Dekoracja

M LIGA XC #2 Gora Sobotów Wiązowna

Gora Sobotów Wiązowna

1

Daniel PEPLA

Trezado Bike on Wax
00:52:04.867
2

Bartłomiej LEWANDOWSKI

Trezado Bike on Wax
00:53:41.839
3

Krzysztof LATOSZEK

Trenujemy z sercem dla Kuby
00:54:55.133
28

Ostatni sklasyfikowany

 
00:24:36.154
1

Adam STEFANEK

Warszawski Klub Kolarski
00:16:13.230
2

Adam WYSZOMIERSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:17:44.106
3

Michał BŁASZCZYK

Warszawski Klub Kolarski
00:18:23.872
6

Ostatni sklasyfikowany

 
00:20:26.108
1

Daniel PEPLA

Trezado Bike on Wax
00:42:54.821
2

Bartłomiej LEWANDOWSKI

Trezado Bike on Wax
00:44:31.793
3

Krzysztof LATOSZEK

Trenujemy z sercem dla Kuby
00:45:45.087
19

Ostatni sklasyfikowany

 
00:50:39.091
1

Urszula LUBOIŃSKA

Trezado Bike on Wax
00:54:56.361
2

Agnieszka CZERSKA-KRYSIK

Bike Salon Team
00:47:39.617
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:47:39.617
1

Przemysław BARANOWSKI

BialoblockiProCoaching
01:05:46.512
2

Kamil KARWAT

Świat Rowerów Team
01:06:09.216
3

Marcin GÓRNICKI

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
01:07:03.709
25

Ostatni sklasyfikowany

 
01:08:19.932
1

Maciej STEFAŃSKI

LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków
00:17:33.285
2

Amelia WYSOCKA

Warszawski Klub Kolarski
00:18:30.977
3

Witek PRZYBYLSKI

Bike Salon Team
00:18:35.401
10

Ostatni sklasyfikowany

 
00:21:13.881
1

Witek PRZYBYLSKI

Bike Salon Team
00:18:35.401
2

Marcel SIKORA

Rock-Rower
00:19:43.722
3

Tymoteusz TROINSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:21:54.908
3

Ostatni sklasyfikowany

 
00:21:54.908
1

Maciej STEFAŃSKI

LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków
00:17:33.285
2

Aleksander WOŁOSZCZUK

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
00:20:02.327
3

Faris MUSA

brak
00:21:13.881
3

Ostatni sklasyfikowany

 
00:21:13.881
1

Emilia WYSOCKA

Warszawski Klub Kolarski
00:19:13.953
2

Adrianna BADER-STRZAŁA

Pro Family Sport Team
00:21:16.909
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:21:16.909
1

Maciej STEFAŃSKI

LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków
00:17:03.285
2

Aleksander WOŁOSZCZUK

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
00:19:32.327
3

Faris MUSA

brak
00:20:43.881
3

Ostatni sklasyfikowany

 
00:20:43.881
1

Przemysław BARANOWSKI

BialoblockiProCoaching
01:05:46.512
2

Sebastian OPOKA

Skleprowerowy.pl
01:08:39.496
3

Paweł ZIELIŃSKI

Polski Klub MTB
01:12:02.124
9

Ostatni sklasyfikowany

 
01:17:30.049
1

Kamil KARWAT

Świat Rowerów Team
01:05:39.216
2

Marcin GÓRNICKI

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
01:06:33.709
3

Marcin CHRUŚLAK

GEODETIC TEAM
01:07:57.485
16

Ostatni sklasyfikowany

 
01:07:49.932
1

Filip KUCHCIK

Warszawski Klub Kolarski
00:57:15.729
1

Ostatni sklasyfikowany

 
00:57:15.729
1

Urszula LUBOIŃSKA

Trezado Bike on Wax
00:57:56.361
2

Agnieszka CZERSKA-KRYSIK

Bike Salon Team
00:50:39.617
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:50:39.617
1

Daniel PEPLA

Trezado Bike on Wax
00:47:54.821
2

Bartłomiej LEWANDOWSKI

Trezado Bike on Wax
00:49:31.793
3

Krzysztof LATOSZEK

Trenujemy z sercem dla Kuby
00:50:45.087
17

Ostatni sklasyfikowany

 
00:55:39.091
1

Dariusz ZIELIŃSKI

Ramę na Ramię
00:48:47.644
2

 
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:48:47.644
1

Adam STEFANEK

Warszawski Klub Kolarski
00:20:23.276
2

Adam WYSZOMIERSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:21:54.152
3

Michał BŁASZCZYK

Warszawski Klub Kolarski
00:22:33.918
6

Ostatni sklasyfikowany

 
00:24:36.154