Dekoracja

2 Bieg Trzech Króli Łódź

Łódź, Manufaktura

Open Kobiet

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Mariola ŚLUSARCZYK UKS Barnim Goleniów Warszawa 00:17:15
2 Agata STANKIEWICZ Orientuś Łódź Łódź 00:18:45
3 Olga KAZIMIROWA brak KALISZ 00:19:03

Open

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Michał OLEJNIK INOV8 Team/WKS Grunwald Poznań Pabianice 00:15:30
2 Patryk STYPUŁKOWSKI RKS ŁÓDŹ Koluszki 00:15:54
3 Jarosław OMĄKOWSKI brak Łódź 00:16:19

K 16-19 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dagmara CYBULSKA brak Sochaczew 00:19:20
2 Klaudia CYBULSKA brak Sochaczew 00:19:33
3 Weronika WALĘCIAK UKS "Orzeł" Dobryszyce Blok Dobryszyce 00:20:35

K 20 - 29 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Mariola ŚLUSARCZYK UKS Barnim Goleniów Warszawa 00:17:15
2 Agata STANKIEWICZ Orientuś Łódź Łódź 00:18:45
3 Natalia GRZEGORCZYK Wanda Panfil Team Opoczno 00:19:19

K 30-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Michalina WALCZAK-PECYNA NO NAME TEAM Koło 00:19:13
2 Dorota GAPYS akademiabiegacza.pl s.l. salos-wodna łódź Łódź 00:19:53
3 Anna PIEPRZ EVErRUN Łódź 00:20:40

K 40-49 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Olga KAZIMIROWA brak KALISZ 00:19:03
2 Dorota USTIANOWSKA brak Częstochowa 00:19:07
3 Elżbieta ZAWADZKA VISION3DSTUDIO Łódź 00:20:50

K 50-59 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Wanda PANFIL Wanda Panfil Team Tomaszów Mazowiecki 00:20:15
2 Małgorzata JAGIEŁŁO LKS Koluszki KOLUSZKI 00:21:58
3 Małgorzata RELUGA brak Warszawa 00:24:25

K 60-69 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Alicja KLIMCZAK brak Łask 00:29:09
2 Dorota WÓJCIK brak Łódź 00:29:27
3 Danuta STOLARSKA brak Włocławek 00:29:41

M 16-19 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Bartosz BERNACIAK LKB RUDNIK Rudnik 00:17:15
2 Jakub PĘDZIWIATR MULKS Żeromski Sieradz Sieradz 00:17:16
3 Igor LEWANDOWSKI Klub Biegaczy Spartakus Bełchatów 00:17:37

M 20-29 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Michał OLEJNIK INOV8 Team/WKS Grunwald Poznań Pabianice 00:15:30
2 Patryk STYPUŁKOWSKI RKS ŁÓDŹ Koluszki 00:15:54
3 Łukasz WOJNICKI Time4S Kutno 00:16:33

M 30-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Jarosław OMĄKOWSKI brak Łódź 00:16:19
2 Maciej JAGUSIAK Łódź Running Team Pabianice 00:16:47
3 Bartłomiej BŁASZCZYK Super TEAM Łódź 00:16:58

M 40-49 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Maciej FRANKOWSKI Beauty Sport Łódź 00:17:20
2 Krzysztof SZCZOT brak kępno 00:17:32
3 Piotr BULA Trinergy Zgierz 00:17:54

M 50-59 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Artur RYCHLIK brak Feliksów 22 00:17:42
2 Janusz PIETRASIAK RYSIOTEAM Łódź 00:18:20
3 Sylwester DUDEK LKB RUDNIK Rudnik 00:19:05

M 60-69 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Zdzisław KLUF brak Bełchatów 00:20:21
2 Leszek SNOCHOWSKI LESZEK TEAM LGOTA WIELKA 00:21:20
3 Stanisław KORCZYŃSKI RYSIOTEAM Łódź 00:22:15

M 70+

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marian BUKOWSKI brak Stary Kazanów 00:24:41
2 Tadeusz SZEWCZYK RYSIOTEAM Łódź 00:25:01
3 Edmund SOWIŃSKI TKKF Płock Płock 00:26:22

Mieszkańcy Łodzi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Jarosław OMĄKOWSKI brak Łódź 00:16:19
2 Łukasz BRZEŹNICKI brak Łódź 00:16:45
3 Bartłomiej BŁASZCZYK Super TEAM Łódź 00:16:58