Kraśnik 2022-09-05

IX Ogólnopolski Maraton ATOL BIKE MTB o PUCHAR MINISTRA SPORTU i NAGRODY BURMISTRZA KRAŚNIK

Wyniki kategorii OPEN MINI

00

00

00

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
125WASILEWSKI RadosławBiłgorajBSK Miód KozackiM3 31-40lat – 101:00:0629,900:00:00
2189KULIK MarekPuławy Metrobikes.plM4 41-50lat – 101:00:0729,900:00:01
34ROSTEK JerzyKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM5 51+ – 101:00:0829,900:00:02
472RÓŻALSKI KamilLublinBike Boys TeamM3 31-40lat – 201:01:1329,400:01:06
5376TROJAK KrzysztofLublinbrakM3 31-40lat – 301:01:1429,400:01:08
688MRÓZ ŁukaszChełm Boras Lewart Team LubartówM1 do19lat – 101:01:1529,400:01:08
7355RAK ŁukaszKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM2 20-30lat – 101:02:3828,700:02:32
863MAŁEK MirosławPysznicaSTWA MTB TEAMM4 41-50lat – 201:02:3928,700:02:32
999PACHOLEC KamilStalowa WolaWIKPER TEAMM4 41-50lat – 301:02:4328,700:02:37
1085PYJOR WojciechStalowa WolaSTWA MTB TEAMM4 41-50lat – 401:02:4728,700:02:40
1165STELMACH TomaszJastkowiceSTWA MTB TEAMM3 31-40lat – 401:02:4728,700:02:41
1257WRÓBLEWSKI WojciechPuławyATOL-BIKE M3 31-40lat – 501:03:2028,400:03:14
1395PAWLUK WiesławChełmGKK PELETON OKSZÓW M5 51+ – 201:04:0128,100:03:55
1498WAL MariuszLublin Vortune Equity Bike Team LublinM4 41-50lat – 501:04:0228,100:03:56
15160WÓJCIK MarcinLublinBike Boys TeamM4 41-50lat – 601:04:0328,100:03:57
1645ZIARNO GrzegorzKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM4 41-50lat – 701:04:5427,700:04:48
17360BŁACHNIO GrzegorzRykibrakM3 31-40lat – 601:04:5727,700:04:50
18144DAŚKO StanisławJanów LubelskiBike CLub Janow LubM5 51+ – 301:04:5727,700:04:51
19168GARBACZ JarosławJanów LubelskiBike CLub Janow LubM4 41-50lat – 801:05:0027,700:04:54
20373KOCHAN MarcinbrakM2 20-30lat – 201:05:1327,600:05:06
2159BARTUSIAK MarcinLublinVortune Equity Bike Team LublinM4 41-50lat – 901:05:2427,500:05:18
2250MALINOWSKI TomaszKraśnik brakM4 41-50lat – 1001:05:2527,500:05:18
23147SOLSKI NikodemLublin Wolni TeamM3 31-40lat – 701:06:0327,200:05:57
245CZAPKA SławomirBiłgorajBSK Miód KozackiM4 41-50lat – 1101:06:1427,200:06:07
2580GALEK AdamKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM5 51+ – 401:06:1827,100:06:11
2610RUSOWICZ WaldemarKrakówERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM5 51+ – 501:06:1827,100:06:12
27368DĘBIŃSKI PawełbrakM4 41-50lat – 1201:06:4826,900:06:41
2813SZYMAŃSKI GabrielKraśnik EKO EnergiaM3 31-40lat – 801:08:0626,400:07:59
29150KUSTRA PiotrLublinBike Boys TeamM4 41-50lat – 1301:09:0226,100:08:56
30 / 116MAZUR MonikaZamośćbrakK3 31-40lat – 101:09:162600:09:09
3169MAZUR JanuszLUBLINOrzly TeamM5 51+ – 601:09:212600:09:14
3215WÓJTOWICZ PrzemysławBełżyceOSP WzgórzeM3 31-40lat – 901:09:2125,900:09:15
33196BUCOŃ PawełKraśnikUKP FALA KRAŚNIKM1 do19lat – 201:09:2325,900:09:17
34197BUCOŃ JanuszKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM4 41-50lat – 1401:09:2425,900:09:18
35397STATUCH JanekSandomierzbrakM2 20-30lat – 301:09:3025,900:09:23
36151PĘKALSKI GrzegorzLublinbrakM5 51+ – 701:09:3825,800:09:32
37354LENART KrzysztofJanów lubelskibrakM5 51+ – 801:10:0225,700:09:56
38 / 2388WASILEWSKA JoannaBiłgorajBSK Miód KozackiK4 41-50lat – 101:10:0225,700:09:56
39131LECHOWSKI ZbigniewKraśnik Ludzka StonogaM4 41-50lat – 1501:10:2225,600:10:16
40379KAWALEC KrzysztofJabłonna DrugabrakM4 41-50lat – 1601:10:2925,500:10:22
4149WOLSKI MichałJanów LubelskibrakM4 41-50lat – 1701:10:3125,500:10:24
4248GARWOLIŃSKI DariuszKraśnikbrakM4 41-50lat – 1801:10:3125,500:10:25
43377BOŻEK MarcinKraśnikbrakM4 41-50lat – 1901:10:3325,500:10:27
4451GRĄDEK DariuszKraśnik ERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM5 51+ – 901:10:3825,500:10:31
45166KASPRZAK GrzegorzŻelechów Atol Bike PuławyM5 51+ – 1001:10:3825,500:10:31
4623SICZEK BernardLublinWarsztat RowerowyM4 41-50lat – 2001:11:1325,300:11:06
4722BIELAK StanisławJanów LubelskiBike CLub Janow LubM5 51+ – 1101:11:1725,200:11:11
48399ZIĘBA MateuszKraśnikbrakM2 20-30lat – 401:11:3725,100:11:31
49378SŁOTWIŃSKI WojciechKraśnikLudzka StonogaM3 31-40lat – 1001:11:4825,100:11:41
50139DOBROWOLSKI BartłomiejKraśnikLudzka StonogaM3 31-40lat – 1101:11:4825,100:11:42
51101OPOLSKI MaciejLublinOrzly TeamM1 do19lat – 301:11:4825,100:11:42
52183MAZUR KrzysztofWarszawabrakM4 41-50lat – 2101:11:562500:11:50
53159SKOCZ TomaszBochotnicabrakM3 31-40lat – 1201:11:582500:11:52
5484MICHAŁEK MarcinJanów LubelskiBike CLub Janow LubM3 31-40lat – 1301:12:1124,900:12:05
5564BORKOWSKI SylwesterLublinbrakM4 41-50lat – 2201:12:1224,900:12:06
5677SERWIN RemigiuszLublinbrakM3 31-40lat – 1401:12:1324,900:12:06
57163LIPA MarekLublinbrakM4 41-50lat – 2301:12:1324,900:12:06
58387MAJCHER ŁukaszKrężnica JarabrakM3 31-40lat – 1501:12:1424,900:12:08
59389CUDZIŁO DawidBiłgorajKS Agros ZamośćM1 do19lat – 401:12:1424,900:12:08
60353SKURSKI KamilLublinbrakM2 20-30lat – 501:12:3824,800:12:32
61104GRABOWSKI AndrzejZarzecze WIKPER TEAMM4 41-50lat – 2401:12:4824,700:12:42
6214SZYMAŃSKI DominikKraśnik EKO EnergiaM1 do19lat – 501:12:5024,700:12:43
6334WAWRYSZUK ŁukaszKraśnikEKO EnergiaM3 31-40lat – 1601:12:5124,700:12:45
64100OPOLSKI ArkadiuszLublinOrzly TeamM5 51+ – 1201:12:5324,700:12:46
6574ZAJĄCZKOWSKI AntoniuszNiskoSTWA MTB TEAMM5 51+ – 1301:12:5424,700:12:47
6694SMAGA JacekKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM5 51+ – 1401:12:5524,700:12:48
67385CYBULSKI PiotrLublinbrakM4 41-50lat – 2501:13:2324,500:13:16
68374WÓJCIK ŁukaszŚwidnikGTCGARAGEM3 31-40lat – 1701:13:5324,400:13:47
69186PERET WiktorGrębówWIKPER TEAMM4 41-50lat – 2601:13:5724,300:13:50
7097KUŚMIERZ KazimierzKraśnikbrakM5 51+ – 1501:14:0624,300:13:59
7131PĘKALSKK MateuszLublinbrakM3 31-40lat – 1801:14:4924,100:14:43
72395ANTOSIEWICZ JerzyKRASNIKERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM5 51+ – 1601:14:512400:14:45
736GAWLIKOWSKI MaciejLublinLubelska Grupa TriathlonuM4 41-50lat – 2701:15:1823,900:15:12
74339CYWKA ZbogniewZwoleńCLUB BIKE ZWOLEŃM5 51+ – 1701:15:1923,900:15:12
75157PĘKALSKI PawełPalikije brakM3 31-40lat – 1901:15:2723,900:15:20
7658RYBACZUK PatrykLublinbrakM3 31-40lat – 2001:15:2823,800:15:21
77109MADEJSKI SławomirRadkowiceSpeleoklub Świętokrzyski KielceM3 31-40lat – 2101:16:0723,600:16:01
78362MAZIK KrzysztofKraśnikbrakM3 31-40lat – 2201:16:0723,600:16:01
79310CIASTEK MarcinLublin brakM4 41-50lat – 2801:16:1723,600:16:11
80 / 362BEDNARCZYK KatarzynaKrężnica JarabrakK3 31-40lat – 201:16:1823,600:16:12
8142ROMANOWSKI MichałRadzyń Podlaski brakM3 31-40lat – 2301:16:2523,600:16:18
8254BIJAK StanisławKraśnikbrakM5 51+ – 1801:16:3123,500:16:25
8318KAPICA SlawomirJsnow LubBike CLub Janow LubM5 51+ – 1901:16:4423,500:16:37
84 / 4390CZAPKA ZuzannaBiłgoraj Agros ZamośćK1 do19lat – 101:17:2223,300:17:15
8541LEZIAK PiotrKraśnik Eko energia M3 31-40lat – 2401:17:2523,300:17:18
86173SIEKALSKI TomaszLublinbrakM4 41-50lat – 2901:17:2823,200:17:21
87176PATRZYLAS MarcinNiedrzwica Duża brakM4 41-50lat – 3001:17:3323,200:17:27
88 / 5169GARBACZ EwaJanów Lubelski Bike CLub Janow LubK3 31-40lat – 301:18:0223,100:17:55
8953SOCHA RobertSiedliszcze Nadleśnictwo Chełm M3 31-40lat – 2501:18:182300:18:11
9024KOWALCZYK ZbigniewNowy KrępiecbrakM5 51+ – 2001:18:3522,900:18:28
91162RZEPECKI IgnacySandomierzbrakM1 do19lat – 601:18:5622,800:18:49
92199TKACZYK KrzysztofKraśnikbrakM4 41-50lat – 3101:19:1422,700:19:08
9386CWALINA RobertJanów Lubelski Bike CLub Janow LubM4 41-50lat – 3201:19:4322,600:19:37
94113WIELEBA MariuszModliborzyce Bike CLub Janow LubM5 51+ – 2101:19:4522,600:19:39
95142RYDZEWSKI PawełLubartówkolarzeikofbojeM4 41-50lat – 3301:19:4822,600:19:41
96122CZACHÓR KrzysztofKraśnik brakM5 51+ – 2201:20:1322,400:20:06
97120SZPAK MarekLublinLRNRM3 31-40lat – 2601:20:1722,400:20:10
98359DUDZIK MichałŚwidnikWarsztat RowerowyM4 41-50lat – 3401:20:4422,300:20:37
9979SARZYŃSKI PawełKraśnikbrakM3 31-40lat – 2701:21:1722,100:21:10
10075SUDOŁ TomaszAgatówkaSTWA MTB TEAMM4 41-50lat – 3501:21:2422,100:21:17
101181MAŁYS MariuszJarocinbrakM3 31-40lat – 2801:21:3222,100:21:25
1022GRUBA PrzemysławLublinLubelska Grupa TriathlonuM4 41-50lat – 3601:21:452200:21:39
103 / 6358DUDZIK UrszulaŚwidnikWarsztat RowerowyK4 41-50lat – 201:21:482200:21:42
104177TOKARSKI RafałLublinbrakM4 41-50lat – 3701:21:492200:21:43
105179PUŁA AdamLublinBike Club UMCSM5 51+ – 2301:22:3921,800:22:33
10632NIEDZIAŁEK TomaszJanów Lubelski brakM2 20-30lat – 601:22:4021,800:22:34
107107MICHALAK MateuszLublinbrakM2 20-30lat – 701:22:4021,800:22:34
108167SZOSTAKIEWICZ RobertŚwidnikWarsztat RowerowyM4 41-50lat – 3801:23:0321,700:22:56
109129NOWAK KrystianKraśnik ERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM2 20-30lat – 801:23:1421,600:23:07
110111WRÓBLEWSKI DariuszChełmChełm Amiga LegionM4 41-50lat – 3901:23:1921,600:23:12
111 / 7384CYBULSKA DominikaLublinbrakK4 41-50lat – 301:23:2021,600:23:14
112369DROZD SławomirRadawczyk Kolonia Pierwsza 57brakM4 41-50lat – 4001:23:2121,600:23:15
11311MADOŃ ZbigniewPiszczacbrakM5 51+ – 2401:23:4521,500:23:39
11456SENDYK AdrianKraśnikbrakM3 31-40lat – 2901:24:1521,400:24:09
11589DEJEWSKI ZbigniewLublinBike Club UMCSM5 51+ – 2501:24:2321,300:24:16
11693PAWĘZKA ArturRzeczycebrakM1 do19lat – 701:24:3321,300:24:27
117172SZAFRAN LukaszNiezdów Lubelska Grupa TriathlonuM3 31-40lat – 3001:24:3521,300:24:29
11892PAWĘZKA MichałRzeczycebrakM3 31-40lat – 3101:24:3721,300:24:30
119116KOZLOWSKI MichalLublin brakM4 41-50lat – 4101:24:3821,300:24:32
12071POGODA MateuszUrzędów brakM3 31-40lat – 3201:24:5421,200:24:47
121 / 870MRÓZ ElżbietaChełm brakK4 41-50lat – 401:25:2721,100:25:21
12246TKACZYK TomaszKraśnikbrakM3 31-40lat – 3301:25:392100:25:33
123141MICHALAK RobertLubartówkolarzeikofbojeM4 41-50lat – 4201:26:1120,900:26:05
12412MADOŃ PawełPiszczacbrakM1 do19lat – 801:26:2020,800:26:13
125372KOMSA BolesławTarnobrzegWIKPER TEAMM5 51+ – 2601:26:4020,800:26:34
126 / 926PIWOWAR IwonaFirlejbrakK5 51+ – 101:26:5220,700:26:45
127164RYZIEWICZ WaldemarLublinWaldiM5 51+ – 2701:27:0220,700:26:56
12878BARTOSZEK AndrzejKraśnikERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM5 51+ – 2801:27:0420,700:26:57
129170DYŚ IreneuszSandomierzbrakM4 41-50lat – 4301:27:2820,600:27:22
130382WEREMA ŁukszLublinbrakM3 31-40lat – 3401:27:3020,600:27:23
131155WOŚ RafałRudnik Szlachecki brakM2 20-30lat – 901:27:3120,600:27:24
132198LEWCZUK MichałLublinbrakM3 31-40lat – 3501:27:3620,500:27:29
13317KOTUŁA RafałKraśnik ERKADO RACING TEAM KRAŚNIKM4 41-50lat – 4401:27:4420,500:27:38
13428SIELSKI MariuszKraśnikbrakM4 41-50lat – 4501:28:0220,400:27:56
135367KOŁOSIŃSKI MichałbrakM3 31-40lat – 3601:28:2120,400:28:15
136364CHRUŚCIELEWSKI KamilBęczyn brakM2 20-30lat – 1001:28:5520,200:28:49
137 / 10165MAŚKIEWICZ MałgorzataLublinbrakK3 31-40lat – 401:28:5720,200:28:51
138156PAWENZKA TomaszKraśnikbrakM3 31-40lat – 3701:28:5720,200:28:51
139352ZŁOTNIK KrzysztofPodstary ZamośćbrakM3 31-40lat – 3801:28:5820,200:28:51
140185BERNACKI JacekRadzyń PodlaskibrakM3 31-40lat – 3901:29:1620,200:29:09
14139ŚWIDERSKI ZbigniewLUBLINKOALA LUBLINM4 41-50lat – 4601:29:2620,100:29:19
142114BRYCZEK JozefKrasnikbrakM5 51+ – 2901:29:2920,100:29:23
143371SOWIŃSKI MarekLublin brakM5 51+ – 3001:30:032000:29:56
144134FURMAŃCZUK MateuszKraśnik brakM3 31-40lat – 4001:30:062000:29:59
145 / 1130TARNOWSKA EwaLublin Lubelska Grupa TriathlonuK2 20-30lat – 101:30:2019,900:30:13
146190KRÓLIKOWSKI WojciechLublinbrakM3 31-40lat – 4101:30:2519,900:30:18
14737PIZOŃ MarianOstrów KoloniaEKO EnergiaM4 41-50lat – 4701:30:2519,900:30:19
148102SUKIENNIK HubertKraśnikbrakM3 31-40lat – 4201:30:4219,800:30:36
149136SZCZYGIELEŁ ArkadiuszLubartówkolarzeikofbojeM4 41-50lat – 4801:31:3919,600:31:32
150 / 12386SŁOTWIŃSKA SylwiaLUBLINwydolnosc.plK4 41-50lat – 501:31:5019,600:31:44
151174PATRZYLAS JanNiedrzwica Duża brakM1 do19lat – 901:31:5219,600:31:46
15243WACHOWIAK PiotrGorzycebrakM4 41-50lat – 4901:31:5219,600:31:46
15327WÓJTOWICZ PawełLublin AKM PROMILEKM4 41-50lat – 5001:31:5319,600:31:46
1547BIJAK JacekKraśnikbrakM3 31-40lat – 4301:31:5719,600:31:50
155366GAJEWSKI MchałUrzędówbrakM3 31-40lat – 4401:31:5919,600:31:53
156398BLAD PiotrKraśnikbrakM4 41-50lat – 5101:32:5419,400:32:47
157125ŁUKASIK ZbigniewRapy DylańskieRapy MastersM5 51+ – 3101:32:5419,400:32:48
158 / 1329GIL MartaLublinLubelska Grupa TriathlonuK3 31-40lat – 501:32:5419,400:32:48
159191JUSZCZYK MarcinKraśnikbrakM3 31-40lat – 4501:33:0119,400:32:54
16083DUREK AndrzejStalowa Wola ANRent Profesjonalne środki czystości poM4 41-50lat – 5201:33:3719,200:33:31
161 / 14383CZERWIEC AnnaBełżyceOSP WzgórzeK2 20-30lat – 201:33:4119,200:33:34
16291TRACZ PawełKraśnikbrakM3 31-40lat – 4601:35:0718,900:35:00
163365SMOK MaksymilianUrzędówbrakM2 20-30lat – 1101:35:0818,900:35:02
16460WUSIEC PawełKraśnikbrakM4 41-50lat – 5301:35:4718,800:35:41
165 / 15370MAZIARZ AnnaLublin brakK4 41-50lat – 601:36:2718,700:36:20
16633ĆWIEKA MarekKraśnikbrakM5 51+ – 3201:36:4818,600:36:41
167 / 16161WÓJCIK WiktoriaLUBLINbrakK1 do19lat – 201:37:1218,500:37:05
168133MAJ KamilJastkówbrakM3 31-40lat – 4701:37:3018,500:37:24
169158LIPA PawełLublinbrakM4 41-50lat – 5401:37:5718,400:37:50
17047WÓJCICKI KamilKraśnikEKO EnergiaM3 31-40lat – 4801:38:4318,200:38:36
171 / 17105BĄK BarbaraLublinBike Club UMCSK5 51+ – 201:38:4718,200:38:41
17261JEŻAK JacekLublinWIM Extrem MTB TeamM4 41-50lat – 5501:38:5718,200:38:51
17355SIKORSKI BartoszLublinbrakM3 31-40lat – 4901:38:5918,200:38:53
174 / 18193DRZAŻDŻYŃSKA KatarzynaŚwidnikbrakK3 31-40lat – 601:39:0118,200:38:55
175 / 1919GOŁOFIT LauraLublinbrakK1 do19lat – 301:39:0518,200:38:58
17620GOŁOFIT GrzegorzLublinbrakM4 41-50lat – 5601:39:0518,200:38:58
177381STACH MarcinZarzecze k. NiskabrakM4 41-50lat – 5701:39:0918,200:39:02
1789PIWOWAR MarekFirlejwydolnosc.plM5 51+ – 3301:39:2218,100:39:16
179380GAJEWSKI DominikJabłonna DrugabrakM3 31-40lat – 5001:39:2418,100:39:17
180152GALEK ArkadiuszKraśnikbrakM3 31-40lat – 5101:40:5217,800:40:45
18136CIEMPIEL KonradOstrów KoloniaEKO EnergiaM2 20-30lat – 1201:42:0417,600:41:58
182394JĘDRAK PiotrWilkołazbrakM3 31-40lat – 5201:43:3817,400:43:32
183200KOWALCZYK WojciechNowy KrępiecbrakM2 20-30lat – 1301:44:1117,300:44:05
18468DĄBROWSKI JanNowosielecSTWA MTB TEAMM1 do19lat – 1001:44:1917,300:44:12
18567DĄBROWSKI PiotrNowosielecSTWA MTB TEAMM3 31-40lat – 5301:44:1917,300:44:13
186363ZDYBEL KrzysztofUrzędówbrakM2 20-30lat – 1401:45:1517,100:45:09
187175PATRZYLAS MiłoszNiedrzwica Duża brakM1 do19lat – 1101:45:561700:45:49
1883MAJEWSKI JanGorzycebrakM5 51+ – 3401:47:1816,800:47:11
1898BAJ SzymonLasybrakM1 do19lat – 1201:47:2116,800:47:15
190392BARTNIK WiktorKraśnikbrakM1 do19lat – 1301:47:5816,700:47:52
191361JAWORSKI PiotrLublinWIM Extrem MTB TeamM4 41-50lat – 5801:48:0016,700:47:54
192351KUKURYKA DominikLublinbrakM1 do19lat – 1401:51:1716,200:51:11
193350KUKURYKA MariuszLUBLINbrakM4 41-50lat – 5901:51:2016,200:51:14
19444SZUBIAK ArkadiuszBilgorajbrakM5 51+ – 3501:51:3216,100:51:25
195118BOROWSKI MirekPoniatowabrakM3 31-40lat – 5401:52:121600:52:05
196135KARAMON PatrykRudnik KoloniabrakM2 20-30lat – 1501:53:0215,900:52:55
197 / 2082DRĄŻYK AgnieszkaLublinbrakK4 41-50lat – 701:57:0315,400:56:57
198 / 21106ZIMNICKA AnnaLublinBike Club UMCSK4 41-50lat – 801:57:0415,400:56:58
199 / 2266MICHAŁEK AnnaLublinBike CLub Janow LubK3 31-40lat – 701:58:1515,200:58:09
200 / 23103SUKIENNIK KarolinaKraśnik brakK3 31-40lat – 801:59:0615,100:59:00
201396KUŹMIUK DariuszKraśnikbrakM3 31-40lat – 5501:59:2615,100:59:19
202 / 24356CHOŁODY-DANIEL AgnieszkaKraśnikbrakK3 31-40lat – 902:07:2614,101:07:20
203357GOZDALSKI MarcinUrzędówbrakM3 31-40lat – 5602:07:2614,101:07:20
204 / 25400WOŹNIAK IwonaLublin LRNRK3 31-40lat – 1002:07:5514,101:07:49
20535DIAKEVYCH OleksandrLublinbrakM2 20-30lat – 1602:20:3712,801:20:31
206 / 2640SHLAPATSKA TetianaLublinbrakK2 20-30lat – 302:21:5612,701:21:50
Nie ukończyło 4 uczestników
DNF*145KOŁODZIEJ MariuszCyców brakM5 51+ – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*180DRABIK KarolinaLublinBike Club UMCSK4 41-50lat – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*188SZULC. MariuszLublinLRNRM4 41-50lat – DNF*DNF*DNF*DNF*
DNF*187SZULC AgnieszkaLublinLRNRK4 41-50lat – DNF*DNF*DNF*DNF*

*DNF - nie ukończył