Wyniki drużynowe

1.  Warszawski Klub Kolarski

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Klaudia CZABOK 22 1 1 Elita Kobiet – 1 90
Karol OSTASZEWSKI 24 2 2 Elita Mężczyzn – 2 85
Matylda SZCZECIŃSKA 51 2 1 U-23 Kobiet – 1 76,5
Maciej JAROSŁAWSKI 161 2 2 Junior Młodszy – 2 68
Konrad CZABOK 39 4 1 U-23 Mężczyzn – 1 60
Punkty:379,5

2.  RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Krzysztof KLIMEK 69 2 2 Junior – 2 76,5
Katarzyna PRASZCZAŁEK 90 2 2 Juniorka – 2 68
Maksymilian WIŚNIOWSKI 95 3 3 Junior – 3 63
Aleksandra PODGÓRSKA 16 3 2 Elita Kobiet – 2 63
Tatiana GROMADA 123 2 2 Juniorka Młodsza – 2 59,5
Punkty:330

3.  KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Kinga ŻUR 106 1 1 Juniorka – 1 80
Brajan ŚWIDER 121 1 1 Junior Młodszy – 1 80
Jakub PÓŁCHŁOPEK 181 4 4 Junior Młodszy – 4 48
Stanisław NOWAK 26 7 2 U-23 Mężczyzn – 2 40
Sara BODKOWSKA 187 7 7 Juniorka Młodsza – 7 28
Punkty:276

4.  MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Natalia GRZEGORZEWSKA 130 1 1 Juniorka Młodsza – 1 70
Hanna FIJAŁKOWSKA 66 7 7 Juniorka – 7 32
Cyprian ŚWIDERSKI 68 11 11 Junior – 11 27
Konrad JEŻEWSKI 148 16 16 Junior Młodszy – 16 20
Bartosz BARTOSIEWICZ 116 22 22 Junior Młodszy – 22 15,2
Punkty:164,2

5.  KKW NEXELO WAŁBRZYCH

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Wiktoria HEJMAN 104 4 4 Juniorka – 4 48
Filip BRZÓSKA 73 5 5 Junior – 5 45
Dominik FIRLEJ 136 17 17 Junior Młodszy – 17 19,2
Paweł BIELECKI 119 26 26 Junior Młodszy – 26 12
Hubert KRYGIER 178 29 29 Junior Młodszy – 29 9,6
Punkty:133,8

6.  RSV Team Auto-Riedel-Schwarzenberg

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Hannes DEGENKOLB 97 1 1 Junior – 1 90
Simon DEGENKOLB 167 27 27 Junior Młodszy – 27 11,2
Punkty:101,2

7.  KAMYK RADZYMIN MTB TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Filip SURDYK 115 3 3 Junior Młodszy – 3 56
Kamila KLAUS 162 4 4 Juniorka Młodsza – 4 42
Kamil LACH 78 18 18 Junior – 18 0
Kamil GOSZCZYŃSKI 71 27 27 Junior – 27 0
Punkty:98

8.  KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Wiktoria GŁODEK 175 8 8 Juniorka Młodsza – 8 25,2
Konrad NOWAK 133 14 14 Junior Młodszy – 14 21,6
Kajetan GUŁAJ 156 19 19 Junior Młodszy – 19 17,6
Marcel DUPLAGA 125 21 21 Junior Młodszy – 21 16
Oskar ŻAKOWICZ 166 45 45 Junior Młodszy – 45 0
Punkty:80,4

9.  KS KLIF CHŁAPOWO

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Kacper KOHNKE 188 8 8 Junior Młodszy – 8 28,8
Kacper DOPPKE 157 10 10 Junior Młodszy – 10 25,6
Nikodem CEYNOWA 122 30 30 Junior Młodszy – 30 8,8
Jakub WIŚNIEWSKI 138 34 34 Junior Młodszy – 34 5,6
Mikołaj ROMANIK 168 39 39 Junior Młodszy – 39 1,6
Punkty:70,4

10.  Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Zofia BLUSZCZ 155 6 6 Juniorka Młodsza – 6 31,5
Tadeusz BLUSZCZ 153 11 11 Junior Młodszy – 11 24
Mikołaj PRICOP 47 30 23 U-23 Mężczyzn – 23 0
Punkty:55,5

11.  LKK LUKS SŁAWNO

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Julia ZIĘBA 56 6 3 U-23 Kobiet – 3 40,5
Marta TUROBOŚ 12 9 5 Elita Kobiet – 5 0
Punkty:40,5

12.  GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Szymon POMIAN 49 8 3 U-23 Mężczyzn – 3 36
Igor KUJAWA 111 25 25 Junior – 25 0
Punkty:36

13.  TSR CHOMA TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Laura CHOMA 140 5 5 Juniorka Młodsza – 5 35
Kamil MAREK 177 52 52 Junior Młodszy – 52 0
Punkty:35

14.  SUPERIOR ZATOR

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Kacper PECYNA 83 10 10 Junior – 10 28,8
Mateusz PIECHOCKI 65 20 20 Junior – 20 0
Miłosz ZWIERSKI 46 15 10 U-23 Mężczyzn – 10 0
Punkty:28,8

15.  UKS Dream-Bike Bielawa

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Szymon BAKALARZ 163 13 13 Junior Młodszy – 13 22,4
Bruno PURZYŃSKI 530 36 36 Junior Młodszy – 36 4
Natalia BARTOSIEWICZ 185 12 12 Juniorka Młodsza – 12 0
Punkty:26,4

16.  REAL 64-sto Leszno

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Wiktor STANIEWSKI 160 23 23 Junior Młodszy – 23 14,4
Jakub KLIMPEL 142 42 42 Junior Młodszy – 42 0
Punkty:14,4

17.  Belta Team Gdańsk

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Mateusz KUŚ 165 32 32 Junior Młodszy – 32 7,2
Jan SOBIERAJ 124 35 35 Junior Młodszy – 35 4,8
Jakub SOBIERAJ 77 14 14 Junior – 14 0
Punkty:12

18.  UKK Huragan Wołomin

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Tomasz ZIELIŃSKI 120 25 25 Junior Młodszy – 25 12,8
Jakub BRUTKOWSKI 145 43 43 Junior Młodszy – 43 0
Aleksandra KRZEMIŃSKA 176 9 9 Juniorka Młodsza – 9 0
Maciej PETRYSZYN 91 13 13 Junior – 13 0
Punkty:12,8

19.  Wkk Wisniewski MTB Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Michał FROŃ 146 28 28 Junior Młodszy – 28 10,4
Wojciech PUZIO 143 47 47 Junior Młodszy – 47 0
Dawid ŁYSEK 183 48 48 Junior Młodszy – 48 0
Karol LISOWSKI 109 16 16 Junior – 16 0
Patrycja ZAWIERTA 61 8 4 U-23 Kobiet – 4 0
Punkty:10,4

20.  Mtb Racing Team Tarnów

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Bartłomiej JANAS 127 38 38 Junior Młodszy – 38 2,4
Grzegorz ARMATYS 34 16 11 U-23 Mężczyzn – 11 0
Punkty:2,4

21.  UKS Sokół Kęty

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Michał CZERNIAWSKI 150 41 41 Junior Młodszy – 41 0,8
Kamil ŻMUDA 179 44 44 Junior Młodszy – 44 0
Punkty:0,8

22.  MSR Mrągowo

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Maciej PARZYCH 149 46 46 Junior Młodszy – 46 0
Kacper TARASZKIEWICZ 57 32 25 U-23 Mężczyzn – 25 0
Punkty:0

23.  UKKS ORIENS CHOJNÓW

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Miłosz PUŁKA 182 50 50 Junior Młodszy – 50 0
Jakub MILLER 81 26 26 Junior – 26 0
Punkty:0

24.  UKS WYGODA BIAŁYSTOK

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Piotr KRYSIEWICZ 28 23 16 U-23 Mężczyzn – 16 0
Konrad PANGLISZ 63 24 17 U-23 Mężczyzn – 17 0
Punkty:0