Dekoracja

2 Bieg Trzech Króli Łódź

Łódź, Manufaktura

1

Mariola ŚLUSARCZYK

UKS Barnim Goleniów
00:17:15
2

Agata STANKIEWICZ

Orientuś Łódź
00:18:45
3

Olga KAZIMIROWA

brak
00:19:03
722

Ostatni sklasyfikowany

 
00:44:38
1

Michał OLEJNIK

INOV8 Team/WKS Grunwald Poznań
00:15:30
2

Patryk STYPUŁKOWSKI

RKS ŁÓDŹ
00:15:54
3

Jarosław OMĄKOWSKI

brak
00:16:19
1907

Ostatni sklasyfikowany

 
00:44:38
1

Dagmara CYBULSKA

brak
00:19:20
2

Klaudia CYBULSKA

brak
00:19:33
3

Weronika WALĘCIAK

UKS "Orzeł" Dobryszyce
00:20:35
15

Ostatni sklasyfikowany

 
00:41:41
1

Mariola ŚLUSARCZYK

UKS Barnim Goleniów
00:17:15
2

Agata STANKIEWICZ

Orientuś Łódź
00:18:45
3

Natalia GRZEGORCZYK

Wanda Panfil Team
00:19:19
153

Ostatni sklasyfikowany

 
00:44:38
1

Michalina WALCZAK-PECYNA

NO NAME TEAM
00:19:13
2

Dorota GAPYS

akademiabiegacza.pl s.l. salos-wodna łódź
00:19:53
3

Anna PIEPRZ

EVErRUN
00:20:40
293

Ostatni sklasyfikowany

 
00:42:36
1

Olga KAZIMIROWA

brak
00:19:03
2

Dorota USTIANOWSKA

brak
00:19:07
3

Elżbieta ZAWADZKA

VISION3DSTUDIO
00:20:50
217

Ostatni sklasyfikowany

 
00:44:14
1

Wanda PANFIL

Wanda Panfil Team
00:20:15
2

Małgorzata JAGIEŁŁO

LKS Koluszki
00:21:58
3

Małgorzata RELUGA

brak
00:24:25
41

Ostatni sklasyfikowany

 
00:41:24
1

Alicja KLIMCZAK

brak
00:29:09
2

Dorota WÓJCIK

brak
00:29:27
3

Danuta STOLARSKA

brak
00:29:41
6

Ostatni sklasyfikowany

 
00:39:08
1

Bartosz BERNACIAK

LKB RUDNIK
00:17:15
2

Jakub PĘDZIWIATR

MULKS Żeromski Sieradz
00:17:16
3

Igor LEWANDOWSKI

Klub Biegaczy Spartakus
00:17:37
36

Ostatni sklasyfikowany

 
00:37:09
1

Michał OLEJNIK

INOV8 Team/WKS Grunwald Poznań
00:15:30
2

Patryk STYPUŁKOWSKI

RKS ŁÓDŹ
00:15:54
3

Łukasz WOJNICKI

Time4S
00:16:33
217

Ostatni sklasyfikowany

 
00:37:38
1

Jarosław OMĄKOWSKI

brak
00:16:19
2

Maciej JAGUSIAK

Łódź Running Team
00:16:47
3

Bartłomiej BŁASZCZYK

Super TEAM
00:16:58
462

Ostatni sklasyfikowany

 
00:37:59
1

Maciej FRANKOWSKI

Beauty Sport
00:17:20
2

Krzysztof SZCZOT

brak
00:17:32
3

Piotr BULA

Trinergy
00:17:54
336

Ostatni sklasyfikowany

 
00:42:07
1

Artur RYCHLIK

brak
00:17:42
2

Janusz PIETRASIAK

RYSIOTEAM
00:18:20
3

Sylwester DUDEK

LKB RUDNIK
00:19:05
101

Ostatni sklasyfikowany

 
00:39:04
1

Zdzisław KLUF

brak
00:20:21
2

Leszek SNOCHOWSKI

LESZEK TEAM
00:21:20
3

Stanisław KORCZYŃSKI

RYSIOTEAM
00:22:15
31

Ostatni sklasyfikowany

 
00:44:37
1

Marian BUKOWSKI

brak
00:24:41
2

Tadeusz SZEWCZYK

RYSIOTEAM
00:25:01
3

Edmund SOWIŃSKI

TKKF Płock
00:26:22
8

Ostatni sklasyfikowany

 
00:39:55
1

Jarosław OMĄKOWSKI

brak
00:16:19
2

Łukasz BRZEŹNICKI

brak
00:16:45
3

Bartłomiej BŁASZCZYK

Super TEAM
00:16:58
987

Ostatni sklasyfikowany

 
00:44:38