Bieg Długi K-20 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Monika KORNOBIS | AZS POLITECHNIKA KRAKOWSKA | MIECHÓW | 02:18:15 |
2 | Justyna WÓJCIK | BRZESZCZE | 02:33:53 | |
3 | Ela MASTALERZ | TYLMANOWA | 02:57:18 |
Bieg Długi K-30 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Katarzyna WILK | brak | Pleśna | 02:22:45 |
2 | Anna BIENIECKA | OTK RZEŹNIK | GLIWICE | 02:25:12 |
3 | Małgorzata ŁĄCZ | RUN FOR FUN | MIELEC | 02:37:21 |
Bieg Długi K-40 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Wioletta NIZAR | CSC ADVENTURE ACADEMY | TARNOWSKIE GÓRY | 02:43:39 |
2 | Agnieszka WALERJAN-RUSEK | KRAKÓW | 02:49:31 | |
3 | Marta LIPIŃSKA | EKIPA Z TARNOWA | 02:56:27 |
Bieg Długi K-50 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Maria BOCHENEK | FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY | SKOCZÓW | 03:04:07 |
2 | Elżbieta PABIAN | EKIPA Z TARNOWA | NIEDOMICE | 03:24:47 |
3 | Emilia SERWICKA | ZAWIERCIE | 03:48:33 |
Bieg Długi M-20 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Paweł JASIURKOWSKI | SZCZAWNICA | 02:02:06 | |
2 | Wojciech CZARNY | brak | Zakopane | 02:03:29 |
3 | Adam BODURKA | ZAKOPANE | 02:04:33 |
Bieg Długi M-30 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Piotr STYCZEŃ | CKBABCIE/WOŹNIAKRUNNINGTEAM | CHĘCINY | 01:56:41 |
2 | Pawel GRZEGORCZYK | NOKIA | KRAKOW | 01:58:37 |
3 | Mateusz MORAWA | LACHO TEAM | GOŁUCHOWICE | 02:03:10 |
Bieg Długi M-40 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Robert FARON | SALCO GARMIN TEAM | Zalesie | 01:53:17 |
2 | Tomasz MOSKALIK | KW KRAKÓW/ TG SOKÓŁ ZAKOPANE | SZCZAWNICA | 02:05:02 |
3 | Marek GRYGIEL | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | KRAKÓW | 02:06:56 |
Bieg Długi M-50 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Sławomir WALTER | WB | NOWY SĄCZ | 02:13:37 |
2 | Robert GIERULA | UBS RUNNING TEAM | KRAKOW | 02:25:41 |
3 | Włodzimierz TOKARCZYK | MUSZYNA | 02:36:47 |
Bieg Długi M-60 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Ryszard SMUDA | TYCHY | 02:49:35 | |
2 | Leszek KOZIK | NIEZRZESZONY | KRAKOW | 03:14:49 |
3 | Janusz MATYSZKOWICZ | GONIMY | KĘTY | 03:19:39 |
Bieg Długi M-J |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Krystian CIEPAK | GIT EKIPA | PORĘBA | 03:23:11 |