Warszawa Ursynów - Kopa Cwila 2021-12-11

MISTRZOSTWA WARSZAWY I MAZOWSZA 2021 W KOLARSTWIE PRZEŁAJOWYM

Wyniki wyścigu Elita Mężczyzn (Orlicy), Junior

00

00

00

MiejsceNrKod UCINazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Okr. 7Czas sum.VśrRóżnicaPunkty
17110011219850TOPÓR MichałTarnówNS Bikes TrezadoElita Mężczyzn – 100:07:16 / 1 00:07:22 / 1 00:07:27 / 1 00:07:24 / 1 00:07:31 / 1 00:07:55 / 1 00:08:02 / 1 00:53:0025,800:00:0025
25210059397326OŚKO MiłoszWarszawaKk TarnoviaU-23 Mężczyzn – 100:07:26 / 2 00:07:37 / 2 00:07:34 / 2 00:07:38 / 2 00:07:46 / 2 00:07:37 / 2 00:07:27 / 2 00:53:0725,700:00:0722
36410059389141POMORSKI MichałŁódźWarszawski Klub KolarskiU-23 Mężczyzn – 200:07:37 / 3 00:07:55 / 3 00:08:05 / 3 00:08:20 / 3 00:08:20 / 3 00:08:15 / 3 00:08:36 / 3 00:57:1023,900:04:1020
47210008817886JEZIORSKI MaciejWarszawaJezior.bikeElita Mężczyzn – 200:07:56 / 4 00:08:14 / 4 00:08:23 / 4 00:08:29 / 4 00:08:25 / 4 00:08:34 / 4 00:08:38 / 4 00:58:4323,300:05:4318
555100 593 752 96PETRYSZYN MaciekKobyłkaUKK Huragan WołominJunior – 100:09:08 / 11 00:08:14 / 7 00:08:21 / 7 00:08:23 / 6 00:08:26 / 6 00:08:58 / 5 00:51:3322,7-1 okr.16
676CIESLA AdamŚwidnik brakElita Mężczyzn – 300:08:37 / 5 00:08:41 / 6 00:08:59 / 8 00:09:24 / 8 00:09:07 / 8 00:09:37 / 6 00:54:2721,5-1 okr.15
773GÓRNICKI MarcinWarszawaRUNO.DESIGN/M Liga Elita Mężczyzn – 400:08:54 / 7 00:09:00 / 10 00:09:07 / 10 00:09:25 / 9 00:09:23 / 10 00:09:37 / 7 00:55:2821,1-1 okr.14
883GOSZCZYŃSKI MateuszWarszawabrakElita Mężczyzn – 500:09:04 / 9 00:09:22 / 12 00:09:42 / 12 00:09:27 / 12 00:09:27 / 11 00:09:28 / 8 00:56:3220,7-1 okr.13
981KOWALSKI AdamWarszawaBeat BikeElita Mężczyzn – 600:08:46 / 6 00:09:24 / 11 00:09:31 / 11 00:09:51 / 11 00:09:39 / 12 00:10:09 / 9 00:57:2320,4-1 okr.12
1084TUREK PawełWarszawaDrukarz WarszawaElita Mężczyzn – 700:10:47 / 14 00:10:17 / 15 00:10:32 / 15 00:10:34 / 15 00:10:34 / 15 00:11:24 / 10 01:04:1118,3-1 okr.11
1126100 553 214 07BASIŃSKI AleksanderWrocławWarszawski Klub KolarskiJunior – 200:09:02 / 8 00:08:10 / 5 00:08:10 / 5 00:08:17 / 5 00:08:23 / 5 00:42:0423,2-2 okr.10
123410090424087SURDYK FilipRadzyminKAMYK RADZYMIN MTB TEAMJunior – 300:09:08 / 12 00:08:19 / 8 00:08:15 / 6 00:09:05 / 7 00:08:30 / 7 00:43:1922,6-2 okr.9
132310055323427WAWRZYŃCZYK PawełŁomnicaWarszawski Klub KolarskiJunior – 400:09:06 / 10 00:08:25 / 9 00:08:53 / 9 00:10:17 / 10 00:08:15 / 9 00:44:5721,7-2 okr.8
147910065274617LACHOWICZ SzymonWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior – 500:10:10 / 13 00:09:52 / 13 00:09:28 / 13 00:09:22 / 13 00:09:39 / 13 00:48:3420,1-2 okr.7
1577100 552 379 45KIDA AntoniKonstancin-JeziornaCannibal Team Junior – 600:11:11 / 15 00:10:37 / 17 00:09:54 / 16 00:10:07 / 14 00:10:33 / 14 00:52:2318,6-2 okr.6
1669BEREZA BartekWarszawabrakElita Mężczyzn – 800:11:13 / 16 00:09:51 / 14 00:10:27 / 14 00:11:21 / 16 00:11:18 / 16 00:54:1118-2 okr.5
177810080239390MATEJEK MichałWarszawaWarszawski Klub KolarskiJunior – 700:11:26 / 17 00:10:20 / 16 00:10:08 / 17 00:11:27 / 17 00:11:15 / 17 00:54:3717,9-2 okr.4
Nie ukończyło 2 uczestników
DNF*74SADOWSKI MarcinWarszawaRafbike Cycling TeamElita Mężczyzn – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*65PERZYNA KubaWarszawaSkleprowerowy.pl PowiśleElita Mężczyzn – DNF*DNF*DNF*DNF*

*DNF - nie ukończył