|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Zuzanna RATALEWSKA
| brak
| Łódź
| 00:24:21
|
2
| Julia SULIGA
| brak
| Łódź
| 00:27:38
|
3
| Aleksandra PODSĘDEK
| Łódź Kocha Sport
| Łódź
| 00:30:11
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Agata STANKIEWICZ
| Orientuś Łódź
| Łódź
| 00:18:45
|
2
| Dominika WIECHA
| Orientuś Łódź
| Łódź
| 00:19:46
|
3
| Karolina MATUSIAK
| akademiabiegacza.pl s.l. salos-wodna łódź
| Łódź
| 00:22:11
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Dorota GAPYS
| akademiabiegacza.pl s.l. salos-wodna łódź
| Łódź
| 00:19:53
|
2
| Anna PIEPRZ
| EVErRUN
| Łódź
| 00:20:40
|
3
| Agnieszka SYCHNIAK
| brak
| Łódź
| 00:21:07
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Elżbieta ZAWADZKA
| VISION3DSTUDIO
| Łódź
| 00:20:50
|
2
| Aneta OKUŃSKA-WEJDMAN
| EVErRUN
| Łódź
| 00:21:11
|
3
| Agnieszka KOWALCZYKOWSKA
| RysioTeam
| Łódź
| 00:21:37
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Aleksandra KARAŚ
| RYSIOTEAM
| Łódź
| 00:24:34
|
2
| Agnieszka ŚMIETAŃSKA
| brak
| Łódź
| 00:26:06
|
3
| Wiesława ANTONIAK
| MULTIBOND
| Łódź
| 00:26:16
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Dorota WÓJCIK
| brak
| Łódź
| 00:29:27
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Kacper TROCIŃSKI
| RysioTeam
| Łódź
| 00:18:50
|
2
| Damian KOŁACIŃSKI
| brak
| Łódź
| 00:19:38
|
3
| Wojtek DZIATKIEWICZ
| brak
| Łódź
| 00:22:12
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Łukasz BRZEŹNICKI
| brak
| Łódź
| 00:16:45
|
2
| Rafał KASZUBSKI
| Łódź Kocha Sport
| Łódź
| 00:17:38
|
3
| Marcin GNIADZIK
| Łódź Running Team
| Łódź
| 00:19:26
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Jarosław OMĄKOWSKI
| brak
| Łódź
| 00:16:19
|
2
| Bartłomiej BŁASZCZYK
| Super TEAM
| Łódź
| 00:16:58
|
3
| Mateusz PAPIERAK
| Morena Czołowa
| Łódź
| 00:17:33
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Maciej FRANKOWSKI
| Beauty Sport
| Łódź
| 00:17:20
|
2
| Marek BARTOSIK
| Beauty Sport
| Łódź
| 00:19:07
|
3
| Maciej RUTA
| Vera Running Team
| Łódź
| 00:19:24
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Janusz PIETRASIAK
| RYSIOTEAM
| Łódź
| 00:18:20
|
2
| Jakub STRZELECKI
| RysioTeam
| Łódź
| 00:19:39
|
3
| Andrzej WOŹNIAK
| KB Arturówek Łódź
| Łódź
| 00:19:58
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Stanisław KORCZYŃSKI
| RYSIOTEAM
| Łódź
| 00:22:06
|
2
| Janusz REDZYNIA
| RYSIOTEAM
| Łódź
| 00:22:30
|
3
| Stanisław SKRZEK
| brak
| Łódź
| 00:23:25
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Tadeusz SZEWCZYK
| RYSIOTEAM
| Łódź
| 00:25:01
|
2
| Ryszard GOSZCZYŃSKI
| RYSIOTEAM
| Łódź
| 00:27:48
|
3
| Marian feliks KUPIS
| brak
| Łódź
| 00:31:49
|