Dekoracja

KTD Scriptum Race Day 2019 #3 - Tor Kielce

Tor Kielce

Open - w KOLEJNOŚCI PRZEJAZDÓW

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Artur CZYŻYKOWSKI   05:33:05.063
2 Sławomir POPCZYŃSKI   05:54:12.176
3 Maciej MALCZYSZYN   06:03:02.907

RANKING Open

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marek MARIAŃSKI   00:42:42.695
2 Przemek KWIECIEŃ   00:27:28.851
3 Paweł GIL   00:15:07.290

RANKING JUNIOR

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Oliwia ŁUCZKIEWICZ   00:42:42.254
2 Tymek STRĄG   00:51:01.356
3 Maks STRĄG   00:43:06.394

RANKING STREET

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Szymon MATULKA   00:44:03.065
2 Mateusz SZCZUREK   00:33:36.598
3 Bogusław TOMASIK   00:48:08.895

BMW

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Sławek KONASZEWSKI   00:47:21.998
2 Maciej MALCZYSZYN   00:53:15.914
3 Patryk GRODZKI   00:47:58.256

SUBARU

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Paweł GIL   00:15:07.290
2 Oktawian OSTROWICZ   00:45:54.939
3 Paweł ROMAN   00:34:25.023

RANKING ON

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Kamil KOSELA   00:43:03.919
2 Adrian BEŚCIAK   00:43:04.840
3 Krzysztof PIETRZYK   00:38:26.303

HONDA

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Przemek KWIECIEŃ   00:27:28.851
2 Robert KIECZMERSKI   00:39:00.616
3 Robert TWARDOWSKI   00:40:43.017

AWD

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Paweł GIL   00:15:07.290
2 Przemysław BOBAK   00:42:18.086
3 Oktawian OSTROWICZ   00:45:54.939

FWD

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Przemek KWIECIEŃ   00:27:28.851
2 Robert KIECZMERSKI   00:39:00.616
3 Rafał PIOTROWSKI   00:43:29.802

FWD 1600cc

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Sebastian   00:45:55.245
2 Kuba NIEMIEC   00:38:44.029
3 Tymek STRĄG   00:51:01.356

FWD 2000cc

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Przemek KWIECIEŃ   00:27:28.851
2 Rafał PIOTROWSKI   00:43:29.802
3 Robert TWARDOWSKI   00:40:43.017

FWD 2000cc +

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Robert KIECZMERSKI   00:39:00.616
2 Bogusław TOMASIK   00:48:08.895
3 Oliwia ŁUCZKIEWICZ   00:42:42.254

RWD

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marek MARIAŃSKI   00:42:42.695
2 Tomasz DYSZKIEWICZ   00:36:10.321
3 Sławek KONASZEWSKI   00:47:21.998

RWD 2500cc

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Maciej MALCZYSZYN   00:53:15.914
2 Patryk GRODZKI   00:47:58.256
3 Jakub MIENIK   00:40:42.596

RWD 2500cc +

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marek MARIAŃSKI   00:42:42.695
2 Tomasz DYSZKIEWICZ   00:36:10.321
3 Sławek KONASZEWSKI   00:47:21.998