Dekoracja

IX Bieg Pomiędzy Zamkami Opiniogóra Ciechanów 2017

Ciechanów

Open Kobiet

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Aneta SZAFRAŃSKA KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów 00:45:15
2 Monika GRZYMKOWSKA Runners Team Ciechanów Ciechanów 00:45:44
3 Marta HAGEN Drużyna Blondyna Grodzisk Mazowiecki 00:46:16

Open

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Mariusz PAWŁOWSKI Kliżętnik Biega Kliżętnik 00:34:30
2 Michał MAKOWSKI 2.ORel Przasnysz CIECHANÓW 00:34:57
3 Hubert JAŚKIEWICZ brak Gostynin 00:35:26

K20 – 20-29 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marta HAGEN Drużyna Blondyna Grodzisk Mazowiecki 00:46:16
2 Sandra SZOST 2.ORel Przasnysz Ciechanów 00:48:50
3 Marlena KULESZA brak ciechanów 00:48:55

K30 – 30-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Aneta SZAFRAŃSKA KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów 00:45:15
2 Monika GRZYMKOWSKA Runners Team Ciechanów Ciechanów 00:45:44
3 Aneta GŁOWACKA SOKÓŁ BODZANÓW Bodzanów 00:50:31

K40 – 40-49 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Anna RZEPECKA KB TKKF Promyk Ciechanów CIECHANÓW 00:47:35
2 Aneta LUBIŃSKA brak CIECHANÓW 00:50:16
3 Iwona KUBIT bbl mława MŁAWA 00:53:30

K50 – 50-59 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dorota RYPINA - GAŁĄZKA Biegam Bo Lubię Ostrołęka Ostrołęka 00:52:16
2 Anna AKIMOW TKKF Plock Płock 00:54:04

K60 – 60-69 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Anna WARDZALA JacekBiega Running Team Wrszawa 01:11:04

M16 – 16-19 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Maciej PODLECKI KB TKKF Promyk Ciechanów Młock 00:43:06
2 Mariusz OSOWIECKI bbl mława Stupsk 00:48:29
3 Arkadiusz ADAMIAK Ciechanów Ciechanów 00:49:14

M20 – 20-29 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Hubert JAŚKIEWICZ brak Gostynin 00:35:26
2 Daniel MICHAŁOWSKI Drużyna Blondyna Grodzisk Mazowiecki 00:37:05
3 Mariusz GRZYBOWSKI Biegaj z Grzybkiem Ciechanów 00:37:30

M30 – 30-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Michał MAKOWSKI 2.ORel Przasnysz CIECHANÓW 00:34:57
2 Paweł WOJTCZAK brak Gostynin 00:36:02
3 Adam MACUGOWSKI BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM Ząbki 00:40:42

M40 – 40-49 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Mariusz PAWŁOWSKI Kliżętnik Biega Kliżętnik 00:34:30
2 Dariusz KIEŁBASA Gąbin Biega GĄBIN 00:40:47
3 Sławomir KUCHCIŃSKI LOTOS Running Team Mława 00:41:20

M50 – 50-59 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Waldemar NOSARZEWSKI brak Olsztyn 00:42:15
2 Tomasz WUDARCZYK KB TKKF Promyk Ciechanów Władysławowo 00:47:20
3 Sławomir KUBIŃSKI KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów 00:47:39

M60 – 60-69 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Krzysztof DĄBROWSKI brak Radzymin 00:43:43
2 Ryszard MARUT KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów 00:44:22
3 Krzysztof WYSZKOWSKI KB TKKF Promyk Ciechanów Ciechanów 00:49:30

M70+

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Jozef ZALEWSKI TKKF Plock Rydzyno 00:54:04