Zielonki 2022-09-11

VIII Marchewkowy Półmaraton

Wyniki wyścigu

1.  Staszki

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Igor STASZEK 343 1 1 Bieg rodzinny – 1 00:02:48
Łukasz STASZEK 101 2 1 Open Bieg 13.8km – 1 00:02:59
Anna STASZEK 100 6 1 Open Bieg 6.3km – 1 00:03:26
Czas średni:00:03:04

2.  Filiciak

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Antoni FILICIAK 136 3 2 Bieg rodzinny – 2 00:02:59
Michał FILICIAK 18 4 1 Open Półmaraton – 1 00:03:00
Stanisław FILICIAK 137 26 2 Chłopcy 600m 9-10 lat – 2 00:04:46
Czas średni:00:03:35

3.  Kokoszki

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Michalina KOKOSZYŃSKA 127 10 1 Dziewczynki 600m 9-10 lat – 1 00:03:46
Jędrzej KOKOSZYŃSKI 344 11 5 Bieg rodzinny – 5 00:03:46
Lenka KOKOSZYŃSKA 322 15 1 Dziewczynki 300m 7-8 lat – 1 00:04:03
Czas średni:00:03:51

4.  Toma

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Rafał TOMASZEWSKI 62 8 4 Bieg rodzinny – 4 00:03:31
Wojtek TOMASZEWSKI 63 12 1 Chłopcy 900m 11-12 lat – 1 00:03:52
Kinga TOMASZEWSKA 64 17 3 Dziewczynki 600m 9-10 lat – 3 00:04:16
Czas średni:00:03:53

5.  Kowale

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Jan KOWAL 298 7 1 Chłopcy 600m 9-10 lat – 1 00:03:29
Mateusz KOWAL 299 9 1 Chłopcy 300m 7-8 lat – 1 00:03:37
Przemyslaw KOWAL 301 58 3 Open Bieg 13.8km – 3 00:05:32
Czas średni:00:04:12

6.  Kapustki

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Joanna KAPUSTA 218 14 2 Dziewczynki 600m 9-10 lat – 2 00:03:59
Pawel KAPUSTA 217 24 4 Chłopcy 900m 11-12 lat – 4 00:04:43
Przemyslaw KAPUSTA 216 45 3 Chłopcy 300m 7-8 lat – 3 00:05:07
Czas średni:00:04:36

7.  Forest_Jump

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Bartosz SKOCZYLAS 81 18 3 Chłopcy 900m 11-12 lat – 3 00:04:29
Tomasz SKOCZYLAS 340 25 8 Bieg rodzinny – 8 00:04:43
Czas średni:00:04:36

8.  Chwesiuk

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Helena CHWESIUK 163 20 1 Dziewczynki 900m 11-12 lat – 1 00:04:34
Wiktoria CHWESIUK 164 22 4 Dziewczynki 600m 9-10 lat – 4 00:04:42
Wiesław FEDUNIEWICZ 211 23 2 Open Bieg 13.8km – 2 00:04:42
Czas średni:00:04:39

9.  Gumisie

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Joanna KUŚMIERCZYK 70 19 2 Dziewczynki 300m 7-8 lat – 2 00:04:34
Jakub KUŚMIERCZYK 72 30 2 Chłopcy 300m 7-8 lat – 2 00:04:52
Justyna KUŚMIERCZYK 73 31 1 Nordic Walking 6.3km – 1 00:04:52
Czas średni:00:04:46

10.  Dete

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Dominika CHRZĄSZCZ 76 27 5 Dziewczynki 600m 9-10 lat – 5 00:04:47
Aleksandra CHRZĄSZCZ 77 29 3 Dziewczynki 300m 7-8 lat – 3 00:04:48
Czas średni:00:04:47

11.  Maurek Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Piotr MAUREK 133 16 6 Bieg rodzinny – 6 00:04:08
Marzena MAUREK 134 42 14 Bieg rodzinny – 14 00:05:02
Anna MAUREK 135 49 19 Bieg rodzinny – 19 00:05:23
Czas średni:00:04:51

12.  Winiary

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Marta WINIARSKA 148 33 9 Bieg rodzinny – 9 00:04:54
Maya WINIARSKA 314 35 4 Dziewczynki 300m 7-8 lat – 4 00:04:54
Marcin WINIARSKI 149 36 11 Bieg rodzinny – 11 00:04:54
Czas średni:00:04:54

13.  UPTOWN FITNESS&GYM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Oliwier KRZTOŃ 291 41 5 Chłopcy 900m 11-12 lat – 5 00:04:57
Agnieszka KRZTOŃ 341 44 16 Bieg rodzinny – 16 00:05:02
Marlena KRZTOŃ 292 46 7 Dziewczynki 600m 9-10 lat – 7 00:05:11
Czas średni:00:05:03

14.  Bociusie

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Amelia BOCIEK 120 32 6 Dziewczynki 600m 9-10 lat – 6 00:04:53
Joanna BOCIEK 118 43 15 Bieg rodzinny – 15 00:05:02
Zofia BOCIEK 119 60 9 Dziewczynki 600m 9-10 lat – 9 00:05:33
Czas średni:00:05:09

15.  Ananas Squad

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Bartłomiej FRYDRYCH 158 5 3 Bieg rodzinny – 3 00:03:24
Lena FRYDRYCH 336 77 33 Bieg rodzinny – 33 00:06:03
Alicja FRYDRYCH 335 79 34 Bieg rodzinny – 34 00:06:05
Czas średni:00:05:10

16.  KOŁDA

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Jakub KOŁDA 188 13 2 Chłopcy 900m 11-12 lat – 2 00:03:57
Katarzyna KOŁDA 187 68 27 Bieg rodzinny – 27 00:05:54
Mirosław KOŁDA 189 69 28 Bieg rodzinny – 28 00:05:55
Czas średni:00:05:15

17.  List.van

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Mikołaj LISTWAN 4 38 2 Open Półmaraton – 2 00:04:54
Franciszek LISTWAN 51 39 4 Chłopcy 600m 9-10 lat – 4 00:04:55
Antoni LISTWAN 52 86 8 Chłopcy 300m 7-8 lat – 8 00:06:13
Czas średni:00:05:20

18.  Ggg

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Maria GARDZISZ 302 52 2 Dziewczynki 900m 11-12 lat – 2 00:05:25
Hanna GARDZISZ 284 53 8 Dziewczynki 600m 9-10 lat – 8 00:05:26
Łukasz GARDZISZ 303 54 21 Bieg rodzinny – 21 00:05:30
Czas średni:00:05:27

19.  Turbo ślimak i szybkie kurczaczki

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Andrii PODOBIEDOV 184 28 3 Chłopcy 600m 9-10 lat – 3 00:04:48
Kateryna BAIKALOVA 185 65 3 Open Bieg 6.3km – 3 00:05:48
Anna PODOBIEDOVA 186 66 6 Dziewczynki 300m 7-8 lat – 6 00:05:49
Czas średni:00:05:28

20.  Budeczki

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Zuzanna BUDKA 287 55 5 Dziewczynki 300m 7-8 lat – 5 00:05:31
Krzysztof BUDKA 332 56 2 Open Bieg 6.3km – 2 00:05:31
Czas średni:00:05:31

21.  Mrówki

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Anna KOSONOGA MROWIE 269 63 25 Bieg rodzinny – 25 00:05:44
Mikołaj MROWIEC 271 64 6 Chłopcy 300m 7-8 lat – 6 00:05:45
Maja MROWIEC 270 78 3 Dziewczynki 900m 11-12 lat – 3 00:06:03
Czas średni:00:05:50

22.  Boruch

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Paweł BORUCH 339 74 31 Bieg rodzinny – 31 00:06:01
Mikołaj BORUCH 208 75 7 Chłopcy 300m 7-8 lat – 7 00:06:01
Czas średni:00:06:01

23.  SEŃKÓW

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Emilia SEŃKÓW 55 76 32 Bieg rodzinny – 32 00:06:02
Piotr SEŃKÓW 54 81 36 Bieg rodzinny – 36 00:06:06
Kornelia SEŃKÓW 56 82 37 Bieg rodzinny – 37 00:06:06
Czas średni:00:06:04

24.  TIKIMarg Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Kacper MARGOSIAK 84 47 17 Bieg rodzinny – 17 00:05:17
Iwona MARGOSIAK 82 83 38 Bieg rodzinny – 38 00:06:07
Iga MARGOSIAK 83 101 49 Bieg rodzinny – 49 00:07:02
Czas średni:00:06:08

25.  Marchewkowe kulki mocy

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Zosia WASILEWSKA 123 72 29 Bieg rodzinny – 29 00:05:59
Bartosz WASILEWSKI 124 73 30 Bieg rodzinny – 30 00:06:00
Tomasz WASILEWSKI 338 95 45 Bieg rodzinny – 45 00:06:35
Czas średni:00:06:11

26.  GAŻA

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Jakub GAŻA 240 88 9 Chłopcy 300m 7-8 lat – 9 00:06:16
Łukasz GAŻA 241 90 42 Bieg rodzinny – 42 00:06:19
Hanna GAŻA 242 91 43 Bieg rodzinny – 43 00:06:25
Czas średni:00:06:20

27.  Gołda

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Eryk GOŁDA 104 50 4 Chłopcy 300m 7-8 lat – 4 00:05:24
Anna GOŁDA 331 51 20 Bieg rodzinny – 20 00:05:24
Emil GOŁDA 330 106 54 Bieg rodzinny – 54 00:08:24
Czas średni:00:06:24

28.  Kuduki

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Wojciech KUDUK 350 96 10 Chłopcy 300m 7-8 lat – 10 00:06:47
Katarzyna KUDUK 348 97 46 Bieg rodzinny – 46 00:06:48
Hanna KUDUK 347 98 47 Bieg rodzinny – 47 00:06:48
Czas średni:00:06:47

29.  Te detale

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Maciek SLUSARCZYK 182 48 18 Bieg rodzinny – 18 00:05:22
Mateusz SLUSARCZYK 180 57 22 Bieg rodzinny – 22 00:05:32
Anna SLUSARCZYK 181 109 55 Bieg rodzinny – 55 00:09:45
Czas średni:00:06:53

30.  Biegające Zające

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Krzysztof ZAJĄC 324 102 50 Bieg rodzinny – 50 00:07:16
Teresa ZAJĄC 327 103 51 Bieg rodzinny – 51 00:07:17
Martyna ZAJĄC 326 104 52 Bieg rodzinny – 52 00:07:18
Czas średni:00:07:17

31.  Ukryta

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Kamil KIREJCZYK 233 70 4 Open Bieg 6.3km – 4 00:05:56
Kamelia KIREJCZYK 234 71 7 Dziewczynki 300m 7-8 lat – 7 00:05:58
Grzegorz KIREJCZYK 235 111 11 Chłopcy 300m 7-8 lat – 11 00:10:41
Czas średni:00:07:31

32.  Czarny Run Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Grzegorz CZARNECKI 333 108 4 Open Bieg 13.8km – 4 00:09:25
Czas średni:00:09:25

33.  Gibaszewscy

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Czas średni
Szymon GIBEK 159 112 57 Bieg rodzinny – 57 00:11:19
Czas średni:00:11:19