|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Kamila Cichoń
| BKS WP-KOSCIELISKO
| KOŚCIELISKO
|
|
2
| Joanna Jakieła
| BKS WP-KOSCIELISKO
| KOŚCIELISKO
|
|
3
| JUSTYNA NOWAK
| UKS DELTA JORDANÓW
| JORDANÓW
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| BARBARA ZIMNOWODA
|
| WIELUŃ
|
|
2
| JUSTYNA TRZCIONKA
| NIGHT RUNNERS
| KRAKÓW
|
|
3
| KAMILA SŁOMAK
|
| KRAKÓW
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| ANNA PIETRUSZKA
|
| KRAKÓW
|
|
2
| JOANNA DZIEDZIC
|
| KRAKÓW
|
|
3
| BEATA BURNUS
| NIGHT RUNNERS
| KRAKÓW
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| EWA KUBIN
|
| ZAKOPANE
|
|
2
| MARIA RAFACZ
|
| KOŚCIELISKO
|
|
3
| DOROTA JOP
|
| SKAWINA
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| MAŁGORZATA BEHOUNEK
| TG SOKÓŁ ZAKOPANE
| ZAKOPANE
|
|
2
| BEATA TREBEL-BEDNARZ
| PRZYJACIÓŁKI
| KRAKÓW
|
|
3
| MAŁGORZATA FUDALA
| VICTORIA BRZESKO
| BRZESKO
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| ROKSANA CIBOROWSKA
| KS SPEED JASŁO
| JASŁO
|
|
2
| KAROLINA GĄSIENICA-ROJ
|
| ZAKOPANE
|
|
3
| Jolanta Kolaniak
| brak
| Sidzina
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Michał Neumann
| BKS WP-KOSCIELISKO
| Kościelisko
|
|
2
| SZYMON GRZYBCZYK
| KS CRACOVIA 196 KRAKÓW/ENDORFINY WADOWICE
| WADOWICE
|
|
3
| KAMIL TWARÓG
| UKS DELTA JORDANÓW
| TOPORZYSKO
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| DARIUSZ KELLER
| NIGHT RUNNERS
| KRAKÓW
|
|
2
| JAKUB PIECH
| AZS UJ KRAKÓW
| BIAŁA PODLASKA
|
|
3
| JAKUB MIŁKOWSKI
|
| TARNÓW
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| WAWRZYNIEC PAWSKI
| TG SOKÓŁ ZAKOPANE
| ZAKOPANE
|
|
2
| MARCIN AUGUSTYN
|
| GIEBUŁTÓW
|
|
3
| KRZYSZTOF DZIEDZIC
|
| KRAKÓW
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| ZBIGNIEW MAJOR
| NIGHT RUNNERS
| KRAKÓW
|
|
2
| Piotr Ordzowiały
| brak
| Osielec
|
|
3
| IRENEUSZ TYLIBA
|
| PRZEGINIA
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| LESZEK BEHOUNEK
| TG SOKÓŁ ZAKOPANE
| ZAKOPANE
|
|
2
| JACEK TRELA
|
| KRAKÓW
|
|
3
| TOMASZ KRAWCZYK
| NIGHT RUNNERS
| KRAKÓW
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Sebastian Kosek
| brak
| Jordanów
|
|
2
| ŁUKASZ ROGOWIEC
| UKS DELTA JORDANÓW
| JORDANÓW
|
|
3
| MARCIN KUNZ
|
| KRAKÓW
|
|