Brak |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | GABRIELA PIĄTY | RODZINKA PL | 01:03:36 |
NW Krótki K-30 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | ANGELIKA PUSKARZ | WŁÓCZYKIJ | BALICE | 00:44:41 |
2 | KATARZYNA SUSKA | LUXTORPEDA MAŁOPOLSKA | WADOWICE | 00:47:29 |
3 | EWA PALUDKIEWICZ | NOWY BRONISZEW | 00:48:34 |
NW Krótki K-40 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MONIKA MARONSKA | KRAKOW | 00:46:48 | |
2 | JOANNA BANACHOWICZ | SKALSKIE ASY | SKAŁA | 00:50:34 |
3 | MONIKA MAŁEK | KRAKÓW | 00:51:25 |
NW Krótki K-50 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | BARBARA JANICKA | PORANNY PATROL | KOCMYRZÓW | 00:55:39 |
2 | LIDIA KREFFT | GDYNIA | 00:58:00 | |
3 | JOANNA BADEŃSKA | KIJOMANIACY | MYSZKÓW | 01:05:34 |
NW Krótki K-60 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MARIA MARCHEWKA | CZERNICHÓW | 00:51:26 | |
2 | JOLANTA SZOSTAK | KRAKÓW | 00:55:25 | |
3 | IRENA BARTOSIŃSKA | COFFEE TEAM | CHEŁMNO | 00:58:47 |
NW Krótki K-J |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | KINGA STARZYK | 00:55:52 | ||
2 | Maria KOWALSKA | LINX | WIELICZKA | 00:56:43 |
3 | NATALIA CIEPŁY | RODZINKA PL | KRAKÓW | 00:57:44 |
NW Krótki M-30 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MICHAŁ FLOREK | WOJSKO POLSKIE | KRAKÓW | 00:42:58 |
2 | ADAM BUCZKO | KRAKOW | 00:45:19 | |
3 | MIROSŁAW SKOREK | GOSTYŃ | 00:46:13 |
NW Krótki M-40 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | WOJCIECH KARŁOWSKI | INSPEKTORAT SZ | SZYCE | 00:42:46 |
2 | MARIUSZ PAŹDZIORA | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | WADOWICE | 00:44:11 |
3 | JACEK TYCZEWSKI | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | GLIWICE | 00:44:38 |
NW Krótki M-50 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | PIOTR PALUDKIEWICZ | CZARNY LAS | 00:46:39 | |
2 | RYSZARD JANICKI | PORANNY PATROL | KOCMYRZÓW | 00:54:04 |
NW Krótki M-60 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | KRZYSZTOF MARCHEWKA | CZERNICHÓW | 00:47:53 | |
2 | JÓZEF PIĄTY | RODZINKA PL - SKALSKIE ASY | SKAŁA | 00:52:48 |
3 | STEFAN GANCARZ | 00:56:04 |
NW Krótki M-J |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MATEUSZ SZYMAŃSKI | WARSZAWA | 00:49:51 | |
2 | BARTEK KOJARA | 00:53:36 | ||
3 | IGOR CIEPŁY | RODZINKA PL | KRAKÓW | 00:57:27 |