|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Aneta Szafrańska
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Ciechanów
| 01:09:19
|
2
| Monika Grzymkowska
| Runners Team Ciechanów
| Ciechanów
| 01:10:16
|
3
| Justyna Gawlik
| brak
| Ciechanów
| 01:19:05
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Artur Kamiński
| Płock Biega No Age Limit
| Płock
| 00:51:55
|
2
| Aleksander Krzempek
| Elite Sports
| Warszawa
| 00:56:30
|
3
| Marcin Stańczak
| TKKF PŁOCK
| Grabina 64
| 00:57:02
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Ewelina Karolak
| brak
| Ciechanów
| 01:39:41
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Kamila Pomaska
| brak
| Serock
| 01:26:10
|
2
| Anna Lange
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Ciechanów
| 01:26:13
|
3
| Anna Piłat
| brak
| Sońsk
| 01:33:55
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Urszula Leśniak
| Leśniak Team
| Warszawa
| 01:19:53
|
2
| Renata Majeran
| Ruch Chorzów
| Suszec
| 01:30:17
|
3
| Izabella Sierzputowska
| UMISIE BYLEWLIMICIE
| Miastkowo
| 01:53:14
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Alina Sitkiewicz
| TKKF PŁOCK
| Płock
| 01:38:50
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Kacper Nowiński
| KS Zakrze
| Mława
| 01:08:28
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Marek Zych
| TKKF PŁOCK
| Brudzeń mały
| 00:58:30
|
2
| Michał Szpigiel
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Ojrzeń
| 01:00:38
|
3
| Bartosz Lewandowski
| brak
| Elbląg
| 01:07:47
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Rafał Chodorowski
| TKKF PŁOCK
| Płock
| 00:57:37
|
2
| Robert Michalski
| 12tri.pl
| Warszawa
| 01:02:38
|
3
| Grzegorz Włodarczyk
| GRYGI
| Ciechanów
| 01:05:01
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Andrzej Piechna
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Ojrzeń
| 00:58:52
|
2
| Mariusz Tyburski
| brak
| Pawłowo koscielne
| 01:01:43
|
3
| Dariusz Kiełbasa
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Gąbin
| 01:02:05
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Henryk Kuciejczyk
| Tempo Mława
| Szydłowo
| 00:57:22
|
2
| Szymon Drabczyk
| brak
| Warszawa
| 01:02:22
|
3
| Sławomir Kubiński
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Ciechanów
| 01:09:55
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Stefan Piekut
| TKKF PŁOCK
| Płock
| 01:10:31
|
2
| Zenon Lewandowski
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Ciechanów
| 01:11:07
|
3
| Ryszard Marut
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Ciechanów
| 01:15:46
|