|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Viktoriia NIKOLAIENKO
| brak
| Kozhanka
| 23:53:31
|
2
| Marlena GOLON
| brak
| Sicienko
| 23:19:14
|
3
| Iza SYSIO
| UKS HEROS TEAM
| PABIANICE
| 23:19:13
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Ailenei GABRIEL ANDREI
| CS ATLETIC CLUJ
| Pascani
| 23:51:53
|
2
| Michał KOZIARSKI
| LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
| Sieraków Śląski
| 23:55:57
|
3
| Marcin JÓZEFACIUK
| brak
| Łódź
| 23:02:24
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Magdalena OLESZEK
| W pogoni za duchem
| Czeladź
| 23:43:36
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Anna BODZIOCH
| LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
| Sieraków Śląski
| 23:22:28
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Monika HETMANEK
| O CO BIEGA
| Pabianice
| 23:19:15
|
2
| Katarzyna DUMKA
| UKS HEROS TEAM
| Pabianice
| 23:39:10
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Patryk ŚWIĘTOCHOWSKI
| Marathon & over
| Mińsk Mazowiecki
| 23:48:28
|
2
| Marek Maro Marcel KRUPIŃSKI
| Running Team/ Maro Runner
| Warszawa
| 23:50:18
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Piotr ŁUSZCZ
| brak
| Legionowo
| 23:33:47
|
2
| Jarosław GIL
| brak
| Jonkowo
| 23:56:20
|
3
| Damian FALANDYSZ
| WPRunning Pruszków/ Stowarzyszenie Polskie Ultra
| Pruszków
| 20:17:16
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Maciej SUŁAT
| O CO BIEGA
| Pabianice
| 23:34:49
|
2
| Krzysztof MAGDIJ
| Unlimited 2.0.
| Nowy Targ
| 17:55:57
|
3
| Maciej NATORSKI
| Trizarza
| Warszawa
| 23:15:04
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Tomasz HONBRECHTS
| brak
| Sobin
| 23:49:51
|
2
| Jerzy MALINOWSKI
| Ziębice Ultra Team
| Ziębice
| 18:57:07
|
3
| Grzegorz KRÓL
| brak
| Zaborów
| 11:14:41
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Dariusz GUZIŃSKI
| FN5
| Pabianice
| 23:22:00
|