Zielonki, 2019-09-13

Wyniki

Wyniki wyścigu

1.  Staszki

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Łukasz STASZEK 98 1 1 Open 00:03:45
Igor STASZEK 99 4 4 Open 00:04:28
Anna STASZEK 100 6 6 Open 00:04:52
Czas średni:00:04:21

2.  Andrzejewski team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Kacper ANDRZEJEWSKI 4 2 2 Open 00:04:12
Aleksander ANDRZEJEWSKI 1 3 3 Open 00:04:15
Malgorzata ANDRZEJEWSKA 2 5 5 Open 00:04:40
Czas średni:00:04:22

3.  Komisarkowie

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Wojciech KOMISAREK 39 7 7 Open 00:05:03
Paweł KOMISAREK 40 8 8 Open 00:05:09
Czas średni:00:05:06

4.  Sknupscy

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Bartosz SKNUPSKI 52 13 13 Open 00:05:45
Szymon SKNUPSKI 53 14 14 Open 00:05:46
Czas średni:00:05:45

5.  PENTEL

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Jakub GULBA 65 10 10 Open 00:05:24
Marzena GULBA 66 22 22 Open 00:06:30
Czas średni:00:05:57

6.  SŁOWIK_TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Wiktor SŁOWAKIEWICZ 88 18 18 Open 00:06:23
Julia SŁOWAKIEWICZ 87 19 19 Open 00:06:25
Ania SŁOWAKIEWICZ 85 20 20 Open 00:06:27
Czas średni:00:06:25

7.  Pękwickie żółwie

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Anna BROŻEK 72 23 23 Open 00:06:37
Amelia BROŻEK 73 24 24 Open 00:06:38
Aleksander BROŻEK 71 28 28 Open 00:06:52
Czas średni:00:06:42

8.  ShipTEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Katarzyna OWCA 89 11 11 Open 00:05:31
Wacław OWCA 92 27 27 Open 00:06:51
Barbara OWCA 91 56 56 Open 00:08:01
Czas średni:00:06:47

9.  michal-duda.pl #YoloTeamKrk

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Krzysztof DUDA 116 25 25 Open 00:06:41
Michał DUDA 118 30 30 Open 00:06:57
Ewa DUDA 117 32 32 Open 00:06:59
Czas średni:00:06:52

10.  Świątkowie

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Arkadiusz ŚWIĄĆ 102 33 33 Open 00:07:03
Natasza ŚWIĄĆ 103 34 34 Open 00:07:06
Iwona ŚWIĄĆ 101 35 35 Open 00:07:06
Czas średni:00:07:05

11.  MI-KA-TOM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Karolina BIEŃKOWSKA 50 15 15 Open 00:06:15
Tomasz BIEŃKOWSKI 49 26 26 Open 00:06:48
Mikołaj BIEŃKOWSKI 51 67 67 Open 00:08:31
Czas średni:00:07:11

12.  Baikalova

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Andrzej PODOBIEDOV 5 36 36 Open 00:07:12
Kateryna BAIKALOVA 6 38 38 Open 00:07:13
Czas średni:00:07:12

13.  Mrówki

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Paweł MROWIEC 61 37 37 Open 00:07:13
Maja MROWIEC 60 40 40 Open 00:07:15
Czas średni:00:07:14

14.  DeTe - Desto Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Aleksandra CHRZĄSZCZ 22 41 41 Open 00:07:24
Anna STODULSKA 19 42 42 Open 00:07:24
Tomek CHRZĄSZCZ 23 43 43 Open 00:07:25
Czas średni:00:07:24

15.  LOL

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Wiktoria MACIEJAS 47 45 45 Open 00:07:27
Wioletta MACIEJAS 48 46 46 Open 00:07:27
Marcin MACIEJAS 46 47 47 Open 00:07:27
Czas średni:00:07:27

16.  Niemcy Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Szymon NIEMIEC 63 9 9 Open 00:05:20
Jan NIEMIEC 64 68 68 Open 00:08:36
Krzysztof NIEMIEC 62 69 69 Open 00:08:36
Czas średni:00:07:30

17.  Misiaki

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Alicja SADOWSKA 55 31 31 Open 00:06:58
Adam SADOWSKI 54 52 52 Open 00:07:50
Emilia SADOWSKA 56 53 53 Open 00:07:50
Czas średni:00:07:32

18.  Szarlotki

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Ewa ŁUKASIK 267 51 51 Open 00:07:46
Czas średni:00:07:46

19.  Ciastońcy

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Piotr CIASTOŃ 18 49 49 Open 00:07:37
Andrzej CIASTOŃ 17 50 50 Open 00:07:38
Edyta CIASTOŃ 16 59 59 Open 00:08:21
Czas średni:00:07:52

20.  Pędziwiatry

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Kasia BIEŃKOWSKA 67 16 16 Open 00:06:15
Julia BIEŃKOWSKA 69 17 17 Open 00:06:16
Maciek BIEŃKOWSKI 70 99 99 Open 00:12:30
Czas średni:00:08:20

21.  ESKADRA KRAKÓW

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Adam KWASEK 27 44 44 Open 00:07:26
Agata RADOSZ-KWASEK 25 48 48 Open 00:07:28
Kazek KWASEK 24 88 88 Open 00:10:16
Czas średni:00:08:23

22.  Rodzina Kołodyńskich

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Andrzej KOŁODYŃSKI 82 61 61 Open 00:08:23
Karol KOŁODYŃSKI 83 62 62 Open 00:08:24
Jacek KOŁODYŃSKI 81 63 63 Open 00:08:24
Czas średni:00:08:23

23.  Budziki

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Franek BUDZIŃSKI 14 65 65 Open 00:08:28
Radek BUDZIŃSKI 11 66 66 Open 00:08:30
Zuzia BUDZIŃSKA 13 79 79 Open 00:09:04
Czas średni:00:08:40

24.  Bancova team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Justyna KUŚMIERCZYK 8 70 70 Open 00:08:51
Paweł KUŚMIERCZYK 9 71 71 Open 00:08:52
Joanna KUŚMIERCZYK 10 72 72 Open 00:08:52
Czas średni:00:08:51

25.  TymTeam

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Jolanta ERECHEMLA 111 74 74 Open 00:08:58
Tymon ERECHEMLA 110 75 75 Open 00:08:58
Krystyna ZAJĄCZKOWSKA 109 76 76 Open 00:08:58
Czas średni:00:08:58

26.  Płócienniczak

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Agata PŁÓCIENNICZAK 273 82 82 Open 00:09:25
Czas średni:00:09:25

27.  Tkaczykowie

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Jan TKACZYK 107 83 83 Open 00:09:37
Joanna PANKOWSKA 108 84 84 Open 00:09:38
Leon TKACZYK 105 86 86 Open 00:09:38
Czas średni:00:09:37

28.  Kuba i mama

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Paulina MAŁECKA 44 85 85 Open 00:09:38
Kuba LEWALD 45 87 87 Open 00:09:39
Czas średni:00:09:38

29.  Siwkowie

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Grzegorz SIWEK 95 77 77 Open 00:09:00
Tomasz SIWEK 97 81 81 Open 00:09:15
Szymon SIWEK 96 97 97 Open 00:12:27
Czas średni:00:10:14

30.  Gaziki

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Jakub GAŻA 29 91 91 Open 00:11:03
Anna GAŻA 30 92 92 Open 00:11:04
Łukasz GAŻA 28 93 93 Open 00:11:04
Czas średni:00:11:03

31.  Piechy

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Olek PIECHOWSKA 77 90 90 Open 00:10:46
Ula PIECHOWSKA 75 95 95 Open 00:11:25
Julek PIECHOWSKA 76 96 96 Open 00:11:25
Czas średni:00:11:12

32.  Żabiniec Rulez

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Paweł BORUCH 113 101 101 Open 00:13:20
Filip BORUCH 112 102 102 Open 00:13:21
Czas średni:00:13:20