Open Kobiet |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Sylwia GÓRALIK | brak | 01:01:40 | |
2 | GABRIELA ROLKA | ASICS FRONTRUNNER POLAND/RUNONLINE.PL | KRAKÓW | 01:02:44 |
3 | MONIKA GÓRNA-CICHOŃ | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | ZABIERZÓW BOCHEŃSKI | 01:02:59 |
Open |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MICHAŁ DRĄŻEK | RAJSPORT ACTIVE | BEŁCHATÓW | 00:48:18 |
2 | Mateusz PODRAZA | brak | ZBYLITOWSKA GÓRA | 00:51:06 |
3 | PRZEMYSŁAW WRÓBEL | STRYSZÓW | 00:51:16 |
Bieg Średni K-20 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | KATARZYNA KOZINA | KRAKÔW | 01:08:07 | |
2 | JUSTYNA DRĄŻEK | ICHEM - VITADIET | BUCZEK | 01:08:32 |
3 | SYLWIA WÓJCIK | NIE WIEM, NIE OBCHODZI MNIE TO | KRAKÓW | 01:09:24 |
Bieg Średni K-30 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | PAULINA SOLARCZYK | BRZYSKI TRI TEAM | KRAKÓW | 01:06:20 |
2 | KARINA SUROWIEC | KABANOSKI RUNNING TEAM | KRAKÓW | 01:08:43 |
3 | PAULINA WAŚNIOWSKA | WOLA BATORSKA | 01:11:02 |
Bieg Średni K-40 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | EWA MAŚLANKA | MEGKURSY | NOWY TARG | 01:05:11 |
2 | DOROTA JÓŹWIAK | 42K PRO TEAM | RUDA ŚLĄSKA | 01:09:05 |
3 | MAŁGORZATA MARCHEWKA | B3T | SKAWINA | 01:10:29 |
Bieg Średni K-50 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | CECYLIA JOB | KRAKÓW-LUSINA | LUSINA | 01:14:57 |
2 | BEATA TREBEL-BEDNARZ | PRZYJACIÓŁKI | KRAKÓW | 01:29:37 |
3 | IWONA PRZEPIÓRA | CHĘCINY | 01:39:19 |
Bieg Średni K-60 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | RENATA STĘPIEŃ | KIELCE | 01:36:07 | |
2 | HALINA OLEJNICZAK | 01:48:02 |
Bieg Średni K-J |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | ANETA SADŁOWSKA | SB | SKOMIELNA BIAŁA | 01:10:02 |
Bieg Średni M-20 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | KONRAD FARON | LIMANOWA | 00:54:59 | |
2 | KAMIL POLAK | TEAM KOJOT | SUCHA BESKIDZKA | 01:02:11 |
3 | KRZYSZTOF BAŁOS | TEAM KOJOT | BUDZÓW | 01:03:28 |
Bieg Średni M-30 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | TOMASZ SKRZYPCZAK | PROGRES | WROCŁAW | 00:55:17 |
2 | PIOTR FIGLEWICZ | POLPLAST BIEGA | MYŚLENICE | 00:58:45 |
3 | TOMASZ CZARNY | CZARNY KABANOS | PRZEWORSK | 00:59:57 |
Bieg Średni M-40 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MICHAŁ TARGOSZ | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | KRAKÓW/ROMA | 00:53:46 |
2 | MARIUSZ PAŁKA | KB PARANTELA | LIMANOWA | 00:55:24 |
3 | PIOTR STOPA | BIBICE | 00:56:38 |
Bieg Średni M-50 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MACIEJ GÓRZYŃSKI | WOODRUN | PIASECZNO | 00:58:04 |
2 | KAZIMIERZ KOWALCZYK | KS MURZASICHLE | WITÓW | 00:59:32 |
3 | MARCIN WYSOCKI | POLPLAST BIEGA | MYŚLENICE | 01:01:19 |
Bieg Średni M-60 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | ROMAN PIERZCHAŁA | PIERZCHAŁKI | MIERZYN | 01:24:22 |