Dekoracja

Perły Małopolski 2022 Kościelisko

Na podstawie wyników: Open Bieg Krótki

Open

1

JACEK CADER

ZABIERZÓW BIEGA
00:37:05
2

PRZEMYSŁAW WITEK

ZABIERZÓW BIEGA
00:37:36
3

JAROSŁAW ŻUKOW

BYTOM
00:41:23

Bieg Krótki K-30

1

AGNIESZKA CADER

ZABIERZÓW BIEGA
00:37:25
2

MONIKA CIOŚ

GRUPA KIEROWNIKA
00:54:24
3

DOMINIKA KRUK

SUSKA GRUPA BIEGOWA
00:54:58
18

Ostatni sklasyfikowany

 
01:58:24

Bieg Krótki M-20

1

JAKUB KOZŁOWSKI

 
00:41:38
2

PAWEŁ FRYDRYCH

 
00:48:20
3

MICHAL TRABKA

POLPLAST BIEGA
00:51:33
8

Ostatni sklasyfikowany

 
01:06:01

Bieg Krótki M-40

1

KRZYSZTOF MACH

ZABIERZÓW BIEGA
00:42:13
2

TOMASZ BANOWSKI

POLPLAST BIEGA
00:43:31
3

ŁUKASZ MALINOWSKI

ŻUBRY RACE TEAM
00:45:05
23

Ostatni sklasyfikowany

 
01:38:50

Bieg Krótki K-J

1

ZUZANNA PONICKA

 
00:43:35
2

SUSIE MAKSYM

 
00:45:01
3

EMILIA PAŁKA

KB PARANTELA
00:57:27
5

Ostatni sklasyfikowany

 
01:22:16

Bieg Krótki K-16

1

BEATA ŻUREK

STOWARZYSZENIE OLYMPIC
00:43:55
2

IGA STACHURA

STOWARZYSZENIE OLYMPIC
00:50:02
3

ALICJA BARĆ

 
00:59:54
5

Ostatni sklasyfikowany

 
01:11:37

Bieg Krótki M-30

1

SZYMON WASIL

FUNDACJA BRAMA 1934
00:45:15
2

ŁUKASZ CYGAN

POLPLAST BIEGA
00:47:57
3

ŁUKASZ FERLAK

POLPLAST BIEGA
00:48:03
8

Ostatni sklasyfikowany

 
01:11:04

Bieg Krótki M-J

1

ERWIN MIREK

 
00:46:50
2

SZYMON ANDRZEJCZYK

 
00:46:51
3

FRANCISZEK KOWALSKI

INFINITY-GYM
00:47:02
10

Ostatni sklasyfikowany

 
01:58:25

Brak

1

??? ???

brak
00:47:15

Bieg Krótki M-16

1

MATEUSZ KRÓL

INFINITY-GYM
00:49:11
2

FILIP PIWOWARCZYK

RODZINA BIEGA
00:53:33

Bieg Krótki M-60

1

Andrzej BRZEZIŃSKI

brak
00:55:32
2

ZDZISLAW WOJTOWICZ

NIEZRZESZONY
01:08:39

Bieg Krótki K-20

1

JUSTYNA KUBIC

POLWELL BIEGA
00:56:02
2

IWONA PŁONKA

POLPLAST BIEGA
01:01:04
3

JULITA KOZIOŁ

 
01:45:25
4

Ostatni sklasyfikowany

 
01:45:25

Bieg Krótki K-40

1

ANETA WĘGRZYNEK

 
00:56:53
2

ANETA PTASZEK

WYSOWA AMIGOS
00:57:07
3

AGNIESZKA ROBACZEWSKA

WYSOWA AMIGOS
00:58:52
13

Ostatni sklasyfikowany

 
01:18:07

Bieg Krótki M-50

1

PIOTR PATKO

 
01:00:13
2

MACIEJ ŁACH

DRUŻYNA CYBORGA
01:03:07

Bieg Krótki K-50

1

EWA KOWALCZE

POLPLAST BIEGA
01:06:24
2

ELŻBIETA SEWIŁO

PRZYJACIÓŁKI
01:09:32
3

IZABELA ORŁOWSKI

KRAKÓW
01:09:32
6

Ostatni sklasyfikowany

 
01:45:26