Dekoracja

Z biegiem Wisły - III Festiwal biegowy Annopol 2017

Annopol

1

Monika RYCHLAK - BOŻEK

Stalowowolski Klub Bieczacza
00:24:21
2

Barbara PUDŁO

Lubelska Grupa Triathlonu
00:24:49
3

Julita BUKALSKA

Zwoleń Biega
00:25:46
15

Ostatni sklasyfikowany

 
00:38:47
1

Mateusz ŚLIWIŃSKI

lubelskibiegacz.pl TEAM
00:18:27
2

Michał BĄK.

Drukarnia DAP Kielce/BBL Strawczyn
00:18:31
3

Paweł GROCHMAL

LUBELSKIBIEGACZ TEAM
00:19:00
52

Ostatni sklasyfikowany

 
00:38:47
1

Eliza PITURA

Lubelska Grupa Triathlonu
00:46:28
2

Izabela NALEWAJKO

BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ
00:50:53
3

Agata BARANOWSKA

brak
00:52:24
13

Ostatni sklasyfikowany

 
01:04:21
1

Paweł RACZYŃSKI

SKB Kraśnik/Asics Polska
00:35:09
2

Dariusz LISTOPAD

NFZ Lublin
00:36:15
3

Krzysztof POLAK

MULTIMEDIA RUNNERS
00:36:57
45

Ostatni sklasyfikowany

 
01:04:21
1

Izabela NALEWAJKO

BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ
00:50:53
2

Karolina FILAK

brak
00:56:26
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:56:26
1

Agata BARANOWSKA

brak
00:52:24
2

Anna SADZA

brak
00:53:38
3

Agata KRÓLIKOWSKA

brak
00:56:39
7

Ostatni sklasyfikowany

 
01:04:21
1

Eliza PITURA

Lubelska Grupa Triathlonu
00:46:28
2

Dorota STOLA

brak
00:54:32
3

Żaneta RUMIŃSKA

BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ
00:59:14
4

Ostatni sklasyfikowany

 
00:59:14
1

Paweł RACZYŃSKI

SKB Kraśnik/Asics Polska
00:35:09
2

Michał BĄK

Drukarnia DAP Kielce/BBL Strawczyn
00:39:18
3

Krzysztof SIECZKA

Kraśnicki Klub Morsów
00:48:37
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:57:16
1

Krzysztof POLAK

MULTIMEDIA RUNNERS
00:36:57
2

Rafał BUDNICKI

MORT!
00:38:27
3

Marcin KORZONEK.

SPRINT Gorzyce / sprint.egorzyce.pl
00:42:36
11

Ostatni sklasyfikowany

 
00:58:58
1

Dariusz LISTOPAD

NFZ Lublin
00:36:15
2

Mirosław ZIOŁO

Kraśnik Biega
00:38:24
3

Zbigniew PIETRZYK

brak
00:43:53
9

Ostatni sklasyfikowany

 
00:52:07
1

Tomasz LASKA

Zawichost Biega
00:42:54
2

Wiesław SZABAT.

brak
00:43:34
3

Dariusz GRĄDEK

strefatriathlonu
00:46:28
6

Ostatni sklasyfikowany

 
00:54:40
1

Waldemar BORDACKI

TKKF Chemik Puławy
00:42:51
1

Ostatni sklasyfikowany

 
00:42:51
1

Paweł RACZYŃSKI

SKB Kraśnik/Asics Polska
00:35:09
2

Wiesław SZABAT.

brak
00:43:34
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:43:34
1

Ilona MAZURKIEWICZ

brak
00:26:06
2

Angelika GAŁUS

NFZ Lublin
00:28:38
3

Agnieszka PALUCH

brak
00:28:43
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:38:47
1

Monika RYCHLAK - BOŻEK

Stalowowolski Klub Bieczacza
00:24:21
2

Julita BUKALSKA

Zwoleń Biega
00:25:46
3

Agnieszka DOBROWOLSKA

Ludzka Stonoga / Strefatriathlonu Kraśnik
00:25:58
7

Ostatni sklasyfikowany

 
00:35:50
1

Jolanta ŻEBROWSKA

MULTIMEDIA RUNNERS
00:26:19
2

Monika BORYC

Kraśnik Biega
00:26:47
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:26:47
1

Barbara PUDŁO

Lubelska Grupa Triathlonu
00:24:49
1

Ostatni sklasyfikowany

 
00:24:49
1

Jakub WOŹNIAK

SPRINT Gorzyce / sprint.egorzyce.pl
00:20:21
2

Adrian WOJTANOWSKI

SPRINT Gorzyce / sprint.egorzyce.pl
00:22:07
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:22:07
1

Mateusz ŚLIWIŃSKI

lubelskibiegacz.pl TEAM
00:18:27
2

Michał BĄK.

Drukarnia DAP Kielce/BBL Strawczyn
00:18:31
3

Eryk PIĘTA

brak
00:24:47
3

Ostatni sklasyfikowany

 
00:24:47
1

Tomasz ŁEPTUCH

Stalowowolski Klub Bieczacza
00:19:29
2

Marcin KORZONEK

SPRINT Gorzyce / sprint.egorzyce.pl
00:19:46
3

Marcin NOWAK

Stalowowolski Klub Bieczacza
00:19:57
15

Ostatni sklasyfikowany

 
00:31:37
1

Paweł GROCHMAL

LUBELSKIBIEGACZ TEAM
00:19:00
2

Tomasz ROZUMSKI

Erkado Racing Team/strefa triathlonu
00:20:17
3

Paweł PRZYPOLSKI

Im-Possible Team
00:20:53
11

Ostatni sklasyfikowany

 
00:36:41
1

Stanisław ŁAŃCUCKI

Stalowowolski Klub Bieczacza
00:19:04
2

Wiesław SZABAT

brak
00:20:39
3

Adam SZYNKOWSKI

brak
00:23:13
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:28:09
1

Andrzej WITKOWSKI

brak
00:38:37
1

Ostatni sklasyfikowany

 
00:38:37
1

Teresa GAWRYSIAK

brak
00:43:53
2

Ewa GĄBKA

brak
00:43:55
3

 
3

Ostatni sklasyfikowany

 
00:43:55