Dekoracja

PUCHAR POLSKI MTB XCO 2019

Lublin

1

Gabriela WOJTYŁA

SUPERIOR ZATOR
01:08:39
2

Klaudia CZABOK

Warszawski Klub Kolarski
01:10:54
3

Antonina BIAŁEK

Warszawski Klub Kolarski
01:17:50
20

Ostatni sklasyfikowany

 
00:58:50
1

Szymon LACHOWICZ

Warszawski Klub Kolarski
00:42:40
2

Beniamin DĄBROWSKI

UKS SPORT BRALIN
00:44:05
3

Filip SURDYK

KAMYK Radzymin MTB Team
00:44:24
64

Ostatni sklasyfikowany

 
00:49:55
1

Karol OSTASZEWSKI

Warszawski Klub Kolarski
01:19:10
2

Michał TOPÓR

SUPERIOR ZATOR
01:19:11
3

Jarosław ŻUR

KS LUBOŃ Skomielna Biała
01:19:55
36

Ostatni sklasyfikowany

 
01:13:34
1

Przemysław GIERCZAK

Hurom Sławno Accent
00:37:48
2

Adrian WAWER

WYDOLNOŚĆ.PL
00:38:06
3

Grzegorz MALESZKA

Renault Team
00:38:33
19

Ostatni sklasyfikowany

 
00:45:17
1

Adrian WAWER

WYDOLNOŚĆ.PL
00:38:06
2

Michał MICHALSKI

ETI LKKG Lublin/Jastków
00:52:30
3

Piotr SIMBORSKI

Brak
00:42:42
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:45:17
1

Przemysław GIERCZAK

Hurom Sławno Accent
00:37:48
2

Grzegorz ORZEŁ

ETI LKKG Lublin/Jastków
00:46:24
3

Jacek JUSIAK

brak
00:45:06
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:45:06
1

Grzegorz MALESZKA

Renault Team
00:38:33
2

Miroslaw BIENIASZ

KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM TARNÓW
00:38:50
3

Marcin MRÓZ

UKKP
00:41:13
11

Ostatni sklasyfikowany

 
00:44:06
1

Janusz GŁOWACKI

NIEZRZESZONY ROWEROMANIA SANOK
00:46:52
1

Ostatni sklasyfikowany

 
00:46:52
1

Karol OSTASZEWSKI

Warszawski Klub Kolarski
01:19:10
2

Michał TOPÓR

SUPERIOR ZATOR
01:19:11
3

Jarosław ŻUR

KS LUBOŃ Skomielna Biała
01:19:55
17

Ostatni sklasyfikowany

 
01:25:31
1

Maciej JEZIORSKI

Jezior.bike
01:20:07
2

Kamil GRENDA

ETI LKKG Lublin/Jastków
01:23:54
2

Ostatni sklasyfikowany

 
01:23:54
1

Piotr KRYŃSKI

Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
00:59:34
2

Miłosz OŚKO

Warszawski Klub Kolarski
01:01:24
3

Szymon POMIAN

UKS Wygoda Białystok
01:02:35
20

Ostatni sklasyfikowany

 
01:12:34
1

Karol OSTASZEWSKI

Warszawski Klub Kolarski
01:19:10
2

Michał TOPÓR

SUPERIOR ZATOR
01:19:11
3

Jarosław ŻUR

KS LUBOŃ Skomielna Biała
01:19:55
15

Ostatni sklasyfikowany

 
01:25:31
1

Kacper URBANEK

Warszawski Klub Kolarski
00:24:03
2

Aleksander STRUZIK

Warszawski Klub Kolarski
00:24:03
3

Michał GRUCA

KAMYK Radzymin MTB Team
00:24:04
21

Ostatni sklasyfikowany

 
00:45:25
1

Maria DŁUGOSZ

UKS Sokół Kęty
00:27:58
2

Natalia DOBRZYŃSKA

KAMYK Radzymin MTB Team
00:28:14
3

Liwia MICHALCZYK

Warszawski Klub Kolarski
00:31:10
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:45:55
1

Tatiana GROMADA

Grupa Kolarska Gliwice
00:35:04
2

Natalia GRZEGORZEWSKA

brak
00:36:18
3

Hanna MAZURKIEWICZ

Warszawski Klub Kolarski
00:38:58
12

Ostatni sklasyfikowany

 
00:40:05
1

Szymon LACHOWICZ

Warszawski Klub Kolarski
00:42:40
2

Beniamin DĄBROWSKI

UKS SPORT BRALIN
00:44:05
3

Filip SURDYK

KAMYK Radzymin MTB Team
00:44:24
28

Ostatni sklasyfikowany

 
00:54:20
1

Milena DRELAK

UKS SPORT BRALIN
00:59:13
2

Patrycja ZAWIERTA

WKK PFLEIDERER WIERUSZÓW
00:59:37
3

Gabriela HUDYKA

UKS Grupa Kolarska "FOUR BIKE"
01:00:10
9

Ostatni sklasyfikowany

 
01:09:05
1

Agnieszka TYLKA

KS LUBOŃ Skomielna Biała
00:47:58
2

Wiktoria HEJMAN

KKW Nexelo Wałbrzych
00:50:13
3

Malwina KRZYCZKOWSKA

Warszawski Klub Kolarski
00:51:37
7

Ostatni sklasyfikowany

 
00:57:50
1

Gabriela WOJTYŁA

SUPERIOR ZATOR
01:08:39
2

Klaudia CZABOK

Warszawski Klub Kolarski
01:10:54
3

Antonina BIAŁEK

Warszawski Klub Kolarski
01:17:50
5

Ostatni sklasyfikowany

 
01:23:02
1

Krzysztof KLIMEK

GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
00:48:59
2

Mateusz SZYSZKO

Warszawski Klub Kolarski
00:49:39
3

Filip BRZÓSKA

KKW Nexelo Wałbrzych
00:50:07
26

Ostatni sklasyfikowany

 
00:55:47