Dekoracja

Perły Małopolski 2019 Rabka

Na podstawie wyników: Bieg Średni PUNKT

Bieg Średni M-20

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 PAWEŁ CHLIPAŁA   KAMIENICA 00:34:10
2 MICHAŁ GARBACIK WKS WAWEL 00:34:32
3 DOMINIK FRACH SIGMA PIZZA & BAR KRAKÓW 00:38:09

Bieg Średni M-J

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 MARCIN KUNZ LACHO TEAM KRAKÓW 00:34:18
2 JAN ADAMCZYK   LIMANOWA 00:39:52
3 JAKUB ADAMCZYK   LIMANOWA 00:41:26

Bieg Średni M-30

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 JAN KOZIEŁ JAJA NA BOK TEAM KRAKÓW 00:34:33
2 MAREK NYCZ   KRAKÓW 00:35:13
3 SEBASTIAN SWOBODA WM TRISELF KRAKÓW 00:36:16

Bieg Średni M-40

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 PIOTR NIEDŹWIADEK SOLNE MIASTO KRAKÓW 00:35:50
2 KONRAD FRANCUZ VEGE RUNNERS MOGILANY 00:37:05
3 GRZEGORZ WÓJCIK WKS WAWEL 00:38:22

Bieg Średni M-50

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 JERZY RADZIK NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ KRAKÓW 00:37:28
2 Bogdan KAMIŃSKI brak Muszyna 00:41:16
3 KRYSTIAN MORDARSKI   NOWY TARG 00:41:48

Bieg Średni K-30

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 JOANNA JACHYM-DREWNIAK JJFIT 00:42:10
2 ANNA SZAŁAŚ   WIELKIE DROGI 00:43:39
3 KAROLINA PAWLIK   LIMANOWA 00:44:24

Bieg Średni M-60

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 ANDRZEJ RECZKOWSKI KB,,ATHLETIC``ZRĘCIN NIENASZÓW 00:42:54
2 STANISŁAW SZARAWARA   RABKA-ZDRÓJ 00:43:42
3 SCOTT KUYAWA GO APTIV! KEWADIN 00:45:29

Bieg Średni K-40

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 MAŁGORZATA ZABOROWSKA   KASZÓW 00:45:00
2 WIOLETTA NIZAR CSC ADVENTURE ACADEMI TARNOWSKIE GÓRY 00:45:00
3 Izabela LEDWOŃ NAUKA BIEGA/DKWS KRAKÓW 00:45:57

Bieg Średni K-20

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 MARZENA RYŚ HUSARIA RACE TEAM KRAKÓW 00:45:51
2 EWELINA WĘGRZYN   SUŁKOWICE 00:48:10
3 DOMINIKA CYRBUS SAVILLS KRAKÓW 00:48:43

Bieg Średni K-J

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 JULIA GNIEWEK   BOCHNIA 00:47:07
2 KINGA RZEMIŃSKA   STRÓŻE 00:48:43
3 ALEKSNADRA PODRAZA   01:00:11

Bieg Średni K-50

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 AGATA SPIRYTULSKA GRUPA JANKI MODLNICA 00:50:06

Brak

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 PAWEŁ SKAWIŃSKI SIERSZANIE TRZEBINIA 00:51:42

Bieg Średni K-60

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 MAŁGORZATA MIKOŁAJCZYK MIRAZ RACE TEAM ZABRZE 00:58:47
2 URSZULA SZYSZKA PKO BP WARSZAWA 01:13:50