Wyniki drużynowe

1.  Warszawski Klub Kolarski

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Maria AMBROŻKIEWICZ 281 1 1 Młodziczka – 1 60
Maciej ROGALSKI 300 2 2 Żak Chłopcy – 2 51
Kacper URBANEK 569 4 4 Młodzik – 4 42
Michał WOLNY 312 4 4 Żak Chłopcy – 4 36
Dorota PACHOCKA 334 3 3 Żak Dziewczęta – 3 35
Punkty:224

2.  UKS Zawojak

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Maksymilian MATYASIK 279 1 1 Młodzik – 1 70
Hubert TRYBAŁA 299 5 5 Żak Chłopcy – 5 30
Maria DŁUGOSZ 258 6 6 Młodziczka – 6 27
Dawid BARTYZEL 326 8 8 Żak Chłopcy – 8 21,6
Jan AKSAMIT 262 34 34 Młodzik – 34 4,9
Punkty:153,5

3.  KAMYK RADZYMIN MTB TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Natalia DOBRZYŃSKA 263 3 3 Młodziczka – 3 42
Cezary WŚCISŁY 264 7 7 Młodzik – 7 28
Michał GRUCA 266 8 8 Młodzik – 8 25,2
Antoni MROWIŃSKI 292 9 9 Młodzik – 9 23,8
Aleksandra DORSZ 316 12 12 Żak Dziewczęta – 12 14,5
Punkty:133,5

4.  Belta Team Gdańsk

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Antonina KUCHARSKA 302 2 2 Żak Dziewczęta – 2 42,5
Julia SŁOMION 245 9 9 Młodziczka – 9 20,4
Lena FLORCZAK 342 10 10 Żak Dziewczęta – 10 16
Tomasz CIEŚLIK 319 14 14 Żak Chłopcy – 14 16,2
Kinga SŁOMION 338 13 13 Żak Dziewczęta – 13 14
Punkty:109,1

5.  KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Anna BIELAWSKA 277 4 4 Młodziczka – 4 36
Kosma BEREŹNICKI 273 6 6 Młodzik – 6 31,5
Patryk NADZIEJKO 249 16 16 Młodzik – 16 17,5
Mikołaj GUŁAJ 315 11 11 Żak Chłopcy – 11 18
Punkty:103

6.  KS KLIF CHŁAPOWO

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Adam PŁOTKA 303 7 7 Żak Chłopcy – 7 24
Martyna BOLDA 313 6 6 Żak Dziewczęta – 6 22,5
Bartosz BISEWSKI 329 13 13 Żak Chłopcy – 13 16,8
Antonina JEKA 323 11 11 Żak Dziewczęta – 11 15
Oliwier MYŚLISZ 254 19 19 Młodzik – 19 15,4
Punkty:93,7

7.  MSR Mrągowo

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Wiktor KAJETANIAK 304 3 3 Żak Chłopcy – 3 42
Marcel SKROCKI 244 20 20 Młodzik – 20 14,7
Patryk SOBOCIŃSKI 286 24 24 Młodzik – 24 11,9
Szymon GŁOGOWSKI 337 23 23 Żak Chłopcy – 23 10,8
Patryk OKRĄGŁY 282 33 33 Młodzik – 33 5,6
Punkty:85

8.  KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Olga OSTAFIN 310 7 7 Żak Dziewczęta – 7 20
Wiktoria JAROMIN 294 10 10 Młodziczka – 10 19,2
Inga OSTAFIN 341 15 15 Żak Dziewczęta – 15 13
Bruno BAŚCIK 240 25 25 Młodzik – 25 11,2
Punkty:63,4

9.  Grupa Kolarska Viktoria Rybnik

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Jan WIECZOREK 290 10 10 Młodzik – 10 22,4
Bartosz URBANEK 251 12 12 Młodzik – 12 20,3
Maciej URBANEK 322 12 12 Żak Chłopcy – 12 17,4
Punkty:60,1

10.  MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Karolina POROŚ 295 2 2 Młodziczka – 2 51
Marcin SERAFIN 270 31 31 Młodzik – 31 7
Punkty:58

11.  SKLEPKOMET ŚREM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Bruno ADAMCZAK 327 10 10 Żak Chłopcy – 10 19,2
Filip WIŚNIEWSKI 318 18 18 Żak Chłopcy – 18 13,8
Bartosz GALEWSKI 308 20 20 Żak Chłopcy – 20 12,6
Kacper FALBIERSKI 333 49 49 Młodzik – 49 0
Gaja KOKOCINSKA 287 12 12 Młodziczka – 12 0
Punkty:45,6

12.  Akademia Kolarska Głogów Małopolski

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Krzysztof GDULA 276 13 13 Młodzik – 13 19,6
Leon ŁODEJ 267 18 18 Młodzik – 18 16,1
Punkty:35,7

13.  UKS WYGODA BIAŁYSTOK

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Jakub ŁUKASZEWICZ 239 15 15 Młodzik – 15 18,2
Grzegorz PANASEWICZ 255 22 22 Młodzik – 22 13,3
Punkty:31,5

14.  UKK Huragan Wołomin

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Dawid KASZEWSKI 301 9 9 Żak Chłopcy – 9 20,4
Gabriel POMIŃSKI 305 25 25 Żak Chłopcy – 25 9,6
Punkty:30

15.  UKS Grupa Kolarska "FOUR BIKE"

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Mikołaj RUTKA 257 26 26 Młodzik – 26 10,5
Michał GAWRON 252 28 28 Młodzik – 28 9,1
Kamil ŚWIEGODA 293 30 30 Młodzik – 30 7,7
Punkty:27,3

16.  UKK PROSTKI

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Bartosz MACIOROWSKI 330 15 15 Żak Chłopcy – 15 15,6
Maksymilian WIERZBICKI 288 36 36 Młodzik – 36 3,5
Punkty:19,1

17.  LKK LUKS SŁAWNO

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Adam SAPIEJA 256 17 17 Młodzik – 17 16,8
Aleksander AUGUŚCIK 259 41 41 Młodzik – 41 0,7
Punkty:17,5

18.  UKKS ORIENS CHOJNÓW

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Arkadiusz JAROSŁAWSKI 238 29 29 Młodzik – 29 8,4
Krzysztof KASZOWSKI 297 46 46 Młodzik – 46 0
Punkty:8,4