Dekoracja

III Świąteczne Spotkania Biegowe 2017

Wielka Wieś, gmina Wojnicz

Open 10km Kobiet

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Katarzyna KMIEĆ Victoria Brzesko Wola Rzędzińska 00:45:18
2 Patrycja ŚWIERCZEK Victoria Brzesko Jadowniki 00:45:21
3 Joanna NOWAK brak Rudka 00:48:46

Open 10km

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Paweł MOLCZYK Molo Team Niwka 00:39:34
2 Robert GRAJDURA Grupa Azoty KOLTAR Tarnów 00:40:13
3 Waldemar MATYASZEK brak Jasień 00:41:01

Mila Open

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Michał GACA Husarz Pojawie Pojawie 00:04:32
2 Paweł SZCZYGIEŁ brak Stara Wieś 00:04:44
3 Jakub MOLCZYK Molo Team Niwka 00:04:52

K2 - 18-29 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Katarzyna KMIEĆ Victoria Brzesko Wola Rzędzińska 00:45:18
2 Monika KĄDZIOŁKA brak Łęg Tarnowski 00:55:01
3 Natalia OKAS Niezawodni Team Jadowniki 01:17:01

K3 - 30-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Patrycja ŚWIERCZEK Victoria Brzesko Jadowniki 00:45:21
2 Aneta KĄDZIOŁKA Victoria Brzesko Jadowniki 00:53:49
3 Anna KOWALSKA Bo tak Ryglice 00:54:59

K4 - 40-49 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Joanna NOWAK brak Rudka 00:48:46
2 Janina MIKULEC brak Tarnów 01:01:02

K6 – 60-69 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Irena WIATR brak Dąbrowa Tarnowska 01:00:45

M2 - 18-29 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Piotr ŁAGOSZ brak Czchów 00:46:43
2 Paweł DADEJ brak Wola Dębińska 00:51:25

M3 - 30-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Robert GRAJDURA Grupa Azoty KOLTAR Tarnów 00:40:13
2 Marek SIKOŃ Pfeifer.pl Wielka Wieś 00:42:07
3 Tomasz KITA Victoria Brzesko Jadowniki 00:42:34

M4 - 40-49 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Paweł MOLCZYK Molo Team Niwka 00:39:34
2 Waldemar MATYASZEK brak Jasień 00:41:01
3 Bogusław OPRYSZEK ITMBW Kraków Kraków 00:41:55

M5 – 50-59 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dariusz GONDEK Salt Runners Bochnia Borek 00:44:43
2 Jacek MORDARSKI brak Nawojowa 00:50:43

M6 – 60-69

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marek PILCH Grupa KrakowskaI Kraków 00:48:35
2 Jozef DZIKOWSKI Victoria Brzesko Tymowa 00:51:43
3 Tadeusz NAZIM UKS Jedynka Skawina Skawina 00:52:15

M7 – 70 i więcej

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Jerzy KOPTA Cwałujące Dziadki Kraków 00:58:11
2 Stanisław KITA Victoria Brzesko Jadowniki 01:08:43

Mieszkaniec Powiatu Tarnowskiego 10km

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Paweł MOLCZYK Molo Team Niwka 00:39:34
2 Robert GRAJDURA Grupa Azoty KOLTAR Tarnów 00:40:13
3 Tomasz GLEISNER Ekipa z Tarnowa Tarnów 00:43:45