|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Natalia BORKOWSKA
| MKS Tomaszów Mazowiecki
| Tomaszów Mazowiecki
|
|
2
| Zara ZIÓLKOWSKI
| brak
| Tomaszów Maz.
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Łucja WIKTOROWICZ
| Leśne Ludki Opoczno
| Opoczno
|
|
2
| Angelika BEDNARSKA
| Pilica Tomaszów
| Tomaszów Mazowiecki
|
|
3
| Kinga ZAJĄC
| brak
| Ignaców
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Marta BUKOWSKA
| brak
| Tomaszów Mazowiecki
|
|
2
| Natalia WRÓBEL
| mBank
| Łódź
|
|
3
| Justyna PASTWIŃSKA
| Łódź Running Team
| Łódź
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Sylwia OKÓLSKA
| TIME4RUNNING
| Tomaszów Mazowiecki
|
|
2
| Katarzyna CANDER
| Tri Aktywny Piotrków
| MOSZCZENICA
|
|
3
| Monika KWIATKOWSKA
| TIME4RUNNING
| Tomaszów Maz.
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Ewa PATROWICZ
| Ślęzak Team
| Łódź
|
|
2
| Joanna WOJTAKOWSKA
| brak
| Tomaszów Maz.
|
|
3
| Arleta KLATKA
| bbl Tomaszów Mazowiecki
| Tomaszów Mazowiecki
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Wanda PANFIL
| brak
| Tomaszów Mazowiecki
|
|
2
| Agnieszka BŁAŻEJCZYK
| brak
| Łódź
|
|
3
| Aleksandra KARAŚ
| RysioTeam
| Łódź
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Małgorzata FRANKENBERG
| Biegacz Nowosolna
| Łódź
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Michał WIECZOREK
| LKS Koluszki
| Przanowice
|
|
2
| Jakub SZRAM
| UKS PIJARSKA
| Łowicz
|
|
3
| Maksymilian WRÓBLEWSKI
| brak
| Tomaszów Maz.
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Mateusz CELAK
| MKL Szczecin
| opoczno
|
|
2
| Mateusz JASZCZAK
| AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ
| Ozorków
|
|
3
| Krzysztof KRYGIER
| Spieszsiepowoli.pl
| Łódź
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Krzysztof PIETRZYK
| LKS Koluszki
| Koluszki
|
|
2
| Michał STAWSKI
| mBank
| Łódź
|
|
3
| Wojciech ADAMCZYK
| brak
| Opoczno
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Robert ANTOSIEWICZ
| Antek TEAM
| Tomaszów Maz.
|
|
2
| Jakub RUTKOWSKI
| KB Spartakus Bełchatów
| Bełchatów
|
|
3
| Paweł KIELNIEROWSKI
| RunningLab
| Pabianice
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Janusz PIETRASIAK
| RysioTeam
| Łódź
|
|
2
| Mirosław WÓJCIK
| TIME4RUNNING
| Tomaszów Maz.
|
|
3
| Leszek Wojtek JERZEWSKI
| brak
| Łódź
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Zdzisław KLUF
| brak
| Bełchatów
|
|
2
| Ryszard BRONISZEWSKI
| Piotrkowski Klub Biegacza ENDORFINA
| Piotrków Tryb
|
|
3
| Zbigniew FIKS
| brak
| Andrespol
|
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Ryszard GOSZCZYŃSKI
| RysioTeam
| Łódź
|
|
2
| Piotr GRZEGORCZYK
| brak
| Łódź
|
|