|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Valentyna KILIARSKA
|
| Nikolaev
|
|
2
| Swietlana OLIJNYK
|
| Ukraina, Winnica
|
|
3
| Mariola SOJDA
| CKS Budowlani Częstochowa
| Częstochowa
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Paweł OLIJNYK
|
| Ukraina, Chernigow
|
|
2
| Pavlo VERETSKYI
|
| Donetsk
|
|
3
| Łukasz GRAJCAR
|
| KONOPISKA
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Mariola CIEŚLA
| LUKS MGOKSiR Korfantów
| Gligi
|
|
2
| Barbara NOGA
| KB Florian Zajączki Drugie
| Wilkowiecko
|
|
3
| Gabriela PARKITNA
|
| Konieczki
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Tatiana GELETUKHA
| Zabiegani Częstochowa/Kalinowski Team
| Częstochowa
|
|
2
| Magdalena JAGIELSKA
| NGB Kłobuck
| Kłobuck
| 00:48:59
|
3
| Anna GALICZAK
| NGB Kłobuck
| Przystajń
| 00:50:57
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Agnieszka KUZYK
| WKB Meta Lubliniec
| Raciszyn
|
|
2
| Ewa BRYCH-PAJĄK
| Kalinowski Team
| Częstochowa
|
|
3
| Edyta MILLER
|
| Konin
| 00:55:01
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Jolanta BARCZYK
| CITY CROSS Częstochowa
| Częstochowa
| 00:52:01
|
2
| Zdzisława BAROS
| FALSTART Rudniki
| Rudniki
| 00:55:21
|
3
| Elżbieta SOBAŃTKA
|
| Strojec
| 00:55:46
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Mateusz PAWEŁCZAK
| KB Florian Zajączki Drugie
| Złochowice
|
|
2
| Jarosław GRABOWSKI
| KB Florian Zajączki Drugie
| Krzepice
|
|
3
| Bartosz LUTO
| NGB Kłobuck
| Opatów
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Zbigniew KALINOWSKI
| Kalinowski Team
| Częstochowa
|
|
2
| Piotr MAGIERA
|
| Myszków
|
|
3
| Tomasz JUSZCZAK
| KB Florian Zajączki Drugie
| Tarnowskie góry
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Janusz MAJER
|
| topolów
|
|
2
| Tomasz SOSNOWSKI
| WKB Meta Lubliniec
| kłobuck
|
|
3
| Krzysztof GLAB
| NGB Kłobuck
| Klobuck
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Marek OCIEPA
|
| Częstochowa
|
|
2
| Robert KAWELCZYK
| Zabiegani Częstochowa/Kalinowski Team
| częstochowa
|
|
3
| Marek LUBNAU
| HARPAGAN SOSNOWIEC
| Sosnowiec
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Zbigniew KILAN
|
| szczekociny
|
|
2
| Henryk KĘPIŃSKI
| KB Spartakus Bełchatów
| Belchatów
|
|
3
| Zbigniew MACOCH
|
| Krzepice
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Bogdan ŚCIBISZ
| Press Focus
| SOSNOWIEC
| 01:01:16
|
2
| Stanisław SOSIN
|
| Chorzów
| 01:06:10
|