|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Mariola SUDZIŃSKA
| Lubowidz Biega
| Olsztyn
| 00:41:40
|
2
| Anna BLACHOWSKA
| GKS Fabianki
| Karnkowo
| 00:41:53
|
3
| Katarzyna KOWAL
| Żuromin Biega
| Zieluń
| 00:44:42
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Paweł MOSKAL
| Kurzętnik Biega
| Kurzętnik
| 00:34:43
|
2
| Mariusz PAWŁOWSKI
| Kurzętnik Biega
| Kurzętnik
| 00:34:43
|
3
| Igor OLSZEWSKI
| brak
| Lidzbark
| 00:37:15
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Marcelina MILEWSKA
| Ludus Team
| Żuromin
| 01:00:18
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Maryla SZULC
| brak
| Mława
| 00:48:23
|
2
| Klaudia PŁÓTNICKA
| brak
| Przeradz Wielki
| 00:52:14
|
3
| Justyny KARPIŃSKA
| brak
| Mława
| 01:02:44
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Katarzyna KUCHNICKA
| KB Lech Rypin
| Pręczki
| 00:48:44
|
2
| Iwona BANDURSKA
| brak
| Filice
| 00:59:37
|
3
| Agnieszka KRASZEWSKA
| brak
| LUTOCIN
| 01:00:03
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Marlena KĘPCZYŃSKA
| Brodnica Biega
| Brodnica
| 00:45:46
|
2
| Teresa KAMIŃSKA
| brak
| Miesiączkowo
| 00:46:42
|
3
| Marlena GOŁKOWSKA
| brak
| Brodnica
| 01:03:07
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Bogumiła KAŹMIERCZAK
| Tkkf Kubuś Sierpc
| Zawidz Kościelny
| 01:09:41
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Maciej PODLECKI
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Ciechanów
| 00:39:48
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Tomasz KUŹNIARSKI
| brak
| Brodnica
| 00:40:46
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Tomasz BUDNIAK
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Władysławowo
| 00:39:21
|
2
| Marcin JABŁOŃSKI
| Biegowy celebryta
| Żuromin
| 00:39:29
|
3
| Jacek GERKA
| Brodnica Biega
| Brodnica
| 00:41:27
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Sławomir KUCHCIŃSKI
| LOTOS Running Team
| Mława
| 00:39:39
|
2
| Artur PIOTROWSKI
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Żuromin
| 00:39:57
|
3
| Andrzej BRZEZIŃSKI
| RYKOWISKO
| Nowa Biała
| 00:41:11
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Zbigniew KRÓLIKOWSKI
| Tkkf Kubuś Sierpc
| Sierpc
| 00:41:30
|
2
| Lech MATERSKI
| Lidzbark Biega
| Lidzbark
| 00:51:14
|
3
| Wojciech SADOWSKI
| brak
| Żuromin
| 00:52:26
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Paweł KAXŹMIERCZAK
| Tkkf Kubuś Sierpc
| Zawidz Kościelny
| 00:42:10
|
2
| Ryszard MARUT
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Ciechanów
| 00:43:24
|
3
| Wiesław BURZACKI
| Lidzbark Biega
| Lidzbark
| 00:46:26
|