Classic Auto Cup - Silesia Ring

Suma najlepszych czasów

Średnia czasów z wyników
Wyniki kategorii Próba 1 - wszyscy 00:02:13.517
Wyniki kategorii Próba 2 - wszyscy 00:02:12.895
Wyniki kategorii Próba 3 - wszyscy 00:02:13.484
Wyniki kategorii Próba 4 - wszyscy 00:02:12.019

Msc Nr Nazwisko / Imię Kategoria Marka Model Klasa: Klasyfikacje dod. Wyniki kategorii Próba 1 - wszyscy Wyniki kategorii Próba 2 - wszyscy Wyniki kategorii Próba 3 - wszyscy Wyniki kategorii Próba 4 - wszyscy Czas sumaryczny
1. 15 KANIA Piotr G6-3000+ - 1 Mitsubishi EVO X GT3 Grupa 6: Modern & Open G6-3000+ 00:01:52.337 00:01:52.523 00:01:53.584 00:01:52.655 00:07:31.099
2. 24 TWARDOWSKI Robert G6-2000 - 1 Honda Civic EGK Grupa 6: Modern & Open G6-2000 00:01:55.122 00:01:55.283 00:01:54.643 00:01:52.773 00:07:37.821
3. 17 ORCHOLSKI Piotr G6-3000 - 1 Renault Clio RS IV Grupa 6: Modern & Open G6-3000 00:01:57.911 00:01:55.489 00:01:56.211 00:01:56.396 00:07:46.007
4. 122 BISKUPSKI Janek G5-3000+ - 1 Ferrari F430 Grupa 5: Freshtimer Puchar Włoskich Klasyków G5-3000+ 00:01:57.663 00:01:56.884 00:01:58.428 00:01:56.928 00:07:49.903
5. 101 ZOWADE Michał G5-2000 - 1 Honda Civic EP3 Grupa 5: Freshtimer Puchar JDM G5-2000 00:01:57.968 00:01:57.738 00:01:58.421 00:01:57.717 00:07:51.844
6. 102 KROGULSKI Marek G6-3000+ - 2 Hyundai I30N Grupa 6: Modern & Open G6-3000+ 00:01:59.327 00:01:59.086 00:01:59.519 00:01:58.816 00:07:56.748
7. 71 GOŁEK Maciej G4-2000+ - 1 BMW E36 328i Grupa 4: Youngtimer Sport RWD Cup G4-2000+ 00:02:00.259 00:01:59.012 00:01:58.913 00:01:59.218 00:07:57.402
8. 135 PUSZCZEWICZ Robert G4-2000+ - 2 BMW E36 328 Grupa 4: Youngtimer Sport BMW Classic G4-2000+ 00:02:02.178 00:02:01.195 00:02:02.476 00:02:00.752 00:08:06.601
9. 130 BARYŁA Marcin G4-2000+ - 3 BMW E36 Grupa 4: Youngtimer Sport BMW Classic G4-2000+ 00:02:03.033 00:02:02.864 00:02:00.842 00:02:03.194 00:08:09.933
10. 128 KOCZUR Patryk G6-2000 - 2 Mazda MX-5 Grupa 6: Modern & Open G6-2000 00:02:04.518 00:02:03.436 00:02:03.753 00:02:04.065 00:08:15.772
11. 119 COPIJA Michał G5-3000+ - 2 Nissan 350z Grupa 5: Freshtimer Puchar JDM G5-3000+ 00:02:05.895 00:02:03.405 00:02:03.605 00:02:04.334 00:08:17.239
12. 110 SUŚ Janusz G2-2000+ - 1 Audi Quattro A2 Grupa 2 : Oldtimer Sport Puchar Legend Kronika Rajdów G2-2000+ 00:02:04.460 00:02:05.825 00:02:04.719 00:02:04.483 00:08:19.487
13. 124 ŻUGAJEWICZ Michał G6-3000+ - 3 Hyundai Kona N Grupa 6: Modern & Open G6-3000+ 00:02:06.086 00:02:04.727 00:02:04.632 00:02:04.223 00:08:19.668
14. 103 OSTROWSKI Marcin G5-3000+ - 3 Chevrolet Corvette Grupa 5: Freshtimer Puchar American Car G5-3000+ 00:02:06.320 00:02:04.562 00:02:05.180 00:02:03.653 00:08:19.715
15. 111 KROSZKIN Aleksander G2-2000+ - 2 Audi Quattro A2 Grupa 2 : Oldtimer Sport Puchar Legend Kronika Rajdów G2-2000+ 00:02:07.150 00:02:05.602 00:02:04.787 00:02:04.807 00:08:22.346
16. 132 BUDEK Artur G6-3000+ - 4 Audi RS4 Grupa 6: Modern & Open G6-3000+ 00:02:06.085 00:02:06.506 00:02:04.453 00:02:05.836 00:08:22.880
17. 121 HOŁUB Łukasz G4-1600 - 1 Honda Civic Grupa 4: Youngtimer Sport Puchar JDM G4-1600 00:02:14.669 00:02:04.521 00:02:05.969 00:02:04.939 00:08:30.098
18. 60 KUŁAKOWSKI Cezary G6-2000 - 3 Subaru BRZ Grupa 6: Modern & Open G6-2000 00:02:09.013 00:02:06.880 00:02:06.566 00:02:07.720 00:08:30.179
19. 153 GODZWON Paweł G5-3000+ - 4 Subaru Impreza Grupa 5: Freshtimer Puchar JDM G5-3000+ 00:02:07.825 00:02:08.846 00:02:09.153 00:02:08.612 00:08:34.436
20. 114 BILSKI Michał G3-2000 - 1 Toyota MR2 Grupa 3: Youngtimer Classic Puchar JDM G3-2000 00:02:10.196 00:02:09.623 00:02:08.809 00:02:09.872 00:08:38.500
21. 106 KAMIŃSKI Jarosław G2-2000+ - 3 Renault Alpine A310v6 Grupa 2 : Oldtimer Sport Puchar Legend Kronika Rajdów G2-2000+ 00:02:11.977 00:02:09.767 00:02:07.922 00:02:11.846 00:08:41.512
22. 107 ERNST Jacek G2-2000+ - 4 Volvo Amazon Grupa 2 : Oldtimer Sport Puchar Legend Kronika Rajdów G2-2000+ 00:02:10.203 00:02:10.093 00:02:08.779 00:02:12.842 00:08:41.917
23. 123 KAŁUŻA Błażej G5-3000+ - 5 Chevrolet Corvette Grupa 5: Freshtimer Puchar American Car G5-3000+ 00:02:10.223 00:02:11.638 00:02:10.556 00:02:11.645 00:08:44.062
24. 112 KARLEWSKI Krzysztof G5-3000 - 1 Mini Cooper S Grupa 5: Freshtimer G5-3000 00:02:13.677 00:02:11.479 00:02:10.604 00:02:09.657 00:08:45.417
25. 116 PTAK Patryk G3-2000 - 2 Mitsubishi Eclipse Grupa 3: Youngtimer Classic Puchar JDM G3-2000 00:02:11.818 00:02:12.032 00:02:11.811 00:02:11.582 00:08:47.243
26. 129 CIEPŁY Jakub G5-3000 - 2 Mini Cooper S Grupa 5: Freshtimer G5-3000 00:02:16.781 00:02:11.206 00:02:10.583 00:02:08.809 00:08:47.379
27. 164 SZYMCZAK Lukasz G4-2000 - 1 Renault Clio Grupa 4: Youngtimer Sport Puchar Francuskich Klasyków G4-2000 00:02:09.837 00:02:10.234 00:02:15.351 00:02:12.637 00:08:48.059
28. 157 DZIURDZIA Mariusz G6-2000 - 4 Renault Clio 3 RS Grupa 6: Modern & Open G6-2000 00:02:13.545 00:02:12.675 00:02:12.250 00:02:10.818 00:08:49.288
29. 126 TOPÓR Piotr G5-3000 - 3 Mini Cooper S Grupa 5: Freshtimer G5-3000 00:02:11.775 00:02:11.970 00:02:13.835 00:02:12.352 00:08:49.932
30. 131 WERYNOWSKI Marcin G5-3000+ - 6 Audi TT Grupa 5: Freshtimer G5-3000+ 00:02:13.460 00:02:12.558 00:02:14.397 00:02:11.005 00:08:51.420
31. 125 PAW Jakub G6-3000+ - 5 Hyundai I30N Grupa 6: Modern & Open G6-3000+ 00:02:27.718 00:02:08.700 00:02:09.610 00:02:06.884 00:08:52.912
32. 118 WYPYSKI Błażej G5-2000 - 2 Mazda MX-5 Grupa 5: Freshtimer Puchar JDM G5-2000 00:02:14.624 00:02:14.041 00:02:12.578 00:02:13.301 00:08:54.544
33. 147 KULPIŃSKI Rafał G2-1600 - 1 Volkswagen Golf Grupa 2 : Oldtimer Sport G2-1600 00:02:13.841 00:02:12.960 00:02:14.876 00:02:13.049 00:08:54.726
34. 160 WIKTOROWICZ Tomek G5-1600 - 1 Fiat Seicento Grupa 5: Freshtimer Puchar Włoskich Klasyków G5-1600 00:02:15.039 00:02:15.099 00:02:13.211 00:02:14.347 00:08:57.696
35. 134 PIOTROWSKI Marcin G5-3000 - 4 Mini Cooper S Grupa 5: Freshtimer G5-3000 00:02:15.552 00:02:16.009 00:02:12.662 00:02:13.480 00:08:57.703
36. 148 GOŁDA Grzegorz G5-1600 - 2 Citroen C2 Grupa 5: Freshtimer Puchar Francuskich Klasyków G5-1600 00:02:16.167 00:02:15.273 00:02:16.553 00:02:15.321 00:09:03.314
37. 113 KASSNER Rafał G5-3000 - 5 Mazda RX 8 Grupa 5: Freshtimer Puchar JDM G5-3000 00:02:19.783 00:02:16.172 00:02:14.261 00:02:13.478 00:09:03.694
38. 70 URBANIAK Anna G5-3000 - 6 Mini Cooper S Grupa 5: Freshtimer Puchar Pań G5-3000 00:02:16.779 00:02:15.002 00:02:15.215 00:02:17.719 00:09:04.715
39. 143 PAWELEC Maciej G5-2000 - 3 Toyota Celica Grupa 5: Freshtimer Puchar JDM G5-2000 00:02:06.202 00:02:05.902 00:02:48.182 00:02:05.119 00:09:05.405
40. 161 PALUSIŃSKI Marcin G2-1600 - 2 Lada 2107 Grupa 2 : Oldtimer Sport Puchar Legend Kronika Rajdów G2-1600 00:02:16.372 00:02:17.885 00:02:15.984 00:02:23.834 00:09:14.075
41. 150 DUDKOWIAK Piotr G3-2000 - 3 Alfa Romeo GTV Grupa 3: Youngtimer Classic Puchar Włoskich Klasyków G3-2000 00:02:18.302 00:02:19.048 00:02:18.680 00:02:19.696 00:09:15.726
42. 142 DUDKOWIAK Przemysław G1- 2000 - 1 Porsche 924 Grupa 1: Oldtimer Classic Puchar Legend Kronika Rajdów G1- 2000 00:02:19.742 00:02:18.126 00:02:19.554 00:02:20.012 00:09:17.434
43. 159 BIEGOŃ Jan G3-2000 - 4 Toyota MR2 Grupa 3: Youngtimer Classic G3-2000 00:02:19.177 00:02:20.678 00:02:20.763 00:02:19.594 00:09:20.212
44. 158 DUDKOWIAK Dariusz G3-2000 - 5 Fiat Coupe Grupa 3: Youngtimer Classic Puchar Włoskich Klasyków G3-2000 00:02:21.702 00:02:21.260 00:02:21.721 00:02:22.283 00:09:26.966
45. 140 KAMIŃSKA Aleksandra G6-3000+ - 6 Ford Focus RS Grupa 6: Modern & Open Puchar Pań G6-3000+ 00:02:28.015 00:02:21.651 00:02:22.901 00:02:14.736 00:09:27.303
46. 139 TOŁKANOWICZ Jacek G6-2000 - 5 Mini Cooper Grupa 6: Modern & Open G6-2000 00:02:21.178 00:02:23.929 00:02:21.211 00:02:21.588 00:09:27.906
47. 156 PROTAS Jarosław G4-2000 - 2 BMW E30 is Grupa 4: Youngtimer Sport BMW Classic G4-2000 00:02:24.305 00:02:23.882 00:02:20.217 00:02:20.820 00:09:29.224
48. 165 GALIŃSKI Bartosz G1- 2000 - 2 Renault 5 Grupa 1: Oldtimer Classic Puchar Francuskich Klasyków G1- 2000 00:02:23.753 00:02:23.392 00:02:23.268 00:02:21.663 00:09:32.076
49. 144 ŚLIWA Grzegorz G2-2000 - 1 Porsche 924 Grupa 2 : Oldtimer Sport G2-2000 00:02:25.823 00:02:22.755 00:02:21.386 00:02:24.444 00:09:34.408
50. 163 RAFALSKI Marcin G5-1600 - 3 Fiat Seicento Grupa 5: Freshtimer Puchar Włoskich Klasyków G5-1600 00:02:27.781 00:02:23.876 00:02:25.597 00:02:22.933 00:09:40.187
51. 137 RADZYŃSKI Robert G4-2000+ - 4 BMW E30 Grupa 4: Youngtimer Sport BMW Classic G4-2000+ 00:02:16.097 00:02:32.082 00:02:20.813 00:02:31.399 00:09:40.391
52. 151 WOJTAL Łukasz G2-1300 - 1 Fiat 127p Grupa 2 : Oldtimer Sport Puchar Włoskich Klasyków,Puchar Legend Kronika Rajdów G2-1300 00:02:25.648 00:02:27.124 00:02:24.935 00:02:26.249 00:09:43.956
53. 146 BRUŚ Marcin G2-1300 - 2 Fiat 126p MMA Grupa 2 : Oldtimer Sport Puchar 126 collection,Puchar Włoskich Klasyków,Puchar Legend Kronika Rajdów G2-1300 00:02:40.210 00:02:36.309 00:02:39.028 00:02:39.343 00:10:34.890
54. 154 BOGDANOV Dusan G2-1300 - 3 Zastava 1100P Grupa 2 : Oldtimer Sport G2-1300 00:02:40.189 00:02:42.927 00:02:42.740 00:02:42.335 00:10:48.191
55. 108 MOLDA Szymon G5-3000 - 7 BMW E46 Grupa 5: Freshtimer BMW Classic G5-3000 00:02:07.164 00:02:06.291 00:02:09.323 00:06:22.778
56. 105 ŻYGULSKI Rafał G2-2000+ - 5 Porsche 911 Grupa 2 : Oldtimer Sport G2-2000+ 00:02:11.558 00:02:10.593 00:02:12.353 00:06:34.504
57. 162 ANDRZEJAK Grzegorz G-1 2000+ - 1 Chevrolet Corvette Grupa 1: Oldtimer Classic Puchar American Car G-1 2000+ 00:02:17.004 00:02:18.540 00:02:19.358 00:06:54.902
58. 109 NADZIEJA Krzysztof G4-2000+ - 5 BMW 325i Grupa 4: Youngtimer Sport BMW Classic G4-2000+ 00:02:21.651 00:02:21.961 00:02:23.223 00:07:06.835
59. 145 ANDRASZYK Marcin G1- 1600 - 1 Polski Fiat 126p Grupa 1: Oldtimer Classic Puchar 126 collection G1- 1600 00:02:59.357 00:03:01.680 00:03:01.032 00:09:02.069
60. 141 KIEPURA Dawid G2-2000 - 2 Kadett C GTE Grupa 2 : Oldtimer Sport Puchar Legend Kronika Rajdów G2-2000 00:02:11.029 00:02:11.963 00:04:22.992
61. 115 GWIŻDŻ Paweł G6-2000 - 6 Mazda MX-5 Grupa 6: Modern & Open G6-2000 00:02:04.239 00:02:04.239
62. 120 NIEBRZYDOWSKI Zbigniew G6-3000+ - 7 Porsche 911 Grupa 6: Modern & Open G6-3000+ 00:02:06.085 00:02:06.085
63. 133 GWIŻDŻ Szymon G6-2000 - 7 Mazda MX-5 Grupa 6: Modern & Open G6-2000 00:02:08.166 00:02:08.166
64. 104 BUJACZ Maciej G5-3000 - 8 MINI Cooper S Grupa 5: Freshtimer G5-3000 00:02:08.309 00:02:08.309