|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Patrycja BEREZNOWSKA
| Wieliszew Heron Team
| Wieliszew
| 23:44:48
|
2
| Milena GRABSKA-GRZEGORCZYK
| UKS Azymut Pabianice
| Pabianice
| 23:44:29
|
3
| Anna KAPICA
| CWKS Resovia Rzeszów
| Rudna Wielka
| 23:54:16
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Andrzej PIOTROWSKI
| WKS Wawel Kraków
| Kraków
| 23:55:01
|
2
| Leszek MAŁYSZEK
| KS AZS AWF Katowice
| Siemianowice Śląkie
| 23:49:05
|
3
| Andrzej MAZUR
| KKS SFORA Bojano
| Bojano
| 23:57:36
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Agata SIECZKOWSKA
| LKS Korab Olecko
| Gołdap
| 22:41:22
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Magdalena SUPERSON
| WKS Śląsk Wrocław
| Wrocław
| 18:56:00
|
2
| Karolina ROMAŃSKA
| RK Athletics Warszawa
| Świnoujście
| 12:09:50
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Aneta RAJDA
| TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA
| Katowice
| 23:54:08
|
2
| Anna SKUPIEŃ
| TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA
| Ruda Śląska
| 20:34:25
|
3
| Monika BIEGASIEWICZ
| MKL Szczecin
| SZCZECIN
| 13:10:56
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Iwona MATUSZCZAK-SZULC
| RKL Kusy Rokietnica
| Poznan
| 23:53:26
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Ewa Katarzyna KASIERSKA
| WKB Meta Lubliniec
| Poznań
| 22:51:19
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Marcin MUZA
| Ultra Way Rumia
| Banino
| 23:52:27
|
2
| Norbert MARCZUK
| LKS Korab Olecko
| Kowale Oleckie
| 23:17:06
|
3
| Dawid CIEPLIK
| SBG Salco Niepołomice
| Dąbcze
| 13:21:43
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Łukasz WRÓBEL
| UKS Achilles Leszno
| Leszno
| 23:57:50
|
2
| Dariusz SZUT
| RAZ Szczecin
| Szczecin
| 23:55:22
|
3
| Marcin WALCZUK
| KS Sieradz Biega
| Brzeźnio
| 23:55:51
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Krzysztof BRĄCZYK
| MGLKS Grom Więcbork
| Więcbork
| 23:53:12
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Wincenty KORCZAK
| STS Skarżysko-Kamienna
| Antoniówka
| 23:49:36
|
2
| Sanjaya JARASZEK
| KS AZS AWF Katowice
| Nysa
| 23:54:49
|
3
| Zbigniew GRANAT
| AZS AWF Warszawa
| Warszawa
| 23:57:40
|