Dekoracja

OSHEE Barcin Biega 2017

Barcin

1

Weronika FORGIEL

brak
00:36:28
2

Maria KROJNIAK

Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
00:36:48
3

Karolina KLEMENS

Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
00:37:01
9

Ostatni sklasyfikowany

 
00:41:43
1

Kacper STAWICKI

Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
00:28:23
2

Kacper MAZURKIEWICZ

Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
00:32:15
3

Dominik NOWAKOWSKI

Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
00:33:53
14

Ostatni sklasyfikowany

 
00:41:43
1

Franciszek TRZCIŃSKI

Sport i Rekreacja START (Chełmno)
00:28:21
2

Agnieszka MIELECKA

SOKÓŁ Gąsawa
00:28:29
3

Marcin RADOMSKI

Biegam W Sfetsze
00:28:42
32

Ostatni sklasyfikowany

 
00:43:07
1

Agata WOŹNIAKOWSKA

RUN BYDGOSZCZ
00:39:42
2

Justyna SZCZUTKOWSKA

brak
00:41:12
3

Wiktoria GURNA-CHODÓR

brak
00:41:14
48

Ostatni sklasyfikowany

 
01:07:03
1

Dawid KLAYBOR

34BkP Żagań
00:32:28
2

Zbigniew KLEDZIK

Idealnie Niedoskonali
00:32:58
3

Łukasz WIETECKI

brak
00:33:00
206

Ostatni sklasyfikowany

 
01:07:03
1

Magdalena MENDEL

TRISPACE
00:42:50
2

Hanna KOTWICA

Pałuki Running Team
00:43:11
3

Iwona PAWLAK

brak
00:46:03
11

Ostatni sklasyfikowany

 
01:07:03
1

Agata WOŹNIAKOWSKA

RUN BYDGOSZCZ
00:39:42
2

Wiktoria GURNA-CHODÓR

brak
00:41:14
3

Sylwia SIKORA

Gąbin Biega
00:43:03
23

Ostatni sklasyfikowany

 
00:57:58
1

Marlena GOLON

Run Pasja
00:44:25
2

Lucyna KRAJEWSKA

Pałuki Running Team
00:47:15
3

Donata PASTWA

TRISPACE
00:47:46
12

Ostatni sklasyfikowany

 
01:01:48
1

Justyna SZCZUTKOWSKA

brak
00:41:12
2

Helena RADOWSKA

brak
00:47:50
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:47:50
1

Dawid KLAYBOR

34BkP Żagań
00:32:28
2

Zbigniew KLEDZIK

Idealnie Niedoskonali
00:32:58
3

Adrian BEDNAREK

kuchniaisport.pl
00:33:15
34

Ostatni sklasyfikowany

 
00:57:27
1

Łukasz WIETECKI

brak
00:33:00
2

Bartosz KRYSKE

Spójnia Białe Błota
00:33:05
3

Kamil ŁAZ

RUN BYDGOSZCZ
00:35:42
56

Ostatni sklasyfikowany

 
01:04:30
1

Tomasz MRUK

Czarne Stopy.SM
00:35:29
2

Wiesław STACHOWICZ

Brzoza Biega
00:35:46
3

Grzegorz OBRĘBSKI

BiegaSie
00:36:06
40

Ostatni sklasyfikowany

 
00:55:53
1

Grzegorz MACZYŃSKI

TKKF Kolejarz Bydgoszcz
00:36:22
2

Zbigniew SPYCHALSKI

brak
00:36:32
3

Sławomir ŻAROŃ

EBUD-DOM
00:37:35
22

Ostatni sklasyfikowany

 
01:00:55
1

Antoni SIKORA

SOKÓŁ Gąsawa
00:46:16
2

Tadeusz JASEWICZ

brak
00:47:23
3

Piotr, Leszek ŚLÓSAREK

brak
00:47:57
6

Ostatni sklasyfikowany

 
00:51:35
1

Piotr GROCHOWIAK

brak
00:36:00
2

Zbigniew SPYCHALSKI

brak
00:36:32
3

Szymon KRAKOWIAK

Idealnie Niedoskonali
00:37:52
31

Ostatni sklasyfikowany

 
01:04:30
1

Kamila MACIEJEWSKA

Natur House/BOSiR Barcin
00:45:04
2

Iwona GIL

brak
00:48:42
3

Milena BEDNARSKA

brak
00:49:03
8

Ostatni sklasyfikowany

 
01:07:03