Kraśnik 2022-09-05

IX Ogólnopolski Maraton ATOL BIKE MTB o PUCHAR MINISTRA SPORTU i NAGRODY BURMISTRZA KRAŚNIK

Wyniki kategorii MINI M5 51+

00

00

00

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
14ROSTEK JerzyKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM5 51+ – 101:00:0829,900:00:00
295PAWLUK WiesławChełmGKK PELETON OKSZÓW M5 51+ – 201:04:0128,100:03:53
3144DAŚKO StanisławJanów LubelskiBike CLub Janow LubM5 51+ – 301:04:5727,700:04:48
480GALEK AdamKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM5 51+ – 401:06:1827,100:06:09
510RUSOWICZ WaldemarKrakówERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM5 51+ – 501:06:1827,100:06:09
669MAZUR JanuszLUBLINOrzly TeamM5 51+ – 601:09:212600:09:12
7151PĘKALSKI GrzegorzLublinbrakM5 51+ – 701:09:3825,800:09:29
8354LENART KrzysztofJanów lubelskibrakM5 51+ – 801:10:0225,700:09:54
951GRĄDEK DariuszKraśnik ERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM5 51+ – 901:10:3825,500:10:29
10166KASPRZAK GrzegorzŻelechów Atol Bike PuławyM5 51+ – 1001:10:3825,500:10:29
1122BIELAK StanisławJanów LubelskiBike CLub Janow LubM5 51+ – 1101:11:1725,200:11:08
12100OPOLSKI ArkadiuszLublinOrzly TeamM5 51+ – 1201:12:5324,700:12:44
1374ZAJĄCZKOWSKI AntoniuszNiskoSTWA MTB TEAMM5 51+ – 1301:12:5424,700:12:45
1494SMAGA JacekKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM5 51+ – 1401:12:5524,700:12:46
1597KUŚMIERZ KazimierzKraśnikbrakM5 51+ – 1501:14:0624,300:13:57
16395ANTOSIEWICZ JerzyKRASNIKERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM5 51+ – 1601:14:512400:14:43
17339CYWKA ZbogniewZwoleńCLUB BIKE ZWOLEŃM5 51+ – 1701:15:1923,900:15:10
1854BIJAK StanisławKraśnikbrakM5 51+ – 1801:16:3123,500:16:23
1918KAPICA SlawomirJsnow LubBike CLub Janow LubM5 51+ – 1901:16:4423,500:16:35
2024KOWALCZYK ZbigniewNowy KrępiecbrakM5 51+ – 2001:18:3522,900:18:26
21113WIELEBA MariuszModliborzyce Bike CLub Janow LubM5 51+ – 2101:19:4522,600:19:36
22122CZACHÓR KrzysztofKraśnik brakM5 51+ – 2201:20:1322,400:20:04
23179PUŁA AdamLublinBike Club UMCSM5 51+ – 2301:22:3921,800:22:31
2411MADOŃ ZbigniewPiszczacbrakM5 51+ – 2401:23:4521,500:23:37
2589DEJEWSKI ZbigniewLublinBike Club UMCSM5 51+ – 2501:24:2321,300:24:14
26372KOMSA BolesławTarnobrzegWIKPER TEAMM5 51+ – 2601:26:4020,800:26:32
27164RYZIEWICZ WaldemarLublinWaldiM5 51+ – 2701:27:0220,700:26:54
2878BARTOSZEK AndrzejKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM5 51+ – 2801:27:0420,700:26:55
29114BRYCZEK JozefKrasnikbrakM5 51+ – 2901:29:2920,100:29:20
30371SOWIŃSKI MarekLublin brakM5 51+ – 3001:30:032000:29:54
31125ŁUKASIK ZbigniewRapy DylańskieRapy MastersM5 51+ – 3101:32:5419,400:32:45
3233ĆWIEKA MarekKraśnikbrakM5 51+ – 3201:36:4818,600:36:39
339PIWOWAR MarekFirlejwydolnosc.plM5 51+ – 3301:39:2218,100:39:14
343MAJEWSKI JanGorzycebrakM5 51+ – 3401:47:1816,800:47:09
3544SZUBIAK ArkadiuszBilgorajbrakM5 51+ – 3501:51:3216,100:51:23
Nie ukończył 1 uczestnik
DNF*145KOŁODZIEJ MariuszCyców brakM5 51+ – DNF*DNF*DNF*DNF*

*DNF - nie ukończył