NW Średni K-30 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | PAULINA TYCZEWSKA | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | 01:46:54 |
2 | SONIA SŁUPIANEK | KATOWICE | 01:55:14 | |
3 | LUCYNA GRZEGORCZYK | 01:57:31 |
NW Średni K-40 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | ALEKSANDRA TAISNER | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | 01:45:20 |
2 | MONIKA BRZYSKA | KRAKÓW | 01:48:48 | |
3 | IZABELA SZEWCZYK-GUZ | KRAKÓW | 01:52:42 |
NW Średni K-50 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | BARBARA ZIENTEK | 01:56:00 | ||
2 | ELZBIETA WLODARCZYK | KRAKOW | 01:57:36 | |
3 | ALICJA RAJCZYK | MAMA POTRAFI | MOGILANY | 02:03:59 |
NW Średni K-60 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | EMILIA STEFANIAK | SOSNOWIEC | 01:46:04 | |
2 | Elżbieta GRZEBIELUCH | brak | SOSNOWIEC | 01:55:43 |
3 | LILIANNA ZAWADZKA | CIDRY LOTAJOM | BYTOM | 01:58:26 |
NW Średni K-J |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MAJA GUZ | KRAKÓW | 01:55:33 |
NW Średni M-30 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | DANIEL SUSKI | LUXTORPEDA MAŁOPOLSKA | WADOWICE | 01:42:20 |
NW Średni M-40 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | PAWEŁ SŁUPIANEK | LECYMY DURŚ | KATOWICE | 01:30:56 |
2 | GRZEGORZ SZEREMETA | CIDRY LOTAJOM | RADZIONKÓW | 01:34:17 |
3 | ŁUKASZ ELŻBIECIAK | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | LACHOWICE | 01:38:44 |
NW Średni M-50 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | PIOTR ORDZOWIAŁY | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | OSIELEC | 01:27:54 |
2 | KRZYSZTOF GIERLASIŃSKI | NWG PRZYSZŁOŚĆ | KROSNO | 01:36:45 |
3 | ZDZISŁAW ARENDT | KATOWICE | 01:40:37 |
NW Średni M-60 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | ZBIGNIEW UJEJSKI | STOWARZYSZENIE KIJOMANIACY | MYSZKÓW | 01:36:58 |
2 | Adam FARON | brak | LIMANOWA | 01:57:14 |
3 | MAREK SZEWCZYK | FACE NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | 02:09:19 |
NW Średni M-J |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | JAN GUZ | KRAKÓW | 01:55:44 |