Dekoracja

IX Bieg Pomiędzy Zamkami Opiniogóra Ciechanów 2017

Ciechanów

1

Aneta SZAFRAŃSKA

KB TKKF Promyk Ciechanów
00:45:15
2

Monika GRZYMKOWSKA

Runners Team Ciechanów
00:45:44
3

Marta HAGEN

Drużyna Blondyna
00:46:16
33

Ostatni sklasyfikowany

 
01:15:14
1

Mariusz PAWŁOWSKI

Kliżętnik Biega
00:34:30
2

Michał MAKOWSKI

2.ORel Przasnysz
00:34:57
3

Hubert JAŚKIEWICZ

brak
00:35:26
158

Ostatni sklasyfikowany

 
01:15:14
1

Marta HAGEN

Drużyna Blondyna
00:46:16
2

Sandra SZOST

2.ORel Przasnysz
00:48:50
3

Marlena KULESZA

brak
00:48:55
8

Ostatni sklasyfikowany

 
01:15:14
1

Aneta SZAFRAŃSKA

KB TKKF Promyk Ciechanów
00:45:15
2

Monika GRZYMKOWSKA

Runners Team Ciechanów
00:45:44
3

Aneta GŁOWACKA

SOKÓŁ BODZANÓW
00:50:31
12

Ostatni sklasyfikowany

 
01:14:51
1

Anna RZEPECKA

KB TKKF Promyk Ciechanów
00:47:35
2

Aneta LUBIŃSKA

brak
00:50:16
3

Iwona KUBIT

bbl mława
00:53:30
10

Ostatni sklasyfikowany

 
01:08:52
1

Dorota RYPINA - GAŁĄZKA

Biegam Bo Lubię Ostrołęka
00:52:16
2

Anna AKIMOW

TKKF Plock
00:54:04
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:54:04
1

Anna WARDZALA

JacekBiega Running Team
01:11:04
1

Ostatni sklasyfikowany

 
01:11:04
1

Maciej PODLECKI

KB TKKF Promyk Ciechanów
00:43:06
2

Mariusz OSOWIECKI

bbl mława
00:48:29
3

Arkadiusz ADAMIAK

Ciechanów
00:49:14
5

Ostatni sklasyfikowany

 
01:08:59
1

Hubert JAŚKIEWICZ

brak
00:35:26
2

Daniel MICHAŁOWSKI

Drużyna Blondyna
00:37:05
3

Mariusz GRZYBOWSKI

Biegaj z Grzybkiem
00:37:30
24

Ostatni sklasyfikowany

 
01:08:03
1

Michał MAKOWSKI

2.ORel Przasnysz
00:34:57
2

Paweł WOJTCZAK

brak
00:36:02
3

Adam MACUGOWSKI

BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
00:40:42
36

Ostatni sklasyfikowany

 
01:04:27
1

Mariusz PAWŁOWSKI

Kliżętnik Biega
00:34:30
2

Dariusz KIEŁBASA

Gąbin Biega
00:40:47
3

Sławomir KUCHCIŃSKI

LOTOS Running Team
00:41:20
31

Ostatni sklasyfikowany

 
01:10:24
1

Waldemar NOSARZEWSKI

brak
00:42:15
2

Tomasz WUDARCZYK

KB TKKF Promyk Ciechanów
00:47:20
3

Sławomir KUBIŃSKI

KB TKKF Promyk Ciechanów
00:47:39
16

Ostatni sklasyfikowany

 
01:08:33
1

Krzysztof DĄBROWSKI

brak
00:43:43
2

Ryszard MARUT

KB TKKF Promyk Ciechanów
00:44:22
3

Krzysztof WYSZKOWSKI

KB TKKF Promyk Ciechanów
00:49:30
12

Ostatni sklasyfikowany

 
01:14:52
1

Jozef ZALEWSKI

TKKF Plock
00:54:04
1

Ostatni sklasyfikowany

 
00:54:04