Dekoracja

Time Attack Poland - FINAŁ

Tor Jastrząb

Open w kolejności przejazdów

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Łukasz STOLARCZYK SPRINT 06:44:39.848
2 Tomasz LESIŃSKI CLUB 06:28:04.845
3 Michał ONYŚKÓW SPRINT 06:43:56.266

Klasa Open

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marek MARIAŃSKI OPEN 00:57:28.371
2 Konrad BIALKOWSKI OPEN 00:55:17.353
3 Tomasz WÓJCIK OPEN 00:48:14.613

Klasa Club

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marcin MARKOWICZ CLUB 00:41:31.667
2 Tomasz LESIŃSKI CLUB 01:02:21.473
3 Michał KOWALCZYK CLUB 00:47:41.737

Klasa Entuzjasta

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Cezary TUREK ENTUZJASTA 00:48:26.515
2 Mateusz JARZOMBEK ENTUZJASTA 01:00:33.206
3 Marek BOHACZYK ENTUZJASTA 00:58:58.341

Klasa Sport

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Piotr KLIMCZEWSKI SPORT 00:55:05.004
2 Łukasz STASIAK SPORT 00:50:41.191
3 Maciej MALCZYSZYN SPORT 00:56:57.135

Klasa Sprint

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Jerzy PYZEL SPRINT 00:55:07.696
2 Szymon KACZMAREK SPRINT 00:54:21.911
3 Grzegorz ROŻALSKI SPRINT 00:40:56.773

RANKING 10 najlepszych okr.

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marek MARIAŃSKI OPEN 00:57:28.371
2 Konrad BIALKOWSKI OPEN 00:55:17.353
3 Tomasz WÓJCIK OPEN 00:48:14.613

Opony Extreme

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz LICHOWSKI OPEN 00:55:34.500
2 Jerzy PYZEL SPRINT 00:55:07.696
3 Wojciech KOWALCZYK SPRINT 00:47:08.843

Silnik NA

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marek MARIAŃSKI OPEN 00:57:28.371
2 Konrad BIALKOWSKI OPEN 00:55:17.353
3 Tomasz WÓJCIK OPEN 00:48:14.613

Silnik Turbo

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz LICHOWSKI OPEN 00:55:34.500
2 Jerzy PYZEL SPRINT 00:55:07.696
3 Marcin MARKOWICZ CLUB 00:41:31.667

AWD

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Jerzy PYZEL SPRINT 00:55:07.696
2 Marcin MARKOWICZ CLUB 00:41:31.667
3 Wojciech KOWALCZYK SPRINT 00:47:08.843

FWD

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Konrad BIALKOWSKI OPEN 00:55:17.353
2 Tomasz WÓJCIK OPEN 00:48:14.613
3 Krzysztof FUŁEK CLUB 00:38:36.428

RWD

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marek MARIAŃSKI OPEN 00:57:28.371
2 Tomasz LICHOWSKI OPEN 00:55:34.500
3 Szymon KACZMAREK SPRINT 00:54:21.911

BMW

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marek MARIAŃSKI OPEN 00:57:28.371
2 Grzegorz ROŻALSKI SPRINT 00:40:56.773
3 Piotr MIZAK SPRINT 00:48:39.151

Honda

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Konrad BIALKOWSKI OPEN 00:55:17.353
2 Tomasz WÓJCIK OPEN 00:48:14.613
3 Krzysztof FUŁEK CLUB 00:38:36.428

Mitsubishi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Jerzy PYZEL SPRINT 00:55:07.696
2 Wojciech KOWALCZYK SPRINT 00:47:08.843
3 Łukasz STOLARCZYK SPRINT 01:05:26.323