,700:14:51
66 / 118461048KAMIŃSKA EWAPEWEL WIELKASPRINTEX TEAMBieg Średni K-40 – 500:46:597,700:15:02
67 / 1221401006JANKOWICZ MONIKAGŁOGOCZÓWJANKES TEAMBieg Średni K-40 – 600:47:027,700:15:04
68 / 131051082KURAS OLGAKRAKÓWNUNEK SPITFIREBieg Średni K-30 – 600:47:137,600:15:16
69 / 1440151031ROLA AGNIESZKAKAMIONKA WIELKABieg Średni K-30 – 700:47:157,600:15:18
7022701015LUDOWSKI PAWEŁKRAKÓWBieg Średni M-30 – 2200:47:247,600:15:27
7110221950KLIMAS KRZYSZTOFTRZEMEŚNIAJJ TEAMBieg Średni M-30 – 2300:47:277,600:15:30
72 / 151341105KOWALUNAS BEM OLGAKRAKÓWLPP TEAMBieg Średni K-30 – 800:47:277,600:15:30
73 / 162361101GAPYS JOLANTAKRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMBieg Średni K-40 – 700:47:287,600:15:31
74 / 17721099SZURA KATARZYNAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 900:47:347,600:15:37
75 / 186791089FUJAK MAŁGORZATATOMASZOWICEMAMA POTRAFIBieg Średni K-40 – 800:47:547,500:15:57
76211075KUKLA GRZEGORZKRAKOWBieg Średni M-40 – 2400:48:097,500:16:12
77 / 197791076KUKLA KATARZYNAKRAKÓWBieg Średni K-40 – 900:48:107,500:16:13
7840641944TOKARCZYK WŁODZIMIERZMUSZYNABieg Średni M-50 – 500:48:147,500:16:16
79 / 2012961096MICHALIK JUSTYNAZABIERZOWBieg Średni K-30 – 1000:48:197,500:16:21
8010111058MIZERA ADRIANNOWY TARGNOWY TARGBieg Średni M-20 – 600:48:307,400:16:33
8121991028MADEJ DAMIANKRAKÓWBieg Średni M-20 – 700:48:517,400:16:54
8240081953MIREK RAFAŁPISARYSTARE PIERDZIELEBieg Średni M-40 – 2500:48:587,400:17:00
83 / 218641104WCISŁO ROKSANANOWY TARGBieg Średni K-20 – 100:49:127,300:17:15
84 / 2212751053MUC MARTABYTOMBieg Średni K-20 – 200:49:387,300:17:41
851721119ŁAKOMY ŁukaszbrakBieg Średni M-40 – 2600:50:277,100:18:30
8613071030KOPEĆ SEBASTIANRYCZÓWEKBieg Średni M-30 – 2400:50:317,100:18:34
87 / 237171061SALBERT BEATABYTOMOKIEM WILKABieg Średni K-40 – 1000:51:037,100:19:06
88 / 24991003SAMITOWSKA PAULINAKRAKÓWGO APTIV!Bieg Średni K-20 – 300:51:05700:19:08
89 / 2511231072PAŁKA ANNALIMANOWAKB PARANTELABieg Średni K-30 – 1100:51:546,900:19:57
90 / 2640091045JEZIERSKA MAGDALENASTASZÓWBieg Średni K-30 – 1200:51:576,900:19:59
918681077STANEK TOMASZŁAPSZE NIŻNEBieg Średni M-40 – 2700:52:006,900:20:02
92 / 274151041ZOŃ OLGAWIELICZKABieg Średni K-40 – 1100:52:086,900:20:10
93 / 2821451035ŚWIERCZYŃSKA GABRIELAKRAKÓWBieg Średni K-30 – 1300:52:086,900:20:11
94 / 2910301087SZEWCZYK NINANOWY SĄCZBieg Średni K-20 – 400:52:236,900:20:26
95 / 301763908FOLTYN AgnieszkabrakBieg Średni K-40 – 1200:52:446,800:20:46
96 / 311111020JANCZARSKA-BERGEL KATARZYNABRZOZÓWKAMPK RUNNERSBieg Średni K-30 – 1400:52:566,800:20:59
97 / 3220261109NOWAK KATARZYNAWARSZAWADZIKIE GRUBASY SZATANABieg Średni K-30 – 1500:53:066,800:21:08
98 / 3315111036ZAWADA MAGDALENAKRAKÓWJJFIT RUNNING TEAMBieg Średni K-40 – 1300:53:096,800:21:11
99 / 3440851074WNĘKOWICZ MAGDALENALIMANOWAKB PARANTELABieg Średni K-30 – 1600:53:546,700:21:57
100 / 3511811110GAJDA EDYTAWĘGRZCE WIELKIEŻUBRY RACE TEAMBieg Średni K-40 – 1400:54:276,600:22:30
1011021083SIMANKOWICZ SEBASTIANKRAKÓWBieg Średni M-40 – 2800:54:576,600:22:59
10212601062JANICZKO MACIEJKRAKÓWBieg Średni M-20 – 800:56:536,300:24:56
103 / 369361086SZEWCZYK BOŻENAKACWINBieg Średni K-40 – 1500:57:406,200:25:43
10412281092KOPTA JERZYKRAKÓWBMW - BIEGAMY MIMO WSZYSTKOBieg Średni M-60 – 100:57:436,200:25:45
105 / 375131037WIATROWSKA KINGASTASZÓWBRAKBieg Średni K-30 – 1701:00:00600:28:02
106 / 3820941033MĄCZKA KATARZYNASTASZÓWBieg Średni K-40 – 1601:00:00600:28:03
10740251034MĄCZKA NIKODEMSTASZÓWBieg Średni M-40 – 2901:00:00600:28:03
1089611955KACZMARCZYK ROBERTMYŚLENICEPOLPLAST BIEGABieg Średni M-40 – 3001:00:08600:28:10
109 / 399011118PRYMAKOWSKA BarbarabrakBieg Średni K-60 – 101:00:20600:28:22
1102391042BEDNARZ WACŁAWKRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓWBieg Średni M-50 – 601:00:445,900:28:47
111 / 409481044TREBEL-BEDNARZ BEATAKRAKÓWPRZYJACIÓŁKIBieg Średni K-50 – 101:00:455,900:28:48
1125211960SZPOTON ARTURKRAKÓWBieg Średni M-30 – 2501:00:475,900:28:50
113 / 414831066MISZCZAK KATARZYNARUDA ŚLĄSKAMIRAZ RACE TEAMBieg Średni K-40 – 1701:01:555,800:29:57
114 / 42611047PĘDZIMĄŻ AGNIESZKASKOMIELNA BIAŁABieg Średni K-40 – 1801:03:495,600:31:51
115 / 432171043ZAJĄC DOROTALISZKIBieg Średni K-40 – 1901:04:595,500:33:01
Nie wystartowało 23 uczestników
DNS*15001012BARBARA DZIKGORLICEBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*40991945BINIECKI MICHAŁCHORZÓWEMBORDJU TEAMBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*7831956BRAŚ RAFAŁMYŚLENICEPOLPLAST BIEGABieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*15451010DZIÓBEK SYLWIABieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*633908FOLTYN AgnieszkabrakBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11021102GAPYS ROBERTKRAKÓW#ADAMCZEWIŃSKITEAMBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*7771091HADAM PAWELNIEPOŁOMICEHADZIE-DZIADZIEBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3481071JANUSZ JAKUBNOWY SĄCZBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*22001024KRAJNIAK FILIPBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1411948KRAS RAFAŁKRAKÓWBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*40031011KUTRZEBA - STOGIŃSKA HANNAWROCŁAWNOKIABieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11941059SADOWSKI MIECZYSŁAWZAWIERCIEBIEGAJ RAZEM Z NAMIBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*40621022SAKLASKI KAMILLEGNICABieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*40801060SALBERT PIOTRBYTOMOKIEM WILKABieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*23151005SOBIERAJ BARTOSZSOSNOWIECBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5851051STĘPIEŃ ANNARZESZÓWBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3871100SZARAWSKI STANISŁAWBieg Średni M-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5591949SZOSTAK AGNIESZKAKRAKÓWBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*22391004SZYMASZEK ARTURKRAKÓWPUCHATKI RUNERSBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10891113WIEWIÓRA KRZYSZTOFBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*20611007ZABOROWSKI KRZYSZTOFKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3191997ZIĘBA DARIUSZKRAKÓWWOODWARD RUNNERSBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*22241009ŻUREK KAMILKRAKÓW#2268Bieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował